Un creion, un caiet, o carte - cap 3

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Gaby,nu vreau sa supar pe nimeni...eu am un calculator,dar caruia i-a stricat Eva windowsul si trebuie reinstalat,plus vazut piesele..e primul meu calculator,folosit pana acu` doua saptamani,cand Eva l-a rezolvat..Am si vechiul monitor,unul mare de 17",folosit foarte putin ca si eu si mami ne-am luat din alea Lcd-uri.Daca gasesti pe cineva sa repare si sa-l puna la punct gratuit....eu il dau....macar monitorul..problema e cum ajunge la ea macar monitorul...ca sigur exista cineva care e mai aproape si are unul....





Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....


Mada nu stiu ce sa zic,nu prea am cunostinte pt reparat gratis si ma gandesc ca prin posta e cam riscant sa nu se sparga ecranul, doar prin curier trimis........mai asteptam putin poate are cineva local unul functional calculator sau eventual un laptop........ca sa il pot duce eu sa nu folosim posta,curier.......ca tb si montat si sa i arat ce si cum functioneaza cat de cat daca nu o stii deloc.........ar fi mai putin complicat decat cu al tau....daca nu, rezolvam cumva sa ajutam fata si cu cel de la tine.multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Stiu ca nu am mai scris si nu am mai zis nimic. Dar as vrea sa va rog, pt baietii ce ii am eu in grija, daca se poate, cate o pereche de adidasi si un rand de haine de primavara (cate un trening sau pantaloni, plover, tricpu, o geaca mai subtire), pt 8-9 ani ( 128- 134 ca marime). Inca nu stiu exact cat poarta la picior, dar incerc sa aflu duminica, daca vin la biserica. Nu e urgent, dar ar fi frumos daca le-as putea duce un cadou inainte de Paste. Va multumesc!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me



As dori eu sa fac pachet pentru acesti copilasi. Spune-mi te rog cati baieti sunt si cat poarta la picior.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

olishka, sunt 2 baieti de 8 si 9 ani. Cand aflu exact marimea la picior iti scriu. Presupun ca poarta 32-33, dar nu stiu sigur.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

olishka, sunt 2 baieti de 8 si 9 ani. Cand aflu exact marimea la picior iti scriu. Presupun ca poarta 32-33, dar nu stiu sigur.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me



Astept sa-mi spui masurile si apoi pregatesc pachetul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Mada, Gaby pot eu sa-l rog pe al meu sa se ocupe de calculatorul respectiv. Vedeti voi cum hotarati si-mi spuneti.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

As trimite unitatea,dar de monitor ,desi e bun,e din ala cu tub si are 15 kile si probabil costa transportul cat nu face.eu unitatea pot s-o trimit cu un curier,poate fi pusa la punct.Dar monitorul...e aproape nefolosit..insa...e urias...


Miremia,cred ca adresa ta e pe un colet din alea,nu?
Azi combinezoanele vor merge la bebelusi.

Si restul hainutelor...oare de ce sunt trei pachete?
doua stiu dar al treilea?ma lamuriti ?Gaby,cumva de la tine?




Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Buna dragelor, N-am mai dat zilele astea pe aici, am o perioada extrem de grea pe toate planurile, sper ca nu ati crezut ca am abandonat, dar efectiv nu mai am pic de timp nici de net nici de fb, sper sa rezolv pozitiv o parte din probleme, cat mai rapid.


..............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Mada vedem,vb,mai asteptam si decidem ce si cum k?mersic
Eu am trimis 2,uita te la nume.daca nu e al meu al 2 lea sigur a ajuns pt ca e pus joi si tb sa mergi sa l iei si pe ala....bafta de data asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

ieri a fost dl. Masicasan la Luca in vizita, s-a dus impreuna cu Calina, dar nu a semnat niciun contract, ca cica nu era gata.....dar culmea, luni cand am fost eu cu Alin mi-a spus ca trebuie numai semnat...nu mai stiu ce sa cred....de ce dureaza asa mult redactarea si trimiterea acestor acte care ne dau voie sa incepem lucrul....deja nu mai am rabdare....sper sa se rezolve cat mai repede....am sunat persoana de legatura de la Directie, dar nu mi-a raspuns la telefon, asa ca dupa doua zile i-am trimis mail, dar nu mi-a raspuns nici la mail....
Vom vedea ce va fi....
Va ,
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Buna,tuturor .Nici eu nu v-am abandonat,sunt prin zona,doar ca sunt in niste pase tare nasoale(desi ma dau rotunda ca totul e ok )
Daca aveti nevoie de ajutorul meu la ceva/pt ceva,trageti-ma de maneca si raspund preeezeeent cat ai clipi .

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....

Mergi la inceput