MONTIGNAC (171)...STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ninha spune:

Buna dimineata!!!
Poftiti la

Aseara am dat-o in bara pana la urma, ca m-am ratacit pe drum, am incurcat tramvaiele, si am ajuns acasa tarziu si rupta de foame si de picioare, asa ca mi-am luat o punguta de covrigei mediteraneeni (aprox 450 de calorii, 100 de grame). dar acasa m-am scos cu o salata de castraveti cu marar.

Azi am papat la MD branzica cu rosii si ridichi
O sa-mi iau o salata cu pui sau ton la P, si la C o sa pap o salata fara carne. am si mere la mine ptr gustarele.

O zi superfrumoasa va urez!
Va si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

buna dimineata. inca o zi si e vineri ...
eu aseara am mancat ceva delicios rrrau: carne fiarta cu hrean in otet :D
azi la servici beau o cafea cu lapte si indulcitor, la pranz ton cu lamaie si rosii si diseara carnita cu hrrrrean !
am noroc ca in piata aduc si la borcan expre pt diabetici si e fara zahar. e atat de bun.

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
-----------------------------------------------------------
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=iarna 2012&page=56" target="_blank">Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Salutare fetele,

noi suntem cam ocupati cu copii, acum cat e vremea frumoasa si de asta nu prea am timp sa intru. Aseara am mancat putina supa de linte cu carne afumata, si o pulpita de la o aripioara(ramasa de la Stefan)

Meniul de azi;
MD: omleta cu ceapa verde si marar+telemea
G: un mar verde
P:ciorba de legume
G: migdale
C:friptura de vitel cu salata verde.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Buna dimineata!

Haideti fiti vesele ca e vineri si a mai trecut o saptamana

Meniu ieri:
MD: racituri, wassa
P: lipie cu salata verde, rosii cherry si branza de burduf
C: quinoa cu ciuperci pleurotus + ceva nepermis la cinematograf

Azi:
MD:wassa, avocado,cascaval cu chimen
P si C mai vedem




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

deci m-am cantarit azi...68.7...sa vedem cat depozitez in 2 sapt acasa


ne auzim maine...de pe aceleasi meleaguri

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninha spune:

Pai, mai Brindu, tocmai acasa ar trebui sa dai jos mai mult, ca-ti face mama ta bunatati monti


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

ninha... cu icre nu in nici un caz ..ce-i drept nu m-am ingrasat de craciun deloc desi am gustat din toate...dar cine stie...acum face si cozonac..si cozonacul mamei e cel mai bun ever ( avand in vedere ca e brutar de meserie ).....




Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Brandusik felicitari , felicitari
pai poate reusesti sa nu pui prea mult in vacanta ... adik sa nu ajungi la 70 ... cozonac , mda .... norocul meu era ca in trecut nu prea-mi placea .... acuma mi-e pofta mai mult din cauza ca stiu ca nu am voie , nu neaparat ca-mi place

andanii

2007...2012 de la 95 la 66.5 kg :):)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORE33 spune:

Sa nu radeti.....ce este wassa ?....ca tot vad ca mancati.Explicati unei blonde.....va rooooooog.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Brindu, felicitari si sa aveti o vacanta de vis !!!

La noi azi e vinerea mare, asa ca eu mananc ce am: nuci. Nici apa nu prea pot bea, am o zi plina la servici ...

Pup trupa si weekend frumos tuturor cu mult, mult soare

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
-----------------------------------------------------------
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=iarna 2012&page=56" target="_blank">Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1

Mergi la inceput