Pentru copii - hainute, lapte, cosmetice, etc.-30

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns giuliaelena spune:

Buna la toata lumea! Am hainute de toamna -iarna de la Giulia pentru o fetita de 3-4 ani.Pot trimite la Neli daca vrea pentru Iarina ca Anastasiei nu i se potrivesc.E mai voinicuta ca Giulia.
Pantofiori si adidasi nr. 23.
Poate din intamplare aveti inaltari de baiat nr. 32 sau ceva de imbracat pentru vara.Vlad a cam ramas in pana si cum sta la scoala pana la 16 si nu are uniforma e ziua si tricoul sau pantalonul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Hainute pt 3-4 ani as dori eu pt mica mea Elena ca a mea e slabuta tare. Daca sunt si fetele de acord, desigur.
Papucei mar 32 am eu de dat de la Glad, doar sa imi trimiteti acordul si adresa de destinatie.
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliaelena spune:

Buna dimineata,daca fetele sunt de acord,va rog sa-mi trimiteti adresa lui Ducky.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Lorikay,buna,am primit ieri pachetul,n-am avut acces la net pana mai acum cateva minute,multumim mult pentru tot continutul,superfaine toate!Am primit pantofi,bascheti,pijamale,vestuta,rochite,pantaloni,salopete,fustita,bluze si tricouri.Inca o data,multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

buna,
vreau si eu adresa lui ducky, multumesc :)

ducky, ai gasit halat der baie pt Glad?
am vazut ca au ofeta in selgros, 22 de lei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Salut. Din pacate azi nu sunt acasa toata ziua pana pe la 3am asa ca nu pot trimite adresa lui Ducky pana atunci. Daca intra Daniela, poate reuseste ea, daca nu, va rog sa ma asteptati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Laura, astept, nu ma grabesc, saptamana viitoare ajung la posta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Alex_andra, azi ajung la vechea locuinta(unde am inca calculatorul si conexiunea de net) si cand iau o pauza de la impachetat ma bag si scriu. N-am avut timp nici sa mor, cum zicea tata, am carat 3 sferturi de casa in noul app si mai avem un sfert, plus smotruit si curatat frigidere cu spaclul ca nu stiu cine a stat inainte de le-a lasat intr-un hal de nu va inchipuiti, plus despachetat sa fac loc pentru alte cutii si saci si toate cele. Daca nu castigam la loterie sa ne cumparam ceva al nostru si sa ne mutam de aici in 20-30 de ani, ma impusc, lol, sa mai trec iar prin asta. Incredibil cate poti aduna in cativa ani!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda_lili spune:

buna ziua Poate este cineva care ma poate ajuta cu ceva tricouase si pantalonasi scutrti.Nu prea am cu ce sa il schimb la gradi. Stef are 4 ani

Mergi la inceput
Mergi la inceput