Pentru copii - hainute, lapte, cosmetice, etc.-30

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Neli ai permisiunea noastra sa ii dai tu adresa Simonei sa iti trimita coletul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adde2510

O sa am eu nevoie de ele (nu stiu daca si de landou). Am mai scris o data la sectiunea asta unei alte doamne, dar nu am primit raspuns. Pe scurt, sunt o gravida singura, in luna a 5-a si deja sunt cam disperata ca nu am de niciunele pentru copil. Salariul meu e minim pe economie. Parintii mei sunt in provincie, pensionari, deci cu greu ma vor putea ajuta si oricum nu suntem in relatii bune datorita acestui bebe nedorit de nimeni in afara de mine. Deci cam asta. As aprecia orice ajutor. Multumesc.


Adee nu stiu cui i-ai trimis mesaj daca mie si Laurei nu... ai citit regulile de pe prima pagina?? te rugam mult sa le citesti si sa procedezi cum scrie acolo! multumim!


Laura, trimit listuta la tine maine de pe alt calculator!
esti bine? pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Neli ai permisiunea noastra sa ii dai tu adresa Simonei sa iti trimita coletul!

_
Educatia nu masoara cat de mult ai memorat sau cat de multe stii, educatia reprezinta capacitatea de a face diferenta intre lucrurile pe care le stii si pe cele pe care nu le stii" - Anatole France



ok,sarutmana mult,ii voi da pm cu datele mele de contact.Pup tare Dani,nu stau mult ca-s cobza de racita.Bye,noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Dani, sunt bine acum dar am fost stresata rau cu munca. Iti povestesc eu pe fb. Xxx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Buna, fetelor:)
am o punga cu hainute de bebe, pana in 6 luni, cred ca mai sunt si cateva mai mari. sunt din toate culorile. de casa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliaelena spune:

Daniela,ii pot cere lui Neli adresa? Am facut coletelul pentru ea si as vrea sa-l pun luni.Eu am adresa mai demult dar vreau sa fiu sigura ,ca a intrat Giulia in agenda mea si a considerat ca-i corect sa mi-o mazgaleasca daca tot merge in toamna la clasa 0 trebuie sa exerseze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Buna
Irina,daca mai ai adresa mea dinainte,poti sa o folosesti si de data asta, e aceeasi adresa.Multumim mult,va pupam ,noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adde2510 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielac



Adee nu stiu cui i-ai trimis mesaj daca mie si Laurei nu... ai citit regulile de pe prima pagina?? te rugam mult sa le citesti si sa procedezi cum scrie acolo! multumim!



Da, am citit... Imi poate explica cineva unde am gresit si cum se poate remedia situatia? Eu nu am trimis mesaj privat moderatorilor, pt. ca am scris direct pe forum. Abia acum cateva zile ti-am trimis tie. Multumesc pt. orice raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adde2510

Citat:
citat din mesajul lui danielac



Adee nu stiu cui i-ai trimis mesaj daca mie si Laurei nu... ai citit regulile de pe prima pagina?? te rugam mult sa le citesti si sa procedezi cum scrie acolo! multumim!



Da, am citit... Imi poate explica cineva unde am gresit si cum se poate remedia situatia? Eu nu am trimis mesaj privat moderatorilor, pt. ca am scris direct pe forum. Abia acum cateva zile ti-am trimis tie. Multumesc pt. orice raspuns.


Asteptam sa intelegi, ca nu putem da asa colete, fara sa verificam persoana... si cum datele personale si adresele, telefoanele si copiile dupa certificate de nastere, CI-uri sau acte medicale nu se pot scrie pe forum direct, public, preferam mesageria privata sau mailul persoanal...alegi unde vrei la mine sau la Lauranicole!
multumim de intelegere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliaelena spune:

Neli,am pus coletelul azi.
Sper sa se potriveasca pentru Iarina!

Mergi la inceput