Pentru copii - hainute, lapte, cosmetice, etc.-30

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Anca, hainutele primite din Grecia le+am trimis prin cumnata mea unor familii nevoiase, pe care ea le are ca pacienti, acum 2 saptamani...
pentru prietena ta putem trimite imediat ce naste, ne dai un semn, hainute mai mici, mai ales ca o alta prietena de pe forum, m+a asigurat ca le va dona...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Nu-i bai ,mersi mult.

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Am si eu ceva hainute pentru o fetita de 4 ani (in jur de 110 cm)
-bluze cu maneca lunga
-1 sau 2 pulovere
-2 treninguri
- un combinezon de schi (dintr-o bucata)
Mai am si ceva incaltari dar nu stiu acum numerele.
Daca are cieva nevoie astept sa imi spuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorikay

Am si eu ceva hainute pentru o fetita de 4 ani (in jur de 110 cm)
-bluze cu maneca lunga
-1 sau 2 pulovere
-2 treninguri
- un combinezon de schi (dintr-o bucata)
Mai am si ceva incaltari dar nu stiu acum numerele.
Daca are cieva nevoie astept sa imi spuna.



Buna,
Anastasia are acum 3 ani si 2 luni,dar e foarte inalta,are deja 105cm si 18 kg,asa ca,daca tu crezi ca s-ar potrivi pentru noi,te asteptam sa ne anunti,la incaltari poarta acum 28 si are nevoie de incaltari de sezon toamna/iarna.Multumim mult ,va pupam , o duminica placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Buna
Am primit azi colet de la Lorikay,a trimis direct coletul,pentru ca aastrat adresa mea de la coletul precedent,am gasit multe hainute foarte frumoase si folositoare,cum sunt: costum gros iarna,pijama2,trening2,fustita,sarafan,pullover2,jacheta fleece,fular,caciuli2,blugi2,dar si bluza maneca lunga.Multumim tare mult din toata inima!Va pupam,o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Neli ne bucuram pentru voi si de cate ori ai nevoie scrie-ne aici!

Fetelor, am hainute mici, mici pentru primele luni de viata, primite de la o prietena draga de pe forum... daca cineva are urgenta nevoie sa de-a un semn si le trimit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Neli ne bucuram pentru voi si de cate ori ai nevoie scrie-ne aici!

Fetelor, am hainute mici, mici pentru primele luni de viata, primite de la o prietena draga de pe forum... daca cineva are urgenta nevoie sa de-a un semn si le trimit!

_
Educatia nu masoara cat de mult ai memorat sau cat de multe stii, educatia reprezinta capacitatea de a face diferenta intre lucrurile pe care le stii si pe cele pe care nu le stii" - Anatole France



Multumim tare mult,Dani,esti amabila si saritoare mereu,fetele mele sunt cu febra si rubeola amandoua,deci,distractie la maxim !Hainute de bebe mic nou nascut parca avea nevoie Anca Dragoman.Pupam fetili,o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Citat:
citat din mesajul lui PetraTudor

Pe scurt: daruiesc hainute de-ale mele, incaltaminte, noi sau aproape noi. Sunt marime mica, dar am gasit doritoare pana acum. 36-38 port. Nu le mai port, de aceea le daruiesc, am nevoie de spatiu si nu are sens sa tin lucurui care nu-mi folosesc.

De asemenea, hainute de copii, momentan pentru bebelusi. Am doi baieti, cel mic are 4 luni acum, ce ramane de la el dau pe masura ce creste.

Incerc sa pun adresa asa, astfel vei vedea ca nu intamplator am intrat la bazar umanitar... aici daruiesc lucruri

Cu drag!

Bogdan (09.03.2009)






Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PetraTudor spune:

Buna, inteleg ca link-ul tot nu se vede, de la mamicile care sunt interesate astept PM pentru a le putea da adresa.

Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Lorikay ne-a trimis si incaltari,pantofi,cizme,adidasi plus jachete de sezon toamna/iarna,asa ca ,stocul de imbracaminte/incaltaminte este asigurat ,multumim din tot sufletul pentru tot ce ne-a trimis,dar si celorlalte fete pentru tot ce ne-au trimis,pentru ca ne-au ajutat si ne-au sprijinit,pentru ca ne-ati fost alaturi de fiecare data cu tot ce ati putut,inca o data ,mii de multumiri ! Va pupam,noapte buna,somn usor,vise placute!

Mergi la inceput