Clubul "babelor" FIV-oase 19

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:

sami...nu te invidiez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxa-m spune:

Samira, din pacate nu esti de invidiat , dar o sa fii cat de repede, presimt eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

uuuufff...nu reusesc sa va starnesc invidia nicicum




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

va tzucuresc...plec pentru vreo ora....i'll be back insa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:

:))))
ba da. cu balerinii! honestly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Sami, vin sa te cert! Ai vorbit prostii, fata draga! Cum naiba poti sa spui asa ceva?!?! Niciodata sa nu mai spui asta. Ai avut ghinion, dar nici ghinionul asta nu poate tine o vesnicie. Refuz sa cred asta. La fel cum refuz sa cred ca oamenilor ok, buni la suflet, cu credinta si iubire in suflete, le este refuzat ceea ce isi doresc cel mai mult. REFUZ sa cred asa ceva! Asadar, in veci sa nu mai spui ce ai spus. Veti avea bebe, veti fi niste parinti minunati si buni si bebe va fi un fericit sa va aiba, ma auzi?! Ok?!


Si da, nu am de unde sti ce si cum, dar intr-un fel sau altul vom avea toate bebe, al nostru, cu donate, cu infiere, vom avea intr-un fel sau altul si va fi totul ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:

anaasta lasa ca si eu ma mai gandesc cateodata ca parca nu-s "facuta" pentru.

dar asta nu inseamna ca am dreptate.
si mama zicea la fel si uite ca a putut sa ma creasca fara probleme.
asa ca sami...alunga-ti gandurile alea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

avand in vedere ca eu sunt mai coapta ca voi..noi am trecut de faza in care ne-am indepartat de toti pt ca ei aveau copii si noi nu....am inceput sa mai reluam relatiile atunci cd fetele lor au devenit adolescente si atunci cd mergem in concedii,le lasa cu mine la shopping ,ca na.. eu sunt adult, si ei pot sta la plaja linistiti


smaick-ule,procentul ala de 48% e pt martie...tu faci in aprilie...asa ca fii ZEN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Stiu, Sabina, doar ca nu vreau sa gandeasca ca nu ar fi parinti ok si de aceea poate nu au bebe. Nu vreau ca vreo fata de aici sa gandeasca asa. Sigur, sunt momente de slabiciune, dar mi-as dori ca alea sa fie altfel, sa ai impresia ca nu mai poti sau ceva de genul, dar sa nu creada nimeni de aici ca nu ar fi o mamica ok. Toate vom fi mamici ok si vom fi cool si vom avea cei mai faini copii si vom fi mandre de ei si vom ajunge sa povestim despre nepoti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:

lyly scumpa de ea

Mergi la inceput