La multi ani Andra Simona!!! Fluturasi (136)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Alehiam, La Multi ANi!

Ioanna, sper ca s-au rezolvat problemele!
Donna, ce bine-mi pare ca ai mai intrat si tu sa ne mai spui despre voi!

Mada, Cami, poate reusiti sa va mai odihniti peste zi. Stiu cum e cu trezirile astea! La mine a fost invers, de data asta. Luca a dormit toata noaptea, ceea ce noua nu ni se intampla decat o data maxim de 2 ori pe saptamana.

Mary, nu stiu cum reusesti sa te trezesti in fiecare dimineata la 5. Probabil te-ai obisnuit. Eu ma trezesc doar daca trebuie sa plecam undeva. Bine si ma mai trezesc cand vrea Luca . Si oricum, daca m-as apuca sa stau la taclale, in niciun caz nu m-ar mai lua somnul... Vezi, fiecare organism cu felul lui...

Roxy, ce frumos ca te-ai vazut cu Viss. Ma bucur si ma duc sa ma uit si eu la poze. Si da, mai stau 2 ani acasa, de la sfarsitul lui iulie cand s-0 naste pitica. Oricum, cu cei 2 milioane alocatia ei, se fac exact banii pe care i-as lua daca m-as duce la serviciu . Sa nu aud vreun pui de pe aici vreodata ca vrea sa se faca profesor .

Gata, ma bag la poze. Nu le-am vazut nici pe ale Spiridushei de la motz.

Va pup!

Mami fericita: Luca 12.04.2011 si 19+
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

n-am iesit afara inca pentru ca a venit buni, am vrut sa iesim o data cu ea dar i s-a facut somnic Anastasiei asa ca am pus-o la somnic si iesim dupa ce se trezeste.

cami daa, chiar ca un motoras esteviss de voi a fost mai fain ca v-ati vazut vara, cald, soare....ati stat afara la umbra ...

spiridusha sper ca esti mai bine, te mai doare spatele, ceva? sa nu-ti fi strambat ceva pe acolo, ai grija

strumphitza ce trezire ai avut si tu... stiu ca alarmele alea tiuie....de-ti scot si timpanul afara
eu am patit asa la mine la firma, cand sa plec am pus alarma apoi mi-am amintit ca am uitat ceva in frigider si am zis ca am timp sa ma intorc sa iau si n-am avut si a inceput alarma, oaaa....am crezut ca ma preling ce tare tiuia... si in 2 min erau garzile la usa, asa rusine mi-a fost cand le-am zis ca am dat-o eu in bara
este bine ca piscoata nu s-a trezit, nu are ea treaba cu astea, isi vede de somnicul ei dulce
sa stii ca mi-e dor de mesajele tale dese, lungi....si mai pline de optimism si caldura. te-ai mai racit, asa-i? bine, ai si dreptate....nu comentez de ce, dar ai

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed iar ti-a fost rau? dar de ce ti-e rau asa imediat cum papi ceva? nu ar trebui totusi. ca doar tu nici nu exagerezi cu nimic. de aia cred ca este bine sa mananci constant din toate, nu cand mananci odata ceva sa-ti fie rau ca nu este organismul obisnuit, nu? sper sa te simti mai bine

mary cred si eu ca esti fresh...treaza de la 5, ai bagat o cafea, ai facut inviorarea...

donna ma bucur ca ne-ai scris, de ce nu intri mai des? ce frumos ca merge si buburuza ta se mai trezeste noaptea la fel de des?

cami daca cumva ajungem si la mare la noi, as vrea sa ma vad si cu tine. esti departe de eforie Nord?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

alina06 tipul de langa mine,din pozele cu viss, nu era barbatul nimanui (am vazut ca ai comentat la poza) era un prieten ce a venit cu ei. de fapt, era barbatul cuiva, a iubitei lui

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

ROXY nu nu sunt treaza de la 5 am adormit la loc pe la 6 si m-am trezit la 8 cam asa e programul meu de luni pana sambata doar duminica nu ma trezesc la 5.sunt asa obisnuita de cand lucram si eu ca ne trezeam impreuna si mergeam la servici.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Am intrat doar sa va salut. Din pacate nu am timp sa citesc din urma nimic.

La munte a fost frumos, timp super, zapada cat casa, la propriu, umblau baietii mei pe acoperisuri ca pe bulevard. Au schiat, s-au saniat, Ilinca a dormit muuuult afara.Noi astia mari ne-am petrecut ca am fost gasca mare, ne-am si betivit, eu mai putin sotul mai mult.



Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

La multi ani, alehiam!!!

roxy, frumoasa intalnire cu viss. pacat ca nu ati putut sa stati mai mult de vorba, dar cu copilasii asa e

spiridusha, frumos cristinelul tuns. ma asteptam sa-l tunzi si mai scurt , asa ca Lucas al lui Yasmi.oricum imi place tare mult de el

io azi am zis ca-mi dau demisia...asa obosita cum sunt, copiii au avut o energie de m-au terminat. Am siz ca abia astept sa incep serviciul Am facut si mancare, am iesit cu ei si afara, au mancat bine apoi si s-au culcat, iar eu nu am putere sa mai fac nimic..am o gramada de vase de spalat si nu imi incap toate in masina..plus rufe de spalat..plus ca sunt asa obosita ca nu ma pot ridica de pe scaun...de asta sunt si pe net ..ca nu am putere sa ma ridic de la masa. Cred ca am sa ma intind..iar de vase o sa ma ocup diseara...sau maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

somleac ce tare faza cu betiveala .... ahahahaha .... sa ii fie de bine sotului ... unde ati fost la munte?

roxy pai daca tot m-ai intrebat stau in eforie sud
deci daca vii in nord ne vedem sigurrrrrrrrrrrrrrrrrr
abia astepttttttttt

mie vara imi place la nebunie
ca ma vad cu fetele de pe net
hai cine se mai baga la vacanta de vara la noi pe litoral?
cu cine ma mai vad anul asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

mada te inteleg perfect
si eu tot de aia prin zona
eu m-am apucat de spalat geamuri
si de facut curat in sifoniere
si noroc ca a adormit petra
ca mi-a dat un liber in program
ca ma dor picioarele de ma scurg
nu mai pot
ma asez si eu putin in pat
ca nu pot dormi
si petra deja tre sa se scoale
sunt bine copilasii?
pana la urma cristi a avut doar o viroza?
de a trecut febra atat de repede?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

roxy super pozele cu viss
mi-o si imaginez
cum dadea ea de papa la copilasi
ca acu sunt mari si nu mai stau locului
ahahahahahhah

Mergi la inceput