La multi ani Andra Simona!!! Fluturasi (136)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Morning sexy ladies

Nu am timp sa stau la povesti ca am programare la coafor pentru un tuns si vopsit si ma grabesc am intrat numai sa fac o urare pentru cineva drag mie

La multi ani Dorothea Sofia!!! Sa cresti mare sanatoasa si sa ai o viata plina numai de realizari si bucurii!!Alina sa iti traiasca fetita si sa va bucurati de ea mereu, iar tu mami sa ne mai pui poze cu ea(voi) ca nu am mai vazut-o demult

Multa sanatate puilor bolnaviori, ca vad ca iar sunt destui de multi sa va faceti bine repede ca primavara bate la usa si trebuie sa fiti sanatosi sa iesiti afara sa va jucati in parc

Pupici si am plecat ca-s in intarziere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spiridusha spune:

Mada, am pus poze cu Cristi tuns, dar pe masura ce ma uit la el, imi pare rau ca l-am tuns si imi vine sa plang, ca a inceput lumea sa comenteze...ieri toti erau "vaaai ce draguut, l-ai tuns" azi toata lumea a trecut la "ce breton scurt/stramb/ciuntit etc". Dar o sa-i creasca, nu va ramane toata viata asa cu el... Si gaura aia e de la motz. Eu in interior sunt ok cu faptul ca l-am tuns, chiar asa stramb, daaaar ma enerveaza ceilalti. Si acum l-am vazut cand plangea inainte sa adoarma, inca mai are hematomul ala la maseluta. Cred ca maine vizitam un dentist!



Mami fericita de Cristi!!! 09.03.2011

Orice cauza are efectul sau, orice efect are o cauza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

buna

La multi ani Dorothea Sofia !!!! sa cresti mare,sa fi sanatoasa si cuminte !!!!
Mary ,multumim frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Buna,

La multi ani sarbatoritilor! Sa cresteti mari, sanatosi si mumosi

Cami ii fac aerosoli, ii pun cartof ras la gat si ii dau antitermice daca are febra mare. In rest altceva nu stiu ce sa-i fac. De ieri am vazut ca i-au aparut si pete albe pe limba si in cerul gurii, iar azi am vazut ca se cam extind si spre obrajori.. Cred ca-s afte sau candidoza dar numai maine ajung la farmacie sa-i iau daktozin. Voi cum mai sunteti cu stomatita?

Spiridusha noi ne-am saturat de boli si viroze cu fata cea mare. Pana sa mearga la gradi o singura data mi-a facut laringita si a luat antibiotic..dar de cand a intrat in colectivitate parca toate bolile la noi au tras..sa nu mai zic ca au fost un copil in scoala, mai exact in clasa fetei mele, cu meningita bacteriana si au fost zile stresante ca daca au contactat-o si alti sau copilul meu.. Si stai ca acum o sa inceapa sezonul paduchilor (aici is ceva normal..) si imi e groaza sa nu vina acasa cu ei..asa ca ptr noi a merge la gradi e mereu un stres continuu

Vad ca vorbiti de cadouri ptr nasi la taiatul motului/ruperea turtei..eu nu am auzit de asa ceva..dar oricum la noi nu vin nasi asa ca o prietena ii va taia motul. Ii vom face acasa aniversarea, ca nu-s multi invitati, si voi face bufet suedez, iar tortul il voi comanda(ca nu o sa am timp de facut unul)

Alina felicitari pentru micutul mergator..cred si eu ca-ti dau lacrimile, cand vezi ca acum un anisor l-ai nascut si acum incepesa sa devina independent . Anna inca nu merge singurica, ii e teama..sta in picioare, dar cand realizeaza ca nu o mai tine nimeni, se lasa usor jos ...Stefi la varsta ei deja mergea in picioruse..

Multumesc tuturor fetelor ptr toate urarile adresate

O seara placuta va urez si o sapatamana frumoasa cu copii sanatosi si mult soare


Bella de Stefania si Anna
Buburuza mea
*********************
Fluturasul mic
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Vaaaai!!! Ce liniste! Sper ca e de bine, ca toata lumea a petrecut duminica frumos, in familie si de-aia e asa liniste pe aici.

Si noi am avut un week-end frumos, cu tati acasa . A plecat acum pe seara, dar avem noroc saptamana asta, vine mai repede, de joi, mai precis!

Piki, si eu tot bufet suedez fac la aniversarea lui Luca. De fapt, la motz. Ca aniversarea pica in saptamana mare. O sa chemam in ziua respectiva o familie de prieteni buni, care au 2 copii, asa ca sa se mai joace, dar nu ne petrecem in joia mare. Ceva idei pt bufetul suedez? Sa ma inspir si de la tine . Ca am mai avut ceva surse de inspiratie pe aici: mada, miki...

Strumphy, sa pui si poze cu noul look . Cum sta sotul cu zgarieturile si loviturile?

Pup!

Mami fericita: Luca 12.04.2011 si 19+
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

picky noi am scapat de stomatita definitiv imi doresc
desi am inteles ca poate recidiva
dar cica a doua oara nu mai este dureroasa
apar aftele si atat
sper sa nu mai apara deloc
offfffff
tare greu mi s=-a parut
am imbatranit mult zilele alea cu febra care crestea la 2 ore indiferent ce antitermic dadeam
sanatate multa si voua si grija cu bubitele din gura
poate e stomatita si de la aia face febra
la noi a fost o forma tare urata ca si cu antibiotic si ea nu trecea
offffffffffff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

MAry..da,cam urat din partea mea sa ma petrec cu Flamingo Boys....dar daca s-a ivit ocazia????

..a fost dragutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

neata fetele

haideti la o cafeluta fierbinte si aromata

ia ghiciti voi cu cine m-am intalnit eu in week-end....... cu viss si gemenasii minunati, sunt niste scumpi
viss este o dulce, un titirez este, se invarte de colo colo pe langa ei, atunci le dadea de papa fructele si se vede ca face fata cu brio bebeilor, se descurca de minune. bine , si sotul o ajuta dar ea este pionul principal.
m-am bucurat tare mult ca ne-am intalnit, doar ca asa putin am stat....nici n-am avut timp sa ne conversam mai deloc....
ei se grabeau, am stat cred, jumatate de ora in care centrul au fost bebeii nostrii
Anastasia a stat cumintica, nu zicea nici pas, rusinoasa ce este ea....apoi s-a jucat cu jucaria Soniei, o tragea de ursuletul de pe salopeta, arata cu degetul la catelusii de la tv...incepea sa se obisnuiasca si ea tocmai cand a trebuit sa plecam
a fost frumos, ma bucur ca ne-am intalnit chiar daca asa putin.

am facut si cateva poze, viss are mai multe, o sa le puna cand vine. eu am doar 2, le pun acum.

lalely super ca ai fost la Flamingo, sunt niste striperi buni tareeee

madutza ma bucur ca sunt puiutii mai bine

alina06 oaaa ce super suna....mai stai acasa 2 ani din august incepand.....

merg sa facem papa si revin sa mai citesc cu toate ca nu prea am ce


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

cami ce ma bucur ca este totul bine acum, bine ca ati scapat. Antonia a inceput sa pape bine, ca inainte? Petra n-a mai avut febra, nu?

mary nu s-a speriat buburuza de maimutoiul acela, se uita asa lung la el....mai ca l-ar fi tras de urechi

am pus poze de la intalnirea cu viss

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

La multi ani, Dorothea! sa cresti sanatoasa si cumintica si sa-ti bucuri parintii ca pana acum


La multi ani, Andrada Bianca si Natalia! sa cresteti mari, puiute dulci si sa fiti sanatoase


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)[/b]

Mergi la inceput