La multi ani Andra Simona!!! Fluturasi (136)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Nu pot scrie cat mi-as fi dorit, ..ma rezum la a sublinia faptul ca I de o saptamana, daca nu 10 zile nu mai doreste nimic pasat.
Ciorbita cu carnita taiate cubulete mici, fructele idem...avem 4 dinti dar ne descurcam minunat. Din mana mea serveste doar ciorbita, restul....ia cu minuta se alimenteaza...Am fata mare, ce mai, nu va ganditi ca papa grozav de mult...dar supravietuim
Azi de ex la mic dejun a papat un mar potrivit, juma de avocado, si un biscuite...
Ieri, un mar si o felie de paine cu unt...etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

SALUTARE FETELEEEEEEEE

bluenight stiu cum e
si eu m-am mutat dupa 10 ani de stat ion bucuresti
in eforie
unde nu vezi de multe ori nici un caine pe strada
si e un soc imens
mi-a fost tare greu ca si tie la primul bebe
apoi te mai obisnuiestidesi de cate ori avem ocazia dam o tura prin bucuresti
offffffffffffff
nu e usor dar vor creste bebicii si va fi mai usor
oricum cu un bebe e parfummmmmmmmmmmm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

azi noapte am dormit si noi , adica petra, 7 ore legate
hmmmmmmmmmmmm ce bine a fost
eu nu le-am dormit legat ca m-a trezit antonia
ahahahhah
dar m-am bucurat ca nu a mai cerut laptic
asa era si cand era bebe mic
sper sa o tina asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:


La multi ani Andra !!!


Sa cresti mare si sanatoasa minunatie de fetita si sa iti bucurii parintii zi de zi cum ai facut-o si pana acum! Delia mamica frumoasa si foarte draga mie, sa iti traiasca ambele comori sa sa te bucuri de ele moment de moment !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua mamici!
Profit si eu ca doarme Duracell pentru a va saluta. Va rog sa ma iertati dar nu mai stiu nimic de voi...nu am reusit sa citesc nimic din urma si am intrat special pentru a o felicita pe Andra Simona. Imi este dor sa stau la vorba cu voi,dar chiar nu mai am cand. V-am povestit noile ”placeri„ ale minunatului meu si drept urmare stau numai si numai dupa fudul lui sa nu pateasca ceva, Fereasca Dumnezeu!
Am vazut poze cu foarte multi copilasi minunati...sunt toti tare dulci si frumosi dar, nu dau nume pentru nu a uita pe careva. Si am vazut-o si pe Viss cu Roxy si comorile lor. Vai fetelor cat ma bucur ca v.ati intalnit, bravo voua. Viss, iti sta bine noul look, te prinde bine si culoarea asta pentru ca tenul tau daca nu ma insel nu este chiar alb=alb.

Va pup pe toattttteee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Buna fetele!LA MULTI ANI ANDRA SA CRESTI MARE SI FRUMOASA!!!

Vorbeati de mancarea la bebei a mea mananca fructele feliute singurica nu accepta pasat nicicum, iar legumele pasate cu carnita desi are 8 dinti si 4 maselute cred ca nu ii place gustul legumeleor, fetelor Anda mea a slabit vizibil, cred ca s-a inaltat si mie imi pare ca a slabit dar nu mai are falcutele alea mari, e o scimbare normala sau nu? adevarul ca de cand i-au iesit maselutele e cam mofturoasa la mancare si ma cam rog de ia sa manance!


mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Mary, Ally, catank, bluenight, alina sper ca n-am uitat pe nimeni...
uff gata! salatile, am facut si poze
mai am de pus mezelurile pe platou, si spalat legumele, a si sa tai prajii si sa umplu iar masina de spalat vase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele mesajele voastre m-au facut sa plang, va iubesc mult si va multumesc ca existati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

delia

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

doamne da nu schimba nimeni caPITOLUL??????????
ca eu nu ma priceppppppppppppp

Mergi la inceput