Strugurasi de Sept-Oct 2011 *44*

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

seidana si la T a durat cam 10 zile de cand s a inflamat mult gingia si pana a spart
azi a papat mar cu piersica
mananca dar .... nu mai este asa de entuziasmat

T s a facut un manipulator
nu mai sta nici macar un minut singur sau jos
se smiorcaie instantaneu si cand il iei in brate in secunda doi tace
sau se face ca tuseste si la fel , cum il iei nu mai are nimic
bai ....si are niste nervi....vai de mine
oare cu cine o semana ?

_


de T 6+





da cunosc manipularea asta...
maraie si tuseste cand nu sunt in camera
daca ii iau de ex portocaa care o suge , vai plans cu urlete, fluturari de brate, dat din picioare
brate si vorba cat incape
Daca vrea sa o ia altcineva in brate, face bot si se pune pe plans, intinde mainile sa o iau

Noi mancam fructele cam 40 min, se mai joaca mananca... azi i-a placut tare meniul Mar cu banana si porto...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui May3

suntem acasa. e ceata si urat, casa plina de cutii si cutiute, dar suntem cu tati

Beatrice a fost cumintica pana la iesirea din aerort.
drumul de la aeroport acasa si iinca ora dupa a fost teroare. plans incontinuu.
in cele din urma aa adormit la tzitzi si adormit 12 ore cu 3 treziri scurte de tzitzi.
e putin cam avida dupa mine, bona e ok, dar ea cam se lipeste toata de mine, asa ca deocamdata am bagat-o pe bona la curatenie si stau eu cu bibi.

suntem acasa

...........................................
mamica de www.youtube.com/BeatriceAna2011" target="_blank">Beatrice-Ana - 26.09.2011
..........................................
zebraroz.ro



yuhuuuuuuu MAY .. bine ca ati ajuns cu bine.. o sa va acomodati repede doar sunteti acasa... si se face curatenie cat ai clipi....doar sunteti cu tati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

JAde.. buca e locul preferat de pupat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

May, yupiiiiiiiii, ati ajuns acasica
Dar ce repede ati ajuns
Va

Jade, Sei voi cu ce masurati mancarica?

Eu calculez asa.Papam 10 lingurite de piure de 5 g.Papam cam 50 g.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Sei tu ai depus dosarul in decembrie?

Daca nu-mi intra indemnozatia suntem morti

Iar trebie sa ne imprumutam Si mai avem 1000 euro datorii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

rach eu o cantaresc.. insa cu certitudine ii au mai mult de 20 lingurite, poate 50 , dar sunt mici si mai niciodata plina

in decembrie da rach.. noi avem 600 E datorie, dar sa nu zic ca de la craciun am topit 1500 E+600 E, pe langa salarul sotului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

rach....nici eu nu cantaresc
pun in paharele Avent care sunt gradate in ml si asa ma orientez

pliz , nu mai vb despre bani
sambata am si un botez

_


de T 6+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

Camady noi ne trezeam la 7 de obicei, dar de cateva zile avem trezirea la 6. Asa ca nu esti singura matinala
May ma bucur ca ati ajuns cu bine


It's a boy !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

si eu va rog s nu mai vb de bani ca dau in depresie, aceasta se accentueaza cand ma gandesc la faptul ca in septembrie ma intorc la lucru,regret enorm,a fost cea mai mare prostie si sper sa ma pot ierta vreodata pt asta

daca ati depus in decembrie dosarele,luati luna asta, eu am depus in noiembrie si am luat luna trecuta, nu m-am ales cu mare lucru ca am platit datoriile pe care le facusem in lunile cat am stat fara indemnizatie. Numai sa avem grija sa platim o parte din impozit luna asta sa nu ne taie imbecilii de la primarie banii

va multumim pt felicitari

may ce fain ca esti acasa in sfarsit

eu sunt suparata, Mariuca a luat doar 100 gr in 3 saptamani, nu pot pricepe de ce, mananca in acelasi ritm, pur si simplu insa nu mai asimileaza nimic. Cam cat e normal sa ia in greutate la 6 luni? Oricum 100 gr nu e normal, asta e clar...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Creola spune:

Racheel- sigur sunt pe vine banutii!Eu nu-s superstitioasa ,dar am urmarit si acelasi lucru mi-i se intampla si mie cu mancatul palmei.Din pacate ,acum nu ma mananca nici pe mine nimic

Seidana- tinem pumnii sa iasa petele!
Da ,Elena e un cocktail dulce.

May- bine ca ati ajuns cu bine si ca acum sunteti in formatie completa...restul se vor aranja.Cu siguranta schimbarea de mediu a facut-o pe B sa fie agitata.Acomodare rapida !

Fetelor ,stiti care e cea mai fierbinte zona a femeii?


Mergi la inceput