LMA Sonia,Sergiu,Cristi,Christina! Fluturasi (135)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

LA MULTI ANI SONIA SI SERGIU!
LA MULTI ANI CRISTIAN!
LA MULTI ANI CHRISTINA-GHEORGHIA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

madutza multa sanatate lui Cristi, dragutul. nu mergi azi cu el la dr? de la ce a facut asa febra? si asa dintr-o data? poate ai zis, dar inca n-am citit tot. sper sa fie bine, sa ne tii la curent.

merg sa mananc ca sunt lesinata si apoi citesc ce ati mai scris, am intrat mai mult sa urez puiutilor sarbatoriti azi si mai ales lui viss, sa fii puternica si rabdatoare asa cum esti acum si sa iasa ziua bebicilor frumoasa, frumoasa si asteptam muuulte poze

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi ba daaaaa, vreau una mareeee

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

MADA, cum este cristi acum??? multa sanatate la puiut!!!

al meu de cand s a trezit imi tot aduce pe rand caciula, geaca, bocanceii si tot "aide" "aide" sa plecam...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spiridusha spune:

Buna dimineata dragele mele!!!

Asa fericita sunt!! E un an, un an de cand avem minunea asta in vietile noastre! Emotionant, chiar acum ma gandeam ca se face ora 9, si pe la ora asta se nastea...Mmmm ce amintiri frumoase!

La multi ani tuturot sarbatoritilor pe care i-am omis zilele astea! Ii pupam, sa fie sanatosi si sa creasca mari!

La multi ani Christina si Sonia si Sergiu! Va pupam, sa fiti iubiti, sanatosi, sa cresteti frumos!!!

si acum trebuie sa plec ca vine si trage de laptop si nu mai pot sta!!!Revenim cu poze de la marele eveniment!!! Multumim de urari!!!



Mami fericita de Cristi!!! 09.03.2011

Orice cauza are efectul sau, orice efect are o cauza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ce liniste...

eu am pregatit sa pun papica la foc , l am dus pe junior in camera lui sa se puna la nani si am timp liber

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Buna dimineata !!!

Am spus sa vin sa ii mai dqu niste cafea lui Roxy ca s-a cam destrabalat ieri, pai tu mami de bb mic stai pana la 1, nu ti-ar fi rusine? off si ce poze ai mai pus, sa ne faci in ciuda sa-ti fie de bine draga mea, si eu m-as duce daca as avea prietene sau cu cine sa las copilu din dotare

La Multi ani Persi!!! sa traiesti frumos si sa fii iubita, iar acum stiu ca esti implinita de baiat frumos Raducu,pe care l-am admirat in poze, lasat comentarii off ce a mai crescut, mi-l dai de ginere ? sa te distrezi si sa bei si pentru noi da? feliuta de tort sa o pastrezi pentru cand oi termina dieta

La Multi ani Picky_toto , sa fii sanatoasa si fericita cu printesele tale sper ca e mai bine Stefania si ati descoperit cauza febrei

La multi ani Christina Gherghia!!! sa fii sanatoasa si sa ai o viata frumoasa si implinita alaturi de parintii tai dragi care te iubesc mult! Mami , sa mai treci pe la noi, ca ne-ai cam uitat pe astea care nu ne dam pe FB

La multi ani Cristian de spiridusha! sa fii sanatos, voios si la punga gros!! asteptam cinstea mami

Multa sanatate lui Cristi Madutza, sa treaca repede si sa nu fie nimic grav! Ma gandesc la voi


Va pup, mi-a expirat timpul, ma grabesc... am programata o sesiune mica de shopping de primavara!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

strumf spor la shoping ce buna formatieam face noi 2 lashoping

intrebare : mamici care le dati omleta la micul dejun sau dupa masa la bebici, la pranz ce le dati?? eu ii dau ciorbica facuta cu carnita cu sau fara carnita dinauntru. o fi prea mult???


cris, ce mai faci mami?????????????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

madutza ce bine arata mucenicii cred ca sunt deliciosi. azi vine buni la noi si ne aduce si noua

mandreeac ati fost tare frumosi la mot, mai ales micul print un scump zambaret si pe tine sa nu te recunosc cu breton, dar eu sunt sincera si iti spun ca iti sta muuult mai bine fara breton tie cum iti place?

miha tu n-ai parola de pe contul comun? fetelor, sa i-o dam? dar cu conditia sa pui si tu poze mereu
sa vedem ce zic fetele

strumphitza n-am reusit sa-mi rup tocurile la dans, am dansat mai putin ca de obicei, era si foarte aglomerat.....
ce bine ca ai mai adus niste cafea mai ales ca tu faci o cafea.... chiar as bea o cafea facuta de tine la expressorul ala care-l tot lauzi
pozele mie nu mi-au placut, alea doua care le-am pus mi s-au parut putin mai asa...ca restul...

alina06 tu ai orhideea exact in vasul in care ai primit-o? ai vas transparent la ea? eu i-am schimbat vasul cu unul mai mare si nu este transparent si ii merge bine. dar cica trebuie vas transparent sa aibe lumina

madu ma bucur ca ne-ai scris si ne-ai povestit de pui. te asteptam sa ne mai scrii. mai des

persi ce scump este Raducu, mai ales pe calutul acela in unele poze are asa mutrita de fetita, ce bine ii sta cu motul prins la toti bebeii le sta frumos asa inca ii mai afecti baie in camera?

bb_yasmi chiar ieri am discutat despre omleta si pranz....cica merge dat si carnita dar o portie mai mica decat de obicei

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

pe mine ma sperie cat mananca juniorul
azi de ex , e abia ora 10.30 si de dimi de lA 7.30 cand s a trezit pana acum a mancat asa:
280ml lapte
a apucat cateva guri si din laptele cu cerealele ( de miere si scortisoara) ale iasminei
1 felie jumatate de paine cu almette
1 para taiata patratele
1 clementina felii
pufuleti
si 0 sticluta de ceai acum la culcare

si tot prin bucatarie era si ma striga sa ii dau "mniam, mniam" si daca nu il auda incepe sa tipe mai tare "papa!!papa!!"


Mergi la inceput