Strugurasi de Sept-Oct 2011 *43*

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Creola spune:

Buna seara,

Seidana-m-ai incurajat si daca vrei ne vedemTu spune-mi doar unde ...eu as alege ora deoarece depind si de Sarah care are inot de la 16.Deci mie mi-ar conveni inainte de 15....daca e bine si pentru voi.
Elisa e mai bine,mucisorii s-au oprit,azi am avut impresia ca se deschide robinetul insa m-am inselat,mai are secretii si inca mai tuseste ,dar nu asa des.

Hayat-Doamne ajuta ca mama ta sa se faca bine !Drum bun sa aveti si sa va intoarceti repede cu vesti bune!

Nanna mika - scuza-ma ,te rog...uneori sunt cu capul in nori .Mi se parea mie ciudat si in loc sa mai citesc o data sa inteleg ...am scris si eu



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hellena_d spune:

Hayat
Acum am intrat pe forum si am citit de mama ta. Am sa ma rog la bunul D-zeu si la bunicul meu sa o ajute sa treaca peste incercarea asta grea.
La fel tu trebuie sa te mentii tare, pe pozitii, pentru Razvanel! Te rog, ai grija de tine, de voi! Eu sunt cu gandul la voi!
Nici pt mine evenimentele nu s-au oprit aici, am in continuare in familie diverse....piedici sa le spunem, insa cu fruntea sus, pentru P, am sa le trec!Trebuie! Gandesc pozitiv chiar daca totul in jurul meu se destrama, te rog si pe tine, draga mea, sa gandesti la fel!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Mikka, sa imi spui si mie ce fel de fier de calcat ai. Sa imi iau si eu :)

RAcheel la noi se aseaza bine si necalcate :P

Dbunny multu' inca o data multumesc. A iesit delicios !!!

Mi-a venit si mie regularizarea la gaz 620 ron.

Edit: am cautat si eu, am gasit talpa de ceramica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Creola

Buna seara,

Seidana-m-ai incurajat si daca vrei ne vedemTu spune-mi doar unde ...eu as alege ora deoarece depind si de Sarah care are inot de la 16.Deci mie mi-ar conveni inainte de 15....daca e bine si pentru voi.
Elisa e mai bine,mucisorii s-au oprit,azi am avut impresia ca se deschide robinetul insa m-am inselat,mai are secretii si inca mai tuseste ,dar nu asa des.

Hayat-Doamne ajuta ca mama ta sa se faca bine !Drum bun sa aveti si sa va intoarceti repede cu vesti bune!

Nanna mika - scuza-ma ,te rog...uneori sunt cu capul in nori .Mi se parea mie ciudat si in loc sa mai citesc o data sa inteleg ...am scris si eu



Mamica fericita de Maria Sarah (13.04.2005) si Elisa Rebeca (18.09.2011)


CREOLA.. am inteles ca maine nu poti, daca vrei vineri, oricand dupa 11 (ca la 10-10.30 papam fructe).. eu zic ca in polus daca e rece sau in aer liber daca nu e rece.. unde vrei si tu... eu stau in floresti, deci pana in iulius sau in marasti nu as veni.. insa cum vrei si tu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Cado' ... nu uitati sa puneti numele vostru in dreptunghi. Va aduceti aminte de anul trecut? Pe vremea asta nu stia aproape nimeni dintre noi ce ascunde burtica,si acum facem schimb de retete de papa[ :D].




Hayat


Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Lali, multumim de cadou, ce tare e faza

Lena, e fain daca ai gasit cu talpa de ceramica, eu am un bosch primit cadou cand m-am maritat, acum o suta de ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Lena, eu am un zass obosit dar faza misto e ca am avut unul identic. acelasi model si s a stricat. m an uitat la el si are teflon pe talpa. asta , al 2 lea nu are. e talpa de inox. si sunt acelasi model. ce ciudat..

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

neata, neata

Lali acest cadou este de 8 martie?Multumim frumos


La Multi Ani mamicilor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

La multi ani, mamicilor.
HAYAT Doamne ajuta sa se faca bine mama ta.
Racheel i-ai dat numai pastarnac, fara alta leguma combinata? Din asta n-am incercat,doar in combinatie cu morcov.Ce consistenta are piureul si cat mancati?

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

La multi ani, mamici minunate!!!

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput