Strugurasi de Sept-Oct 2011 *43*

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

anca unde mergeti la mare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

aici aproape la Bulgari la Duni Resort(la noi din pacate nici nu se pune problema), cica e ok, si nici nu avem cum sa mergem mai departe, cu masina e mult si cu avionul parca cu Iancu e cam dificil.

noi vroiam la Gura Portitei dar am pus tot in balanta si tinand cont ca e cam izolat parca nu m-as risca sa ma duc cu bebe atat de mic, poate la anul

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_toma

aici aproape la Bulgari la Duni Resort(la noi din pacate nici nu se pune problema), cica e ok, si nici nu avem cum sa mergem mai departe, cu masina e mult si cu avionul parca cu Iancu e cam dificil.

noi vroiam la Gura Portitei dar am pus tot in balanta si tinand cont ca e cam izolat parca nu m-as risca sa ma duc cu bebe atat de mic, poate la anul

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)


de ce la noi nu? .
eu care incercam sa-mi conving sotu sa mergem la bulgari pt ca totul e mai ok, anu asta vreau la noi.. tocmai pt bb ..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Hayat, ne rugam pt mamica ta! Sa dea dumnezeu sa fie totul bine!

Bunny, am si eu scula din aia! A mea are si tel.

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

de ce nu la noi(nu aruncati cu rosii):
1. preturi exorbitante pt calitate jalnica
2. mizerie pe plaja(acolo unde mai exista plaja)
3. galagie si lipsa totala a locurilor unde sa te relaxezi(mai ales acum cu Iancu prefer sa nu aud pe plaja numai manele, sau orice fel de muzica la maxim, sa nu mai zic de vanzatorii ambulanti pe care ii detest)
4. etc. lista poate continua.

mie imi place in Romania dar din pacate asta nu include si litoralul, asa ca oricat de mult urasc sa spun asta prefer sa ma duc la Bulgari.Am fost anul trecut si surprinzator a fost fff ok, bineinteles ca nu am fost intr-o statiune aglomerata ca e la fel ca la noi, am fost la Obzor unde e asa mai de mosi ca mine.


anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Anca in c eperioada mergeti?Si cat a fost biletul?



oanaiasi de unde ai luat scula?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

la sfarsitul lui iulie a fost 700 euro, allinclusiv, nu e foarte ieftin(adica deloc pt mine cel putin) dar daca stau sa pun pe hartie cat as cheltui la noi sa am parte de aceleasi conditii e gratis

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Rach, de la emag. 220 ron.

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

Seara buna, fetelor!

Sunt pe fuga, ca sunt singura cu amandoi copii si sunt calare pe mine la calculator dar revin mai tarziu dupa ce va si citesc.

Anca_toma, activeaza-ti te rog PM-ul sa putem vb de intalnire. Am stabilit o zi si o ora, sa vedem daca e ok si ptr tine

Fetelor din Bucuresti daca puteti veni la intalnire imi ziceti pe PM, da?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Buna seara fetelor!

Oana, multumesc pt reteta am incercat-o azi si a iesit super!

May, spor la fact bagaje!

Tanno, Bogdanel e un mare mancacios din cate ne zici tu. Bravo lui!

Lena, multumim de link

Dbunny, super cadou! si e si rosu

Anca, mikka, paca ati vorbi de prichi al meu... si el se trezeste de 2-3 ori pe noapte (mai demult nu facea asta) nu cred ca are legatura cu suzeta pt ca el seara nu prea adoarme cu ea, mai mult la san si daca se trezeste vrea papa... ee nu-i bai, papa si adoarme la loc pana la 7 cand isi incepe ziua

Racheel, super ca v-a placut cu mai tai-ul



Mergi la inceput