Strengari 42 - Hai Strumfy, Magddalena, Happylica!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelli spune:

Felicitari mona,sa va traiasca bebelusul sa fiti sanatosi si fericiti!!
La multi ani Oliver!!
Nasteri usoare celor care urmeaza sa nasca!!
Noi suntem bn,eu am tensiunea putin mai mica dar o sa maninc mai multa ciocolataca nu am destule arsuriam reusit performanta sa ating 60 kg,mi-a luat sange pt hepatita b si secretie de pe col, care este inca inchis ,slava Domnului k imi era putin frica,bulina este inca cu capul in jos,tensiunea ei este fb,bn macar ca ea este in regula,in rest parca incep sa ma ia emotii,cind mi-a spu ca mai merg decat o data la cabinet si apoi gata,bulinuta este tare activa nu prea mai are loc cred si asa ma impingeinsomnia e la ea acasa..
mamicilor si bebelusilor

33+ Maria-SiminaDoamne ajuta-ne sa fim cu totii sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy25 spune:

Nimic la orizont? hmm.... prevad ceva parca

Eu raportez niste dureri de coloana nasoale ce-i drept, am stat cam mult in picioare ca am facut si mancare si am niste crampe de cm mai usoare asa cat sa nu ma lase.

Stiti ceva de berea fara alcool? adica face rau cu ceva? ca eu as bea toata ziua, nu stiu de ce, pana acum n-am avut astfel de indeletniciri. Imi place ideea ca seamana cu sucul si nu ameteste. Bine , acum sa nu credeti ca am baut tone, ci vreo 3-4 pahare cel mult...

2004- ovarectomie dreapta din cauza unui chist; 2010- 3 inseminari nereusite la clinica Promed + 1 FIV nereusit; 2011-ET reusit la clinica Promed

Multumesc Bunului Dumnezeu!
35 Victor Gabriel

AMR 4 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

Ronina sunteti niste frumoase! tare tare frumoase

Happy pai stai cumintica si baga somn la greu.

Starea mea: mi-e lene (sper sa-mi treaca pt ca nu's prea mandra)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

lene si aici!!




meg,dematei(9.02.2007) si cu 38+

"Mami, te iubesc dintotdeauna!" (Matei)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happylica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tala

Ronina sunteti niste frumoase! tare tare frumoase

Happy pai stai cumintica si baga somn la greu.

Starea mea: mi-e lene (sper sa-mi treaca pt ca nu's prea mandra)

tablouri pentru copii


nu uit o prietena a mea care spune intr-o zi 'am un chef de treaba (chiar avea).. dar mai stau putin.. imposibil sa nu-mi treaca'
asa si voi cu lenea. mai stati putin.. poate trece

AMR 4 zile



varsta bebelusei Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

nu Happy, doar se inradacineaza mai tare si mi-e teama ca ma obisnuiesc asa si o sa fie crunta trezirea la realitate peste 2 saptamani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happylica spune:

io mereu ii spun soacra-mii sa ma lase si pe mine sa mai fac cate ceva (macar sa imi spal farfuria din care mananc) si ea nu si nu. ok. de acord.. insa cand o sa ma lase.. sa nu aiba vreo surpriza ca nu o sa mai intentionez

AMR 4 zile



varsta bebelusei Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_cp spune:

Amy, si eu beau multa bere fara alcool.. imi place berea in general dar acum in sarcina parca as bea tone.. asa ca m-am dat pe bere fara alcool si nu am observat nicio chestie naspa.. din contra

Happy, cu cat o inchiriezi pe soacra'ta?

cu Gaza... >> AMR 4 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happylica spune:

dana, n-as prea da-o.. decat asa.. poate vreo sapt.. sa mi se faca dor de ea
acum 2-3 zile nu stia cum sa imi spuna ca vrea si ea sa vina la spital de dimineata cand ma duc pt ceza si ma intrebam... oare-s eu prea dura cu ea de ii e 'frica' saraca sa zica ce gandeste?

AMR 4 zile



varsta bebelusei Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carstea spune:

Salut

A ajuns lenea aia mare si pe aici de ceva timp si nu se da plecata.Astazi am avut o cadere nervoasa cand m=am urcat pe cantar.Si nu neaparat ca am vazut 100 in fata ochilor cat faptul ca abia ma pot ridica si misca prin casa.
M-AM AMBITIONAT SA FAC CATIVA ARDEI UMPLUTI DE MANCARE SI AM PICAT LATA DUPA.

Dara, rares avea vreo 9kg cand am incercat noi port bebe-ul ala si nu a mers decat la tati.
O sa-mi iau si eu un wrap din cel ce ti-l infasori singura macar pt colici.M-a amuzat tanti plinuta intr-una din link-urile de la tine.Ma si vedeam pe mine tremurand si transpirand incercand sa leg wrap=ul la spate

JD ergo nu m-a convins.Am citit niste review-uri si unele mame ziceau ca le jeneaza la spate.Poate pt ca esti mai inalta se aseaza mai bine.BY THE WAY cand te-am vazut in poza am crezut ca esti migniona(asa se scrie?)dar tu ai zis ca ai 169.

Maine il am pe tati(a se citi barbatu)acasa asa ca o sa-l tarasc la shopping inca o tura.SI SA STITI CA MAINE SPAL PRIMA TURA (cea de spital )a fetei.


Va pup

Mergi la inceput