LMA Luiza, Arsenie!!! Fluturasi de 2011 (134)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

fetele maine-i ziua ce mare...am domnisorica mare tra la la
dar acum sunt la fel de agitat ca acum un an...vreau sa ma duc sa spal un pic aragazul apoi sa-mi fac baie sper doar sa nu se trezeasca nazdravana ca asa sunt eu baftoasa....si maine sa ma pregatesc un pic pt cativa musafiri...
asa ca daca maine nu intru sa stiti ca ori sunt coplestia de emotii si amintiri ori sunt cu mopul in actiune....
asa ca va las din seara asta un tort mare mare....
si va rog pe fiecare sa va imaginati tortul dorit si sa-l serviti cu placere urandu-i annei LMA
si tot acum urez Viata frumoasa !!!! Multi ani ferici si impliniti lui Benyamin si Petrei!!!!! si fluturasilor sa stiti ca , chiar imi e dor de voi...poate mamicile voastre ne zic si nou cum ati crescut si cat de nazdravani sunteti acum

Am vazut pozici cu duracell si Andrutza balerina
am vazut si cu Lulu in rochitza de la nasa..mai mai mai
si inca cateva albume..dar doamne parca am memoria stearsasi nici cand sunt la album nu mai las comenturi ..savurez poza si parca nu imi gasesc cuvintele....asa mult imi plac cum s-au transformat ei in niste omuleti


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

pai ti as arata dar nu am ceva recente..am un fimulte pe tel la tata..a reusit mami sa ma filmeze cand dansam melodia aia cu nosa..sunt haioasa rau ,dar nu stie mama cum sa descace filmul...pozici vin cu noutati maine de la ziua mea..sper sa iasa ceva frumos...ca ata s-a codit mami sa-o faca acasa...ba turta ,ba doar ziua mea..ba calcule daca sa faca la restaurant ca nu are cine sa o ajute si pe ea..plus ca nasa cand a sunat-o si uitase cand sunt nascuta si mai e si matusa mea...s-a programat tocmai maine sa isi faca parca un implant de os....dar a zis ca o sa incerce ea sa ajunga cu turta....e mami cam suparata..dar nu mai vrea sa amane nimic.....a zis doar ca o sa devina si ea mai nesi deacum incolo cu toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

[hopsi eu]
Deea, putere mami si credintza in Dumnezeu si se rezolva toate!
Si faza cu nesi, mai gandeste-te si la sufletul tau, ca la tine nu se gandeste nimeni....numai crede ce sa gandeste unul sau altul...mai gandeste si cum le e bine la fetele tale si tie..., impresionanta faza cu ce scria stefy
Cami, ma rog pt tine, Doamne poate nu o face si Petra!
Ally, tare faza cu incarcatul!
Mary sa-ti traiasca fata!
In rest numai tin minte, azi am fost ff ocupata, maine cred ca la fel.. am niste drumuri de facut!
pupici!
Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:


La multi ani Luiza Alexandra de alehiam!!!
La multi ani Maria de moulineta!!!
La multi ani Radu Andrei de DanaMi!!!
La multi ani Vlad Arsenie de simonacip!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

neata!

fac cap nou si revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

neata
urez si eu cu intarziere LA MULTI ANI arsenie, Lu, Maria, Radu si Alexandra sa fiti sanatosi puiuti mici si frumosi, sa le umpleti sufletele de bucurie si impliniri mamicilor voastre

eu sunt la servici..asa ca va ofer o cafeluta calda
n-am mai reusit sa intru ca vlad de luni a dat-o pe febra mare si voma asa ca n-am dormit toata noaptea, abia am reusit sa ne impartim intre servici si casa si eu si sotul.. plus ca nici eu nu m-am simtit bine, tot durere de gat si de cap cu stari de voma acum sunt mai bine ca am luat biseptol./.vlad in schimb e pe antibiotic

va urez o zi frumoasa si va las un articol pe care mi-au picat ochii in dimineata asta
http://m.adevarul.ro/a/magazin_de_duminica/sanatate/Siropuri_de_tuse_interzise_copiilor_0_266373750.html

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarApr2011 spune:

cap nou

Mergi la inceput