LMA Luiza, Arsenie!!! Fluturasi de 2011 (134)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

la multi ani alexandra!!

stau si ma gandesc...sa pun papica la foc (azi vreau sa fac o ciorbica de salata verde cu multaaaa smantana ) sau sa merg si sa imi fac somnul de frumusete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

ce viata pe tine Yasmi....mami nu mai pleaca?
am vazut si eu pozici bu bebici in picasa....si pe L .....mai e arvunit ca m-a cucert cu noua freza si bretelele de la nadagi

Viss ce frumos ca plecati la munte....acolo faci partyul????
la teve au zis ca se mai pot folosi partiile....ce distractie o sa fie pe S si S.....ha ha si mi-a venit acum in gand iesirile alea din adolescentza cand mergeam chiar pt o zi la munte daca era ziua cuiva

Mary
sa nu va rupeti opincile peste o luna

uff i-am dat gomboticii juma de mar si am pus-n premergator crezand ca pot butona si eu in voie da ce ma lasa ...aude tac-tac de la taste ..si-a aruncat marul si ma trage de izmene pe mine




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

deea da ce viata.....2-3 zile sta juniorul acasa, 2 la buni dar mai o luna jumatate pana pleaca buni
pozici cu comorile tale nu ne mai arati si noua????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Mada la anul te invit acum te las sa faci mucenici.....anul asta mai ca te-as vizita eu pe 9
da nu inteleg de ce ii faci pe cei muntenesti tu....eu numai din comert fierb....si ies buni nu se rup...anul trecut am luat varsati din auchan ....cam cu frica i-am facut .dar au iesit buni..acum deja a luat sotul 5 pungi de dobrogea....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-deea-te-am sunat intr-o zi, nu mi-ai raspunsaveam un chef de duca, vroiam sa-i pun pe bebici in sacosi si sa vin la tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deea99

Mada la anul te invit acum te las sa faci mucenici.....anul asta mai ca te-as vizita eu pe 9
da nu inteleg de ce ii faci pe cei muntenesti tu....eu numai din comert fierb....si ies buni nu se rup...anul trecut am luat varsati din auchan ....cam cu frica i-am facut .dar au iesit buni..acum deja a luat sotul 5 pungi de dobrogea....

------------------------------------------------
de 2x fericita....Anna Theodora (07.03.11) si Andreea Stefania (14.12.99)



deea, sunt libera pe 9

Mucenicii ii fac eu, una pt ca imi place sa fac si doi..de cate ori am cumparat mi s-a facut un mare terci in oala...un fel de ciulama nu mai stiu de la ce firme am luat ..anul asta fac eu daca tot am timp de ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

viss, cum faceti pana la urma cu tortul? costumatii parca spunei ca le-ai luat la bebici, nu? tu cu ce te imbraci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-nu ma petrec acolo. sau..ma petrec si acolopai na, ca acum am 8 padulti cu 2 copii ptr vineri -e










-na, ca acum am 8 adulti si 2 copii ptr vineri pe 9, la 18 seara, si suntem cam multiptr spatiul nostru.acum parca as vrea sa fac iar la restaurant din lipsa de spatiu.
-sambata dim. plecam ptr 2 zile cu inca un cuplu, prietena mea din copilarie cu boy-friendul, atentie roxy ca venim si pe la voi!!!!
- deci, deea- ne petrecem si acolo!mai ales acolo,ca vineri o sa tina 18-20..vreau sa-i plimb si eu cu sania pe anul asta, sa ne plimbam prin statiuni, sa-i scot pe jos un pic,habar n-am- cu telecabina poate, sau sunt prea mici?nu cred ca mai iesim in iarna asta, asa ca..











Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Viss, eu am plimbat-o cu telecabina pe Lu de asta vara. Daca urci, sa-i mufezi la suzeta.

Multumim inca o data pentru urarile de ieri



Mad cu Robert si Lulu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Citat:
citat din mesajul lui viss

-deea-te-am sunat intr-o zi, nu mi-ai raspunsaveam un chef de duca, vroiam sa-i pun pe bebici in sacosi si sa vin la tine

- mami de 2 frumuseti: SONIA IOANA si SERGIU IONUT - 9 martie 2011 :)


da??????????
stii ca mi-a zis S ca m-a sunat cineva intr-o dupa-amiazacand ma bagasem la somn ..era dupa ziua aceea cu migrena... dar eu i-am interzis sa raspunda daca nu scrie cine e.....
iar eu mi-am inundat tel si s-a sricat....nr ce le aveam pe cartele salvate lr mai am....cele care le-am salvat in tel nu....acum vad ca nu te am in agenda....dar te am in vodafonul ala....

ha ha..pai mieluseii tai mai incap in sacosa..poate in sac ai vrut sa zici

ma retrag..inchid ca anna era sa imi sparga 3 farfurii..am crezut ca am inchis usa la bucatarie si ea ea la dulapul de la scara..dar cand aud era toat in dulapul cu farfurii


Mergi la inceput