Cel putin 10 kg jos (5)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77

dulceato, ce te iubesc eu pe tine...il poti trimite al mine pe Al Pacino? e italian? oricum nu conteaza
e ofilit si ramolit el, dar io il iubesc si nici sotu' nu se supara daca apare


SOACRA MARE
Doua maini stangi



Deci ramine sa vina la ora 17, e bine?
Eu aseara am fost la restaurant ,cu invitati Catalin Crisan si Horia brenciu+ band.Mare show ...de azi vroiam sa trec pe consum redus si aflu cu stupoare de sfintisori din cozonac cu miere si nuca.Inca o zi ratata!
Ralcat ,bun venit!
Va pup pe toate si o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Esthera2011


Ahhhh Lulu....dau orice pentru o portie de mucenici!!!


iti trimite fata prin DHL

miel..yamiiiii, il ador, miel, berbecut, si nu imi iese nici atos, ca il pun intr-o marinata cu felii de mar, lamai, sos soia, ulei, si multe condimente.


am innebunit, cica noi ne motivam sa slabim.
ralcat, in ce monent ai venit si tuhalal motivare din partea .

aseara m-am abtinut. am mancat doar un mucenic copt si azi dimineatza, pe post de MD un castronel mic din cei fierti.

dulceato, ti-ai facut de cap...fara noi.

arturici, cred ca ne imbatam mai repede cu paiul


sa aveti o zi usoara

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata si la multi ani pentru ieri doamnele mele!!
Hai sa intru si eu in lista voastra ,deci 1,63 si 88 de kg

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
vin eu cu motivarea. am mai dat vreun kg jos, sunt cuminte cuminte cuminte. si sper sa ma tot tin asa
ieri am mancat 2 bomboane dar in rest m-am tinut de plan si in concluzie nu s-a suparat pe mine cantarul. si NU am facut mucenici... ptr ca mananc o oala intreaga
o zi buna va doresc! si fara abateri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

nu v-am povestit.prima zi la sala a fost ok, am facut 35 minute banda(as mai fi stat inca pe atat dar asteptau si altii) si niste abdomene, exercitii ptr fese, brate. nu am avut timp sa stau mai mult de 60 minute la sala.
azi merg din nou
masaj, am abia marti si miercuri.
poate reusesc sa fac o sauna maine.

azi m-am imbracat cu un sacou, la care nu reuseam sa ma inchid la nasturi, plesnea, plus ca la umeri era fix.
l-am inchis la toti nasturii si sta si lejer la umeri

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

La multi ani pt ieri !! sa fiti sanatoase, iubite, fericite si slabeee!!!

Eu ma invart prin zona , nu am nimic interesant de zis. :)
Noi ieri am fost la zumba si dupa la masa. Ne-am distrat, a fost superamuzant ca suntem de toate varstele si vreo 20 in total.

Acasa fica-mea m-a dus legata la ochi sa imi vad supriza+cadourile.
Per total a fost o zi tare frumoasa.

sper ca si a voastra la fel.


Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Veste:n-am mincat nici un sfintisor ,nu ca n-as fi vrut,dar nu mi s-a dat ocazia.Deci sint aproape in grafic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77
ralcat, ofilita zici?
lasa, ca daca te stau cu ochii si gura pe tine ajungi o DivaBine ai sosit..ai adus si tu ceva de baut? ca ai venit la zi mare...dulciuri nu avem voie, dar un vin bun da, curge mai rapid sangele prin vene



Lulu77 saru mana de primire :). De baut zici ... stii eu stau in tara ciocolatei si a berii ? Pe care o preferi ca ingrasa la fel de tare



Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralcat

Citat:
citat din mesajul lui lulu77
ralcat, ofilita zici?
lasa, ca daca te stau cu ochii si gura pe tine ajungi o DivaBine ai sosit..ai adus si tu ceva de baut? ca ai venit la zi mare...dulciuri nu avem voie, dar un vin bun da, curge mai rapid sangele prin vene



Lulu77 saru mana de primire :). De baut zici ... stii eu stau in tara ciocolatei si a berii ? Pe care o preferi ca ingrasa la fel de tare



Eu


Cioco cioco si poti arunca la mine ca eu stau mai aproape de tine ca Lulu si nu este efortul prea mare.

Vezi ce fac eu in lipsa ta lulu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

heiii, va lasa omul putin nesupravegheate si gasesc dezmat.

sincer? prefer berea, daca vin nu este, ca nu prea le am cu cioco/dulciuri, rar spre f rar.
dar berea, ma sacrific, mai ales ca este buna, langa o punga de fistic si niste chips-uri...ce zici ROXanaz, te bagi sau esti fata cuminte?

acum am ajuns acasa, am fost la sala, apoi am recuperat copilul(a plekta tati la partida saptamanala de fotbal),a m fost la cumparaturi, sa am maine dimineatz aliber. adica sa pot merge si maine la sala pup. o seara buna.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput