FIV in Ungaria 155

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Mie Zadori mi-a raspuns mereu la e-mail...ori in aceeasi zi, ori in max 3 zile...pana si atunci cand era in CO, ca eu cand i-am scris prima si prima data era el in CO, dar mi-a trimis lista cu analizele pe care sa i le pergatesc ptr prima intalnire.



---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loretta76 spune:



Va doresc o primavara frumoasa cu multe reusite, sa aveti parte de cadoul mult dorit!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joannaalx spune:

fetele ...sa aveti un 1 Martie deosebit si sa va ajute DD sa faceti bb cat mai curand...legat de hsg eu am facut la interservisan dar nu recomand pt k dr e un miserupist...deci dak mai aveti alte obtiuni e bine...pe mine m-a costat 300 ron.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floryma spune:

O PRIMAVARA FRUMOASA! VA DORESC NUMAI TESTE POZITIVE SI BEBEI SANATOSI!



FIV1 - Iulie 2011 fara ET
FIV2 - Septemb-Oct 2011 cu ET, negativ
FIV3 - va urma in 2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mona19 spune:

Ghioceii rasar de sub zapada. A venit, a venit primavara!!!!!!!!!!!
Va doresc o primavara insorita si plina de bucurii, impreuna cu un gand frumos si curat!
Un martisor care sa va aduca in suflet primavara!!!!!


FIV1 - oct.2011 - sfarsit cu avort prematur la 5 saptamani si 4 zile; FET 1 - nereusit - ian. 2012.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Olimpiadobre...fara intentia de a rasuci cutitul in rana...cand ai timp poate ne povestesti si noua una alta despre acest FIV: al catelea FIV este, unde l-ai facut, ce probleme aveti, cati ani...etc...Bineinteles asta daca poti...sau cand poti!

Imi pare si mie nespus de rau ptr esecul tau...sa-ti dea Dumnezeu putere sa mergi mai departe si sa iei cea mai buna decizie in ceea ce priveste VIITORUL!



---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Goofytza spune:

O primavara frumoasa plina de bucurii tuturor! Si cate un de martisor.

Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank30 spune:

Neatza fetelor

In legatura cu HSG la Cluj si eu am avut bilet de trimitere dr. Chiroiu B de la spitalul de recuperare dar pana la urma am facut HSG la Budapesta (35000 huf). Din cate stiu Chiroiu nu e medic ginecolog el e pe partea de diagnosticare imagistica. Am auzit pareri bune despre el dar mai multe nu stiu sa va spun.
viotimis, sa fie cu noroc incercarea ta , bafta!
olimp, cu cine faci fiv ?

fetele PK e in concediu si pt cat timp?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

buna fetelor si un 1 Martie cu bucurii !

mona chear daca pierzi luna asta trenul nu ezita de al suna si ai zice care este situatia ta , te poate programa de pe acum si sa iti zica cand ar fi mai bine sa il faci. succes
olimpia - imi pare nespus de rau , stiu prin ce treci am simtit-o si eu pe pielea mea cand am pierdut sarcina , capul sus cu puterea cu D-zeu va fi bine !
ank30 eu de felul meu sunt o aiurita asa ca nu stiu care imi este inca doctor , mi-am facut programarea la o d-na telefonic si am uitat sa intreb numele doctorului cred ca numai eu puteam sa fac asa ceva , oricum am sa aflu luni si te anunt- sa nu radeti de mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

la multi ani, fetelor!

Mergi la inceput