Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri27

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns p@ulici spune:

Simonia
Si Gabriela mea ar fi implinit vineri 2 anisori ... mi-e dor de ea ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

PAULICI . In mes anterior vroiam sa scriu Paulici......dar mi-a placut numele Natalia si mi-a ramas in cap....




Alessio Michele (3 + ani) , Mattia Gabriel (2 + anisori!!) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (1 anisor!!) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

SIMONIA




Alessio Michele (3 + ani) , Mattia Gabriel (2 + anisori!!) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (1 anisor!!) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

multumesc danagie, paulici,
am asteptat sa vina primavara, si a venit, am asteptat sa vina Pastele si a trecut, am schimbat hainele groase cu cele subtiri, si nu stiu ce sa mai fac. ce sa mai astept?
ce pustie este primavara aceasta!



o sarcina oprita la 10 saptamani, doua FIV-uri nereusite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:






Alessio Michele (3 + ani) , Mattia Gabriel (2 + anisori!!) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (1 anisor!!) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

colegele de birou au copii mici, au inceput "febra "costumelor pentru serbari, vremea este prea calda, casa mea prea trista. as vrea sa plec, sa las tristetea undeva, sa o abandonez. dar incep sa cred ca face parte din mine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Buna fetelor . Va mai amintiti de mine ? Nu am mai intrat tare de mult.......nu gasesc timp suficient pt. toate lucrurile pe care mi-as dori sa le fac.
Sper ca sunteti bine si aveti doar vesti frumoase. Merg sa citesc .....Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Simonia .
irlandeza bine te-am regasit si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine....mi-as dori sa am mai mult timp, dar asta e, important e sa fim cu toate sanatoase.


si TOATE fetele !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Duminica pe 27 mai va fi Ziua Ingerilor.
Daca doreste cineva sa inalt de la Oradea un balon dedicat , va rog sa-mi scrieti aici numele Ingerasului

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

as vrea si eu sa inalti pentru mine un balonas, dar nu avea un nume, aveam doar 10 saptamani, nu stiam daca este fata sau baiat, dar ceva imi spune ca era o fetita. nu stiu cum sa fac


Mergi la inceput