La multi ani !!! Fluturasi de 2011 (132)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota


Mada si mie imi plac toateeede fapt eu am cateva chestii care nu-mi plac/nu pot sa le pap: ciorba de miel, broastele si soia

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

broaste nu am incercat, cu soia nu am nimic, in schimb eu nu mananc ciorba de peste ...mai ales cand vad capul....bleah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Neata fete dragi!

Apar si eu printre picaturi. Sunt destul de ocupata cu casa...se muta si sis al meu acum si o ajut si pe ea. Am si 2 matusi la mine care ma ajuta si toata ziua cu ele...prin oras etc.

Mi-a fost dor sa satud e vorba cu voi. In fiecare zi imi propuneam sa va citesc insa,din pacate nu reuseam

Noi suntem bine. Teea s-a dezvoltat uimitor in ultima saptamana. Pune telefonul la ureche sa vorbeasca la telefon, ma imita,ma striga si..... ne ies cei doi canini de sus. Gingia e alba alba si umflata si nu cred ca mai e mult pana sparg si ies. Am observat eu ca de ceva timp tot isi rodea degetele si tot ce prindea. Nu e maraita, nu a facut febra...sper sa o tina tot asa,mititica. Deci,Maduta,ca tu intrebai....noua ne ies caninii de sus

Ally- itit multumesc de aprecieri la adresa bubulinei melept Edutzu din partea Teei


va pup pe toate fara exceptie i va doresc o zi frumosa

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Alexina ce frumos ca va prind sarbatorile in casa noua

Fetele, ce parere aveti de siropul asta pt imunitate? http://www.walmark.eu/ro/Pages/clubul-prichindel.aspx?nl_product_id=338&name=Minimartieni-sirop
Spune ca se poate administra de la 1 an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Mada , ciorba de peste din aia cu ochi nu pot nici eu sa mananc , eu am inceput sa pap ciorba de peste in Delta, unde se face din carne de peste nu din "tacamuri",si e buna rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-lalely- adevar graita tueu am o mare capacitate de a ma bucura de ce am,dar na, niste junghiulete acolo in stomac mai simt uneori, ca viata ar fi putut fi si altfel.uneori pur si simplu imi pare rau de ei, ca nu au bunici, mai ales ca eu am avut o bunica de nota 20!!!la care imi petreceam week-end-urile si vacantele,o super-woman la acea vreme..dar na, ne descurcam cum putem,am mai zis eu candva, oamenii de calitate chiar dc ii numeri pe degete- fac cat o multime din cealalta categorie. de, zic si eu..vulpea si strugurii acri
-roxy- lasa ca vin eu la tine intr-o zi cu soare, si musai treb sa-mi dai 5cm lungime de sunculita, 1 m2 mi-ar distruge echilibrul functional, nu m-as lasa pana nu l-as da gata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

- da, delia- bine ai grait si tu, referitor la ciorba de peste- la noi se mananca ciorba in farfurie ca felul 1, si fel 2- se scaoate pe un platou intins pestele, alaturi de cartofiori- dar ce bucati de peste-si musai se face din mai multe sortimente de peste, si se mananca cu mujdeiul alaturi.eu m-am crucit cand am vazut la constanta si buc. ce inseamna ciorba de peste-chiar unii o fac din peste mic, mic, cu oase prin ciorba mici, bleh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada daaa bem lapte mult. delikat l am eliminat pe jumatate minimartieni iam dat iasminei gen pastile, haribo . nu am vazut mare diferenta, dar eu oricum i le dau si pe post de bomboane (vit c, ursuleti, martieni..etc)

happy pai cum ai spus ca maria nu papa cat L ???? papa ff bine.

la multi ani ani alexandru de anaxena!!! sa ai parte de o viata frumoasa si lipsita de griji

eu mi-am pus un bol de cereale si mi le-a mancat juniorul aproape pe jumatate merg sa imi pun altele





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Neatza!
Happy, multam pt cafea!
Roximpex face hainutzele de la Celebrity pt botez , pt bbei , a avut Andra si vroiam sa iau pt finul....

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


Saculetii, si rochita plus costum la finuti(gemeni) si nu numai...de la Celebrity sunt, numai ca produsele exista intr-un magazin vis-a-vis de ....piata 1 mai (nu stiu cum se numeste)Este singurul magazin cu haine ptr bb care este pe gustul meu...Daca nu, bucresti sau pitesti. Dar de site...nu stiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

de azi incepe constructia la casa prietenilor nostri care e urmatoarea dupa noi sunt asa de happy!!!!!
noi de cand au inceput temp cu + nu mai avem nevoie de centrala ziua . sunt cam 22 de grade in casa. voi mai folositi centrala??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia si noi tot Celebrity am avut la botez

la multi ani si mami GABI!!! sa ai o viata frumoasa alaturi de familia ta!!!
poate cu ocazia asta mai dai si pe la noi

Mergi la inceput