La multi ani !!! Fluturasi de 2011 (132)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Buna dim!Offf am citit printre randuri ca nu am timp, azi ies la cumparaturi la suceava, vream sa raspund la cateva fete: ROXY eu mai fac exceptii cu mine dar la copil nu i-as da margarina si branza topita, ALEXINA AI DREPTATE ASA E FACUTA MARGARINA DIN ULEI SI GRASIMI, IAR BRANZA TOPITA DIN RESTURI DE BRANZA AM CITIT UNDEVA CA E PERICULOASA PT COPII. In fine fiecare face cum crede ca e mai bine pt copilul iei! DELIApt afte este foarte eficienta tinctura de propolis trece repede stiu asta de la dentista mea, si eu faceam afte des.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am reusit sa mai vad si eu cateva pozici frumoase cu printesici: buburuza de mary si mamica ei frumoasa!! a[propo mami, am impresia ca la tine nu e vb de kg in plus, nu esti plinuta ci doar de dat burtica jos: deci vb cu roxy sa te puna sa faci ceva abdomene , bombonica de iony si o printesica frumoasa foc de mami lpara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

yasmi, si noi tinem centrala pe zero ziua. Tu i-ai dat si lui Lucas minimartieni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Aaaa si CATINK pt post eu folosesc des lapte de soia si tofu mie imi plac.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

MADA am vrut sa cumpar mini martieni pt nepotei in italia si am citit onlaine ca au nustiu ce in compozitie sincer cumnata mia spus ca sunt bune pt imunitate.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Mamici va multumesc din suflet in numele finutii mele

madutza?ce sunt minimartienii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui MaryM85

Aaaa si CATINK pt post eu folosesc des lapte de soia si tofu mie imi plac.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)


Ce reprezinta tofu?aaaaaaa branza tofu? nici una nici alta nu am papat niciodata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Yasmi sa stii ca fac zilnic abdomene, cum crezi ca mia scazut burtoiu fac zilnic 80-100 de abdomeneeu am zis ca nu sunt grasa dar ma deranja burta desi am 63 kg cred ca am oase grele.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Am fost cu I afara nu am rezistat mai mult de 15 minute, ...e soare dar frig, nu as fi crezut...pe fereastara am vazut altceva si mai batea si vintu...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada, nu i-am dat inca dinastea. dar papa juniorul seminte de floarea soarelui , porumb, pufarini
multumesc pt raspunsul cu centrala...deja aveam impresia ca nu vrea nimeni sa imi raspunda

eu o astept pe buni sa ramana cu L sa ies si eu la un mic shoping... as vrea o pereche de blugi..ceva tricouri....sa vedem...

Mergi la inceput