Strumfi & prichindei de iul-aug 2011 (51)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

fetelor la voi merge FB-ul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

'Neata,

Sunt suparata...

Am fost alaltaieri si i-am facut Andrei radiografie la ambele solduri si aseara am luat interpretarea - suspecteaza displazie de sold stang . Asa ca acum incerc sa fac programare la un ortoped bun sa vedem ce ne zice. Asta imi mai lipsea acum.

Am sunat la cabinet la Alexandru Thierry - are programari facute pana in mai , insa mi-a zis ca displazia de sold este considerata urgenta si ma suna cand au primul loc liber, daca anuleaza cineva programarea.

fetele, o zi usoara sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORIALEX spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisspy

'Neata,

Sunt suparata...

Am fost alaltaieri si i-am facut Andrei radiografie la ambele solduri si aseara am luat interpretarea - suspecteaza displazie de sold stang . Asa ca acum incerc sa fac programare la un ortoped bun sa vedem ce ne zice. Asta imi mai lipsea acum.

Am sunat la cabinet la Alexandru Thierry - are programari facute pana in mai , insa mi-a zis ca displazia de sold este considerata urgenta si ma suna cand au primul loc liber, daca anuleaza cineva programarea.

fetele, o zi usoara sa aveti.


Of Cristina,imi pare tare rau!Sper sa nu fie chiar asa si ortopedul sa va ajute cat mai repede!
Sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielita81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisspy

'Neata,

Sunt suparata...

Am fost alaltaieri si i-am facut Andrei radiografie la ambele solduri si aseara am luat interpretarea - suspecteaza displazie de sold stang . Asa ca acum incerc sa fac programare la un ortoped bun sa vedem ce ne zice. Asta imi mai lipsea acum.

Am sunat la cabinet la Alexandru Thierry - are programari facute pana in mai , insa mi-a zis ca displazia de sold este considerata urgenta si ma suna cand au primul loc liber, daca anuleaza cineva programarea.

fetele, o zi usoara sa aveti.



CRISTINA ai incredere ortopedul o sa-ti spuna ce e de facut si va fi binecopii mici se recupereaza fff repede..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_din spune:

Cine a folosit Ospamox? Cati ml ati dat la 8 ore?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

La multi ani Lulusor!!!!!

La multe lunite sarbatoritilor de azi!!!

Multa fericire si iubire si sanatate!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

Hellooooo!!! bate tare vantul pe aici...
Cristina...imi pare tare rau, sper sa se infirme diagnosticul


Ana e si ea mucoasa, nu e stres ca sunt doar muci, fara tuse sau febra. De cand mi-a recomandat Krissy siropul minune, face form de raceala mult mai usoare cea ce pt mine e minune

Asa, despre Filip: a inceput sa bata 2 jucarii, incet incet trece de la o jucarie la alta cu niste pasi micuti micuti. E fricos dragul de el si se agata efectiv de mine. a inceput sa raspunda la NU si se opreste din ce face. o urmareste pe Ana peste tot in casa si se prapadeste de ras cand se joaca cu ea, eu sunt mai boring. se urca pe patul Anei care e defapt o saltea, dar nu stie sa se dea jos si pica in nas

stau prost cu timpul mai ales ca e plecat acum Cristi. E greu fARA el, dar ma descurc, sunt doar obosita seara.
De trezit, se trezeste, de 4-5 ori pe noapte...in noptile bune, am intrat intr-un ritm mecanizat, nici nu mai simt oboseala.

Gata, nu ma mai plang.

va

Mama de Ana (29 Ian 2009) si Filip ( 11 iulie 2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORIALEX spune:

La multi ani Lulusor!!!Numai fericire si sanatate iti doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORIALEX spune:

La multi ani doamnelor de 8 Martie!Sa fiti sanatoase,fericite si..puternice!Va doresc o zi excelenta si o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babylicious spune:

La multi ani, dragelor! Va multumesc ca existati in viata mea!

Mergi la inceput