Strengari de Martie - Aprilie 2012 -37 Hai Bia_Mi!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

bia_mi , toate gandurile noastre bune sunt catre tine si bebelus!! curaj si Doamne-ajuta, sa vii si tu cu vesti bune cat de curand!!



eu sunt terminata de oboseala, nu mai stiu daca v-am zis, azi ne-a venit mobila pentru camera lui matei (mobila lui am mutat-o la cea mica in camera si avem santier in casa, e un haos de nedescris..am urcat de 4 ori cate 4 etaje, am fost la niste cumparaturi, dupa matei la gradi..in fine, sunt TERMINATA, abia mai tastez aici.

va imbratisez si nu ma dati disparuta daca nu mai trec pe aici, dar week-end-ul asta avem muuult de munca si nu stiu cat timp de forumit o sa am.

pupici!!





meg,dematei(9.02.2007) si cu 37+

"Mami, te iubesc dintotdeauna!" (Matei)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dara76 spune:

Haide Bia!!!

Numai bine, recuperare usoara si bebica sanatoasa si papacioasa!!!



32+ Miruna Sanziana

*MTHFR C677T homozigot; PAI polimorfism 675 4G heterozigot; mutatia factorului XIII (G102T) V34L heterozigot // Clexane injectie 0.4 seara, Aspenter 2/zi seara, B12 metilat, acid folic metilat, Magne B6, Folowise, Cetebe, L-arginina*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

Meg spor la treaba dar iti spun si tie, incetisor, eventual daca se poate numai cu sfaturi . Nu de alta dar nu vezi ca strengareii nostri s-au pus pe scos nasucul afara deja si tu mai ai putin de asteptat pana pe 7

Monica, fericita 36+ cu Cezar-Andrei

AMR: 4 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happylica spune:

avem lipsa la apel!

Dana???

AMR < 3 saptamani

varsta bebelusei Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanace spune:


HAI BIA !

Refacere usoara Ruxandra! Bine ai venit bebe Victor!


36+ Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinutza82 spune:

Hai Bia, hai bb Rebeca!!!

Miha si eu cred ca ati luat decizia corecta. Cred ca mai mult ar speria copilul sa vb cu cineva strain despre venirea fratiorului. Si eu imi fac griji sa nu se simta marginalizat Stef, dar ne vom da silinta sa fie bine pt toti, trebuie...
magda tu cum esti? A trecut durerea de burta?


Dorina, mami de Stefan (14 mai 2008) si 31+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

HAI BIA!!!!! Hai Rebeca!!! va doresc sa fie usor drumul catre marea intalnire!






Lipseste omu' putin si uite ce se intampla! Nasteti fara mine?
Sunt franta rau, am avut o zi grea ca tare as fi vrut sa stau aici sa astept noutatile de la Bia. Ma culc cu ganduri bune pt ea si bebita.
Monna, curaj si ganduri pozitive! poate se intoarce si strengarul pana la momentul potrivit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happylica spune:

ma pregateam sa te strig si pe tine Tala!
intrasem la idei

AMR < 3 saptamani

varsta bebelusei Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dara76 spune:

De LGabi nu mai stim demult. Si nici de Lelu :(



32+ Miruna Sanziana

*MTHFR C677T homozigot; PAI polimorfism 675 4G heterozigot; mutatia factorului XIII (G102T) V34L heterozigot // Clexane injectie 0.4 seara, Aspenter 2/zi seara, B12 metilat, acid folic metilat, Magne B6, Folowise, Cetebe, L-arginina*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinutza82 spune:

cred ca ultimult mesaj de la lelu ne zicea ca tre sa mearga la consult si ca e posibil sa o interneze, ma gandesc ca asta o fi de nu ne-a mai scris nimic...

Dorina, mami de Stefan (14 mai 2008) si 31+ cu

Mergi la inceput