Strengari de Martie - Aprilie 2012 -37 Hai Bia_Mi!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelli spune:

buna fetelorronina si ruxandra va doresc recuperare rapida,bebelusilor sanatate si biancai sa ajunga curand acasa cu mamimonna imi pare rau de bebe ca s-a intors,eu nu pot sa spun nik din experienta dar am auzit de cazuri cind s-au reintors in final,incearca pozitiile si Doamne ajuta sa dea rezultate bunedespre mine pot sa spun k ma dor oasele de la atata stat in pat,arsurile care nu imi dau pace,cu contractiile deja mam obisnuit,azinoapte a fost ingrozitor, m-am uitat la ceas pina la ora cinci apoi am renuntat,vedeam doar cum incepea sa se lumineze de ziua,am dormit doar cateva ore cu pauze,acum sunt asa de obosita dar imi e si teama sa dorm k poate fac iar noapte alba.
toate mamicile si bebelusii nascuti si inca nenascuti

31+ Maria-SiminaDoamne ajuta-ne sa fim cu totii sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielarusu spune:

Dorina asa stiu si eu ca nu vine noaptea de acasa dc ne apuca nasterea.
Sper ca pitica mea sa stea cumintica pana miercuri, dar daca Doamne fereste se intampla mai devreme merg la spital ca tre. sa ma opereze altcineva dar cred ca nu va fi nevoie ca eu nu am contractii si nici nu am avut pana acum.

37+ Maria Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonapep spune:

buna seara fetelor:)
Vreau sa va transmit din partea Biancai (BIA_MI), ca acum este la spital deoarece avea contractii, se pare ca va face cezariana din cauza unor complicatii si i-a parut fff rau ca nu a putut scrie inainte de a pleca. Speram sa avem vesti bune cat mai curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

ramonapep multumim de vesti

Hai Bia_Mi!!! Hai bb Rebeca Elena!!!


Monica, fericita 36+ cu Cezar-Andrei

AMR: 4 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelli spune:

Doamne ajuta sa treci cu bine bia,sanatate multa tie si bebelusului,ramona sper sa revii cu vesti bune din partea biancai

31+ Maria-SiminaDoamne ajuta-ne sa fim cu totii sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

Bia imi pare rau de complicatii, dar sper sa fie totul bine si sa-ti tii printesica sanatoasa in brate
Gabriela Doamne ajuta sa stea bebica cumintica pana miercuri sa nu fie cazul de mers la spital deja
Nelli uff... imi pare rau ca te chinui asa

Monica, fericita 36+ cu Cezar-Andrei

AMR: 4 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happylica spune:

uii.. inca un bebeloi!!!!!

Hai Bia!!!

AMR < 3 saptamani

varsta bebelusei Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelli spune:

asta este monnace sa facem trec eu si de asta, cum sper sa trecem toate cu bine de orice ar aparea ,desi mai bn nu apare si sa ne tinem bebelusii sanatosi in brate,atunci cu siguranta vom uita de toate starile mai putin placute

31+ Maria-SiminaDoamne ajuta-ne sa fim cu totii sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

fetele unde sunteti??? haideti ca trebuie sa punem iar agitatele la treaba

Monica, fericita 36+ cu Cezar-Andrei

AMR: 4 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emmaella spune:

Buna,
Am scris um ditamai mesaj si vad ca s-a sters
mona-mai este timp si poate bebele se intoarce la loc
bia_mi-suntem alaturi de tine!Doamne ajuta ca totul sa fie bine!
hai bb Rebeca Elena


Emma,mami de Andrei(7 ani) si37+ Anastasia

„Iubirea lui Dumnezeu fata de cel mai mare pacatos este mai mare decat iubirea celui mai mare sfant fata de Dumnezeu. Dumnezeu nu ne cere minuni. Pe acelea le face El.”
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput