La multi ani Rares Andrei! Fluturasi 2011 (131)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

hello dragele!

am intrat sa va salut, sa vaz ce faceti si sa va urez un week-end frumos, plin de soare si pasarele ciripitoarese vede ca visez la primavara, da?

eu nu mai apuc sa intru zilele astea, azi e ziua socrului si maine il serbam si duminica mergem la botezul nepotelei


lparpala - felicitari dianei pentru mersul in picioruse, chiar daca putin pacalita

ailed, mandreeac - pup eu fluturasii sa treaca febra.sper sa nu mai aveti probleme

roxy - pupici pentru anastasia, cred ca gogo se va da de ceasul mortii la vaccinul de an...ma gandesc cu groaza la asta...

irinuca - distractie placuta in deplasare

strumph - te tii de plimbareala, huh? las' ca am iesit si eu cu gogo 2 ore jumate azi...ce bine e sa stai la soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

la multe lunite sarbatoritilor de azi: Tudor Stefan de Stefana, Ioan de ioanales, Andrei de nilufera


la multi ani pentru maine fluturasilor care fac un anisor Eduard Gabriel de Dorinut@ si Julius de dinora77 si la multe lunite Anna Christina de Picky_toto


la multi ani pentru duminica pentru baietel de Speranta2008, Andrei de vas si la multe lunite Ayanna Stefania de SSABrya


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

./;/ally, ajungi marimea 0 mami cu eddy
999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 asta e de la Andra99999998

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetelor?
eu savurez o cioco de casa , am facut ieri, Anastasia se maraie in patut nu mai are chef sa stea acolo si eu n-am facut nimic ca am fost plecate. am fost sa-l vedem pe bunicu cum afuma muschii si carnatii asa ca treaba a ramas nefacuta.

strumphitza super ca te plimbi si este si vremea super nuu, te rog nu te deranja sa iei nimic lasa ca gasim noi. zic si eu ca gasim si maioul acela este dragut dar...tot mai dragute pijamalele. poate fac comanda pe net daca s-o putea.

ally bine ca este bine sotul. hai ca te dadusem disparuta, ne era dor de tine si un pentru Edy cel scump.

irinuca foarte frumoasa bucataria, chiar ma uitam de manere...ma gandeam ca aveti mobila din aia fara, stii ca exista, cu senzori tare scumpa Daria pe saniuta

ioanna distractie placuta in week-end
asteptam sa ne povestesti cum a stat puiuta cat ati fost voi la botez

la noi n-a fost asa cald azi, cam rece si innorat si batut puitn si vantul, dar tot am stat aproape 2 ore afara.

merg sa pun poze de azi

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

roxy - cioco de casa zici??? una bucatica mica imi dai si mie? pe pitica o iau cu mine la botez...am calit-o de mica, am carat-o peste tot neavand cui s-o las...i-am zis ca asta-i viata, muzica si distractie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ioanna aaa...deci o luati cu voi...de aia ziceai ca ai emotii ca nici nu prea doarme. eu zic ca o sa fie cuminte

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Roxy, Anastasia e o scumpa si carnati ai mancat si pt noi?

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

seara buna!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

multumim frumos pt cuvintele frumoase de lauda la adresa juniorului :somleac, da, si mie mi se pare ca asa i se vad mai bine trasaturile fetei ! felicitari pt cele 5 kg cu minus!!!

irinuca cum se simte daria?? vai de mine....dar cum indraznesc cei din familie sa dea vina pe tine??!!! ce urat as face eu daca mi-ar spune sotul asa ceva!!! ff frumoasa bucataria voastra!!!

cami, dar chiar tu esti panicoasa rau cu temperatura! eu incep sa ma panichez doar de la 40 rectal in sus.

mada, ce faceti?? petreceti in 2?? noi suntem in 3 si maine avem invitatie la gratar . la I asa calculam si eu temperatura intrarectala -0,5 acum mai noi cica se scad doar 0,3... ppooop micuta domnisoara vaccinata! ce groaza imi este pt saptamana viitoare la vaccin.... atunci merg cu amandoi
mada, am vocea "cameleon" si blanda si"infipta" vb ta depinde de situatie...
de ce ai ras de portita de protectie de la balustrada?? pt ca trece L prin ea??? teoretic nu avea cum sa treaca, dar...si-a facut el loc am facu-to pe comanda sa fie ca si balustrada nu a vrut sotul sa punem altceva, altfel.

delia, cum se simte acum andra?? micuta ochioasa!!

happy, daca nu aveti poze cu motul (ca nu l ati taiat) pune poze obisnuite cu copilasii si cu tine sa va mai vedem si noi. ti se pare ca papa mult L ?? fructe cam asa papa dimi: 1 banana+2 clemetine sau 1 mar+1 para+2-3 biscuiti sau 1 banana+2 kiwi+ avocado...etc iar la pranz mananca cam 300 gr de ciorbica+carnita+painica uscata...etc. maria cate kg si cati cm are??

ally poooooooooooop si eu de multe ori il arat pe edy la tati sa aveti un wk minunat in 3!

roxy poop domnisorica vaccinata!! si noi tot 2 vaccinuri o data vacem ..offffffffffffffff ce o sa mai planga si L care nu suporta nici in ureche sa se uite dr la el dar si I care face vaccinul de 4 ani....nici nu vreau sa ma gandesc... cate kg are anastasia si cm?? ca nu ne-ai spus...

yvy felicitari pt kg in minus@!!!

mary poop mamica harnicuta!!!!!!!

lalely

ioana distractie placuta la botez sa aveti!

strumf l am tuns pe L pt ca nu ii mai statea frumos parul dupa ce i am taiat motul! si pt ca asa am si vrut....sa vedem acum cand creste parutul ec tunsoare sic sa ii trag
a primit si L o costumatie H&M si c&A superrrrrrrrr!!!!!!!!!

ce bine ca o sa fie cald maine!!!!

gata am ajuns la zi!
merg sa ma serveasca sotul cu un pahar de vin rece ca m-am incalzit aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Mandreeac ti-am luat 5 buc. Yi-am scris aici ca nu gasesc nici un mesaj de al tau sa-ti trimit PM. Trimite tu PM cu adresa , te rog.

Eu acu am ajuns acasa. Revin dupa ce impachetez trupa.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput