La multi ani Rares Andrei! Fluturasi 2011 (131)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mary e buuun ceaiul
cred ca-mi fac si la vara
cu gheatzain el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Delia, nu cand face anul ca suntem aici. Cand mergem in tara si sunt si nasii. Abia asteptammmmm...Multa sanatate scumpa...Si eu cand eram gripata tot cola era baza...vroiam acid, mult ACID.

Merg imi fac lapte cu orez si scortisoara ca as manca ceva dulce si nu vreau sa o gafez. Sotul mananca gigi-papa.


Eduard Andrei 02.04.2011


si noi la fel facem. ce e aia gigi-papa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

oo miki, e bine ca Vladutz si Andra au acceptat-o pe tanti, asta era important, ca frustrarea pe tine trece in timp.... Maria se trezea noaptea cand am inceput serviciul, ceea ce nu mai facuse de la trei sapt de viatza
andreea, pe mine m-a luat raceala, sunt vaaarza, imi curge nasul, ma doare capul si sunt legumaa, plus ca la cat am dormit azi-noapte3-4 ore si nici alea legate
vestea buna ca sub antitermice la 3-4 ore Andra are temp acum seara 36.8 in ureche.ii dau si maine si poimaine.
Va pup zilele astea nu cred ca intru , incerc sa-mi revin , sa dorm, poate sa ies un pic
puup toate fetele!

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


Mami, mie Rares nu mi-a mai facut temperatura, in schimb ca si tine si eu sunt varza. Imi curge nasul in continuu, stranut de m-am plictisit eu, ma doare tot corpul. Multa sanatate.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

LA MULTI ANI EDUARD DE DORINUTZ SI JULIUS DE DINORA!


mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


La multi ani si din partea noastra! SA fiti sanatosi, voiosi si norocosi!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui millie

astazi dam si noi de baut si o prajitura.Printesa mea cea mare a implinit 3 ani
pt.durerile de gat am dat o fuga pana la farmacie si mi-am luat bioparox spray si dropsuri propolets,sper sa fie eficient

mami de 2 printese Timeea Alexandra 25. 02. 2009 si Andrada Bianca 11.04. 2011


La multi ani Timeea! Sa fii sanatoasa, norocoasa si sa iti bucuri parintii! Pfuu, ce domnisoara frumoasa! SA iti traiasca fetele mami, sa te bucuri de ele!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Ce faceti mamicilor?

NOi am fost astazi la Manastirea Radu VOda, cu Rares si cu sora mea. A fost cumintel, am ajuns si la moaste, desi nu as fi crezut ca era o coada, dar ne-a ajutat bunul Dumnezeu si am ajuns. Ne-am miruit si nu am apucat sa ne si impartasim, ca abia dupa ora 13:30 se facea , asta insemnand sa mai asteptam 2 ore, iar Rares nu ar fi avut rabdare. In rest, eu cu raceala asta nenorocita, lui Rares ii dau oscillo preventiv, ca imi e teama sa nu ia de la mine.

Aseara am fost la nasi, si bine ca nu am fost cu Rares, ca erau acolo 2 copilasi super bolnavi, care tuseau si carora le curgea nasul intr=o veselie. Daca mergeam cu Rares , cred ca ma impuscam

Cam atat despre noi!

Delia multa sanatate mami!

Eu azi am rememorat duminica de acum un an, duminica in care a venit pe lume Rares. Doamne, Doamne ce minune de copil ne-ai trimis!Iti multumesc din toata inima pentru cel mai frumos dar [e care l-am primit! Si maine la fel, voi remerora ziua de 27, cum n-am dormit toata noaptea, la 5 am mancat un iaurt si apoi am asteptat ora sa plec la spital. La ora 12 eram la spital, ce emotii aveam, nu stiam ce ma asteapta, stiam doar ca vreau sa imi vad pruncul!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Ally si multumim ca ai intrebat de noi. In legatura cu tortul se calculeaza cam 100 de grame de persoana.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

LA MULTI ANI RARES SA CRESTI MARE SI SA ITI BUCURI PARINTI

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

DELIA ma bucur ca iti place ceaiul si mie imi place

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed lasa ceaiurile, bea mai bine o tuica fiarta sa vezi ce-ti trece si gat si tot

mandreeac daa, anul trecut pe vremea asta se pregatea Rares sa scoata nasucul afara

ally super ca faceti 2 party-uri distractie pe voi....

fetelor, ajutati-ma cu ceva:
voi ce stiti despre varsat de vant? cand este contagios? exact din momentul cand apar bubitelele? sau dinainte sa apara?

fetita nasilor are varsat de vant, sambata i-au aparut bubitele, mama a stat vineri cu ea si sambata i-au aparut bubitele. oare este posibil sa ia si mama? sau la adulti nu se mai ia? ca nu mai stie sigur daca a avut(desi cred ca sigur a avut)
ei ii este frica sa vina maine la noi ca sa nu cumva sa fi luat si ea si sa ii dea si Anastasiei.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput