**Prichindei nazdravani 2008!**(21)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata fetelor !

Vin dupa un we obisnuit, n-am facut nimic deosebit in afara de plimbareala...asteptam primavara .

Doinita, cred ca te-am vazut vineri seara la Carrefour !

Ioana, ! Bianca cand are chef coloreaza, se joaca cu lego, cu masinutele, mai face bastonase, cerculete in niste caiete speciale (www.librarie.net/categorie/1466/carti/carti-educative" target="_blank">de aici). Eu procedez in asa fel incat sa invate in joaca, sa nu aiba sentimentul ca-i impun ceva. Gasesti activitati si www.activitaticopii.ro/" target="_blank">aici.

Alina, cum a fost in we ?

Tatiana, Nyny, Discordia !

Va doresc o zi si o saptamana excelenta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Hmmm...se vede ca se apropie astenia de primavara . Am uitat sa va servesc cafeaua .

Poftiti la cafelute !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Buna dimineata!
Deci la Teo a durat fix 1 sapt gradi...acu-i acasa tuseste putin, e infundata si ragusita
Mariana, pai de ce nu m-ai tras de maneca?...Am fost si vineri si sambata...Sambata am avut si-un incident pe gheata...a intrat un copchil de vreo 15 ani in Teo cu patina...noroc ca a fost cu gheata...ghinion...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_iasi spune:

Multumim de cafea MARIANA,multumes si pt sugesti...
Va doresc si eu o saptamana buna si POST USOR SI CU FOLOS tuturor.
Ce mancare faceti?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Buna dimineata!Noi tot cu injectii la bucuta.Dupa 11 inj.nu se cunoaste nimicNici nu stiu cum mai rezista saracuta,ca eu nu mai pot.Merg azi la control,dar cred ca-i mai da.La noapte tre sa i-o fac eu,si mi-e o mila.....In rest,Daria e la gradi,sper sa fie bine macar saptamana asta.

Doinita,am cautat pastilele alea,dar nu am gasit niciunde.Eu am mai auzit de ceva sirop Noni de la Calivita sau cam asa ceva.,pt.imunitate.Cine l-a luat,a cunoscut ceva.
si pe restul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Fete4lor eu am avut un we plin de Delia a fost cu sdoacra sambata in Afi Palace Cotroceni,ieri am fost si i-am cumparat de ziua ei cadoul adica Roata olarului.
In rest nimic neobisnuit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui doinita_g

Buna dimineata!
Deci la Teo a durat fix 1 sapt gradi...acu-i acasa tuseste putin, e infundata si ragusita
Mariana, pai de ce nu m-ai tras de maneca?...Am fost si vineri si sambata...Sambata am avut si-un incident pe gheata...a intrat un copchil de vreo 15 ani in Teo cu patina...noroc ca a fost cu gheata...ghinion...


Doinitza>> Alexia-Teodora (Tzupanica) 16/03/2008)
"Lucruri pe care le poti darui si pastra in acelasi timp:cuvantul, un zambet si o inima recunoscatoare"


Offf...Doamne. Ne facem noi mari . Incearca Homeogene 9, e bun pentru raguseala...
La ce viteza aveai doamna.... Pana sa virez copilu' la stanga (tu erai la casa de cantarit fructele) ai disparut din raza mea vizuala...Eu tind sa cred ca tu erai...in blugi, cu maleta mov si bluza tricotata fara maneci gri si carai la un cos de mana . Data viitoare bag viteza si nu mai "scapi" .
Imi pare rau de incident...mai ales cand sunt si copii mari si naravashi pe gheata...Dc nu s-or fi gandit la un program separat pentru cei mici ?

si sa treaca mai rpd!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioana_iasi

Multumim de cafea MARIANA,multumes si pt sugesti...
Va doresc si eu o saptamana buna si POST USOR SI CU FOLOS tuturor.
Ce mancare faceti?


Matei ,teodor de 3 ani,tati si eu!


Multumim Ioana ! Spre mea nu tin post. Astazi nu bucataresc, mi-a mai ramas cate ceva din we.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gherman_in

Buna dimineata!Noi tot cu injectii la bucuta.Dupa 11 inj.nu se cunoaste nimicNici nu stiu cum mai rezista saracuta,ca eu nu mai pot.Merg azi la control,dar cred ca-i mai da.La noapte tre sa i-o fac eu,si mi-e o mila.....In rest,Daria e la gradi,sper sa fie bine macar saptamana asta.
Doinita,am cautat pastilele alea,dar nu am gasit niciunde.Eu am mai auzit de ceva sirop Noni de la Calivita sau cam asa ceva.,pt.imunitate.Cine l-a luat,a cunoscut ceva.
si pe restul

tatiana


Offf...mititica Iarina ...Ce virus puternic frate....
sa-l nimiciti mai rpd! Noi n-am folosit acel sirop...vezi si ce-ti mai recomanda medicul astazi.
Dariei, succes la gradi!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Fete4lor eu am avut un we plin de Delia a fost cu sdoacra sambata in Afi Palace Cotroceni,ieri am fost si i-am cumparat de ziua ei cadoul adica Roata olarului.
In rest nimic neobisnuit.

http://alinahandmade.blogspot.com/


Bravoooo...!


Mergi la inceput