Femeie pentru supraveghere batrana

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Bird, a avea grija nu inseamna a sta in casa aia pe veci, inseamna a lua cea mai buna decizi pt. BUNICA. Care crezi tu ca e cea mai buna decizie in cazul unui batran cu dementa care este un pericol pt. el si pt. cei din jur?



Noa, azilul de batrani este un centru de ingrijire unde sunt persoane calificate, nu mai inseamna ce insemna pe vremuri un azil. Cred ca daca le-ai duce pe mama si pe matusi sa viziteze unul isi vor schimba parerea. Mult mai bine ii este bunicii intr-un mediu in care este constant urmarita, in care interactioneaza cu mai multe pers si este sub stricta supraveghere.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bird70 spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Bird, a avea grija nu inseamna a sta in casa aia pe veci, inseamna a lua cea mai buna decizi pt. BUNICA. Care crezi tu ca e cea mai buna decizie in cazul unui batran cu dementa care este un pericol pt. el si pt. cei din jur?

Tu citesti inainte sa raspunzi? Sau intelegi ce citesti?

Health is a state of physical, mental and social wellbeing and not merely the absence of disease or infirmity . World Health Organisation
I'm not insane, my mother had me tested! Dr.Sheldon Cooper

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta spune:

http://www.dasina.ro/ Uite ce am gasit, poate au locuri si daca ei legatura cu ei , ne spui si noua.

Noa, sa-ti dea bunul D-zeu multa putere si sa gasesti solutia cea mai buna., sa nu dorim nici dusmanilor situatia in care esti; dar sa ai incredere ca o sa vina primavara si pt tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui bird70

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Bird, a avea grija nu inseamna a sta in casa aia pe veci, inseamna a lua cea mai buna decizi pt. BUNICA. Care crezi tu ca e cea mai buna decizie in cazul unui batran cu dementa care este un pericol pt. el si pt. cei din jur?

Tu citesti inainte sa raspunzi? Sau intelegi ce citesti?

Health is a state of physical, mental and social wellbeing and not merely the absence of disease or infirmity . World Health Organisation
I'm not insane, my mother had me tested! Dr.Sheldon Cooper




nu, am dat cu zarul si am scris niste cuvinte. de ce intrebi?

Mergi la inceput