La multi ani! Fluturasi 2011 (130)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

happy, deci infarixul e bun, nu?
postul incepe de luni 27.02, azi e dezlegare la oua, lapte, branza...
La multi ani si tie de Dragobete !
si voua fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Neata fetele!

delia, sanatate multa Andrei off ce putin ai reusit sa dormi..ti-a venit mesterul? Ieri am facut Pentaxim si Priorix, unul in piciorus, unul in manuta. De dimineata cand s-a trezit sa pape parca era mai calduta, i-am dat Nurofen 5 ml.

happi, ma bucur sa te citesc dimineata Astept poze cu copii, cu sau fata mot taiat Crezi ca in vara e prea tarziu sa ii vaccinez pe copii? Stiu ca dupa vaccin nu tb sa raceasca vre-o 2 sapt si acum primavara sunt maaari sanse de raceala. In vacanta de vara, ma gandesc ca e mai sigura treaba.

cami, cum se mai simte finuta? fetele tael ce fac? Tu cu oboseala cum mai esti? Sper ca bine

Alina, distractie placuta la Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

happi, dupa calendarul meu luni incepe postul Pastelui, dar lunea trecuta s-a lasat sec de carne, de lunea asta se lasa sec si de branza

merg sa fac cap nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

cap nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Neatza Mada!
Te-am intrebat de vaccin ca dr ieri mi-a zis ca Priorixul se face aici la un an si Pentaxim-ul la 1 an dupa ultima doza facuta , deci in cazul nostru la 1 an si 6-7 luni...Ce parere aveti de Pri orix -tetra cel si pt varicela... Astept pareri pro si contra...Schema la Prevenar care e? Acum si cand?
Multam.

Mergi la inceput