Strugurasi de Sept-Oct2011 *39*

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Mama Rach, da ce cutisoare are Anastasia!!! eu cu a mea nu indraznesc sa pun poze..la picioare are o singura cuta, sus , lanca puta. in rest ..picior de fotmodel

felicitari strugurasilor mancaciosi!!!

eu mi am scos aparatul dentar. incerc sa ma obisnuiesc cu new me.

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abmariana spune:

Oana Ce ti-au facut pentru contentie, gutiere sau aparate mobile? Vreau sa vad ce recomanda scoala de stomatologie din Iasi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Creola spune:

Buna seara!

Zubi ,ma bucur ca la sfarsitul acesta de saptamana ai facut atatea ,asa ai mai iesit din butoi....bravo si pentru Ayu pentru ca aluat-o din loc.

Nanna mika-sa nu te sperii daca ii vezi nasul portocaliu,e din cauza consumului excesiv de morcov.

La multe lunite sanatoase strugurasilor nascuti pe 21!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

Buna seara!

jade bine ca ati facut IgE urile, macar ai eliminat ceva de pe lista. Asa cum a zis si nanna, T sigur te mosteneste la alergii. Poate ii dati de capat si nu mai face wheezing.
Sa ii fie de bine morcovelul!

anca eu am interfon de la Avent si sunt multumita de el. Eu l-am folosit doar in case, deci nu stiu sa zic daca interfereaza cu altele.

oana felicitari pt scosul aparatului! Var'mea asteapta si ea sa si-l scoata ca sa faca nunta , cu toate ca nici nu se observa

Noapte bunaaaaa



de si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2011 spune:

Lena, uite linku'
http://www.aliba.lt/siemens-sk-26e800eu/p67247

Scuze ca nu l-am pus aseara, dar asta mica a plans de a sarit camasa de pe ea vreo juma de ora, tot cam atat am incercat sa o linistim, apoi am pus-o la san si am adormit amandoua. Acum m-am trezit, speriata sa nu intarzii in prima mea zi de lucru. Azi ma intorc la serviciu! Ma tot incurajez ca o sa fie bine, ca o sa ma descurc, iau suplimente CaMgZn, angajez pe cineva sa ajute la curatenie, vin la pranz sa alaptez, iar botoshika pare sa manance din biberon cand ii este foame In rest, multe emotii

In rest, am introdus LP, dar mai mult de test si ca sa aiba tati mai multa libertate cu ea acasa. Ma tem ca s-a constipat de la el. Pediatra ne recomanda sa incepem diversificarea cu legume in doua sapt. Numai bine, suntem 'diversificate' cand ne intoarcem la sf lui martie in tara.

Alayna, sa-mi spui si mie ce-a fost bine/ rau prin aeroporturi.
Te rugam!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanaiasi

Mama Rach, da ce cutisoare are Anastasia!!! eu cu a mea nu indraznesc sa pun poze..la picioare are o singura cuta, sus , lanca puta. in rest ..picior de fotmodel

felicitari strugurasilor mancaciosi!!!

eu mi am scos aparatul dentar. incerc sa ma obisnuiesc cu new me.

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!


Voi sumnteti mai lungi in picioare

De ce ti l-ai scos ?Am vazut ca este la moda Glumesc...bine ca ai scapat de el daca era incomod


Fetita nesei mele este in clasa a III-a.Si intr-o zi ii zice maica-sii ca vrea si ea aparat dentar ca majoritatea din clasa au.



Neata, neata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Citat:
citat din mesajul lui abmariana

Oana Ce ti-au facut pentru contentie, gutiere sau aparate mobile? Vreau sa vad ce recomanda scoala de stomatologie din Iasi.

Mamica de baietel minunat, Anton Daniel (7.9.11)


Neata ,

Am contentie fixa pe ambele arcade si martea viitoare primesc si gutiera pt noapte. Ieri mi-a luat medicul mulajul...scarbos moment..

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Citat:
citat din mesajul lui inutsa


oana felicitari pt scosul aparatului! Var'mea asteapta si ea sa si-l scoata ca sa faca nunta , cu toate ca nici nu se observa

de si




Eu l-am pus dupa nunta. N-am avut curaj sa ma duc mireasa cu sarme in gura.

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Citat:
citat din mesajul lui oanaiasi

Mama Rach, da ce cutisoare are Anastasia!!! eu cu a mea nu indraznesc sa pun poze..la picioare are o singura cuta, sus , lanca puta. in rest ..picior de fotmodel

felicitari strugurasilor mancaciosi!!!

eu mi am scos aparatul dentar. incerc sa ma obisnuiesc cu new me.

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!


Voi sumnteti mai lungi in picioare

De ce ti l-ai scos ?Am vazut ca este la moda Glumesc...bine ca ai scapat de el daca era incomod


Fetita nesei mele este in clasa a III-a.Si intr-o zi ii zice maica-sii ca vrea si ea aparat dentar ca majoritatea din clasa au.



Neata, neata


Racheel fericita de ghinduta Anastasia-Maria (25.08.2011)





Rach , o fi la moda in lcasa a 3-a da la trej de ani ...mai greu

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Am pus poze cu cutele fetei.

Va multumim mult pt aprecierile de la pozele din zapada.
adevarul e ca avem niste strugurasi tare frumosi!! cred ca iarna se procreeaza numai copiifrumosi!

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput