La multi ani Anastasia, Vlad! Fluturasi 2011 (129)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

Ma enervez tare cu telefonul asta. Nu pot pune poze in picasa pt Catank, cu bucataria mea. Nu am optiunea asta ...off.
Pun maine cand vine laptopul acasa :(

Viss, ai PM.

Mary, ma bucur ca e Anda mai bine. Cat a mai tras si ea saracuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

singurul loc unde se vede varsta e la coada ochilor, si cred ca mai mult de stat in soare etc

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


Din pacate da, munceste extrem de mult...din pct acesta de vd nu o inteleg....ff mult, mai mult decat au-avem nevoie... Nu tine cont de canicula...vara chit ca sunt 34 grade la umbra ea e pe glie.... Si aici ma refer la fin... Daca termina la ea, si vde ca se apropie ploaia...si vecinul de linga nu a terminat sare cu o mina de ajutor...nu ca ar fi rau, din contra...e de toata admiratia

Imi aduc aminte ...intr-o zi imi extirpasem o alunita intre sani, o traumatizasem cu sutineul, ...nu le-am spus...Si ''m-au invitat la fin'' in ziua cu pricina... Aveam doua copci...curgeau apele pe mine si toata traspiratia a ajuns la ''bubita'' ma ustura sa crap, nu am spus nimic...dar mare prostie am mai facut...Am evitat sa le spun (m-ar fi inteles cu siguranta)ptr ca, cu putin timp inainte decedase mama de cancer...si nu am vrut sa le dau motive de ingrijorare...


p.s. Fetele, am mai sters din mesaje sa nu ma injure mamicile car efac capitole, le-am umplut cu despre soacra. Scuze sunt off topic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui irinuca05

Ma enervez tare cu telefonul asta. Nu pot pune poze in picasa pt Catank, cu bucataria mea. Nu am optiunea asta ...off.
Pun maine cand vine laptopul acasa :(

Viss, ai PM.

Mary, ma bucur ca e Anda mai bine. Cat a mai tras si ea saracuta!

Mami fericita deDaria (8.04.2011)



nici maine nu-i tarziu
Momentan, toata atentia ni s-a canalizat catre mansarda ptr inceput. Deja dam comanda de materiale....dupa urmeaza bucataria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns persi spune:

Salutari!!!
Intru si eu scurt sa urez "LA MUUULTI ANI"plini de fericire,sanatate si realizari puilor...Anastasia si Vlad!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

fetelor, anul trecut pe vremea asta eram deja cu apa rupta si ma chinuiam sa ma imbrac ca aveam niste contractii...abia mergeam. cum ma lua o contractie, cum stateam jos, apoi iar mai bagam o maneca de la pulover, un crac...abia am reusit sa merg si sa ma fac gata. si la 20.30 eram deja la spital.... si peste 2 ore nasteam
chiar m-am uitat pe poze...ce burtoi aveam

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

fetelor, anul trecut pe vremea asta eram deja cu apa rupta si ma chinuiam sa ma imbrac ca aveam niste contractii...abia mergeam. cum ma lua o contractie, cum stateam jos, apoi iar mai bagam o maneca de la pulover, un crac...abia am reusit sa merg si sa ma fac gata. si la 20.30 eram deja la spital.... si peste 2 ore nasteam
chiar m-am uitat pe poze...ce burtoi aveam

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dinora77 spune:

La Multi Ani tuturor puiutilor aniversati shi parintilor lor!!!! Va dorim multa sanatate shi rabdare pentru a creshte mari, frumosi si deshtepti!!! Felicitari si copilasilor care shi-au sarbatorit ziua de nashtere zilele trecute!!!

Pupici

Roxy mami....amintiri frumoase povesteshti tu acolo!!! Pupici de la noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

"LA MULTI ANI!" printesa Anastasia Roxy, sa-ti traiasca minunea de fetita si sa aveti parte numai de bucurii si impliniri

"LA MULTI ANI!" Vlad de Ralukab



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mai roxy, cum ai nascut tu fara unghii rosii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

"LA MULTI ANI!" fluturasilor Cristian Andrei de Dyadyazuza si
Alesia Maria de Anamira

Mergi la inceput