Povestea martisorului DC / la BILANT

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laura-s

Gabby am ridicat si la Cluj coletul cu "martisoarele". Superbe...multumesc mult pentru cerceii deosebiti achizitionati creatia lui Bebelushi si pentru setul minunat creat de Ada_coman.
Absolut minunati.
Multumesc si pentru cadoul primit care e la fel de minunat, dar nu stiu pe cine sa nominalizez ca fiind creatoarea acestei brose.
Va pup si sa aveti o zi minunata si o seara pe masura sufletului vostru.
Laura

Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi




Ma bucur ca au ajuns.....cine altcineva decat Inbox sa fie creatoarea brosei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Buna ,

Multumesc pentru invitatie. Nu putem veni.
Puteti sa folositi invitatia.
Distractie placuta tuturor!

O zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Din nou Inbox langa mine; multumesc pentru brosa deosebita. Ce zici, Inbox, pot da brosa la Garbau pentru Calina, ca s-ar potrivi cu ceasul de la tine, cel rosu?
va ,
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Citat:
citat din mesajul lui laura-s

Din nou Inbox langa mine; multumesc pentru brosa deosebita. Ce zici, Inbox, pot da brosa la Garbau pentru Calina, ca s-ar potrivi cu ceasul de la tine, cel rosu?
va ,
Laura

Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi



Bineinteles Laura! Pup!


Lumea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Din pacate persoana care trebuia sa foloseasca invitatia mea nu poate sa ajunga la spectacol.
Daca are cineva nevoie o dau cu placere.
Imi pare rau ca nu pot s ajung si eu cu strumfii mei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Multumesc fetelor, ma bucur mult ca v-au placut bijuteriile facute de mine, sa le purtati cu placere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Seara buna..spre dimineatza
Pentru cei care vor sa vada o bucatica din spectacolul din seara asta:

Vox populi, vox Dei! O ce noapte furtunoasa..


(finalul este o prezentare pe ritmuri moderne a artistilor, jocul de lumini e din scenariu)

Madame...scuzati, bonsoir, pardon!



PS: Helbi e spect pe care l-ati vazut si voi in Germania?

De data asta sala a fost plina, arhiplina chiar..., s-au suplimentat locurile cu scaune
Cam aglomeratie pt gustul meu.
M-am straduit ca toti cei de aici care au fost si pe care am reusit sa-i identific sa-si gaseasca loc.

Eu am primit de la o fetitza blonda carliontzata (Sirimie) o minunata felicitare cu ghiocel. Multumesc!



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

Povestea martisorului DC... / expozitie si bazar



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Am vorbit ieri cu mama si mi-a spus ca martisoarele (primite mai demult dar desfacut plicul doar ieri) sunt minunate. Si ea, si cumnata, si nepotelele mele au fost tare incantate!

Multumesc fetelor care au creat asemenea minuni. Martisoarele achizitionate de mine au fost facute de Ada_Coman, Teolinda, de asemenea au mai fost doua martisoare papusele-printese primite de nepotelele mele de 5 ani, nu stiu cine le-a facut dar fetele au fost super-fericite .

Inca o data, multumesc si felicitari pentru actiune!



Dark Bendis
& The Goblin Prince (31.12.2008)

"I dream of wolves. With them I run."
"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Buna diminetata,

Nu, Alina, nu e acelasi spectacol. La noi nu a fost musical. .. Dar am Feedback-ul de la un baietel (cu prietena mea inca nu am vb) ca i-a placut spectacolul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Neata .
Raportez si eu o seara superba,un spectacol de nota 20 .Mi-a placut si mie la maxim,dar si piticelor,care au aplaudat si au "tzopait" in brate si cand a fost gata,Sara mai vroia.Multumim pentru ocazia de a fi acolo,multumim Alinei datorita careia am avut loc,ca noi am ajuns chiar inaintea inceperii .Si cu siguranta vom mai merge acolo,si la alte spectacole

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....

Mergi la inceput