Povestea martisorului DC / la BILANT

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

CONFIRMARI BANI:
- M.A. Sanziana- 30 RON

..............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Confirm si eu ca vine prietena mra cu o alta prietena si copii. Si...ar mai vrea o alta prietena sa vina si am indraznit sa-i spun ca nu e nici o pb. ca vorbesc cu Laura_s Sau Mihaela si ii mai fac rost de o invitatie. E ok fetele pt voi, ca stiu ca nu putetzi ajunge personal si atzi zic ca donatzi invitatia)?!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

e ok Helbi!

multumim fetelor care au scris ca nu pot veni si au oferit invitatiile lor

pe maine!



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

Povestea martisorului DC... / expozitie si bazar



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Da, da, puteti folosi si invitatia mea, cea careia i-as fi oferit-o n-a fost sigura ca poate, acum e sigura ca nu.

Va doresc tuturor sa aveti la fel de multa putere in continuare precum are primavara putere sa insufleteasca suflete si plante si vietati!

E extraordinar de frumos si de bogat rezultatul la care ati ajuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Confirm si eu pentru maine. Vin impreuna cu sotul si cu fetita cea mare. Maine dimineata voi printa si invitatia.

O primavara frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Multumesc si eu pt.invitatie.
Scuze ca anunt asa tarziu, puteti folosi si invitatia mea.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Citat:
citat din mesajul lui helbi

Confirm si eu ca vine prietena mra cu o alta prietena si copii. Si...ar mai vrea o alta prietena sa vina si am indraznit sa-i spun ca nu e nici o pb. ca vorbesc cu Laura_s Sau Mihaela si ii mai fac rost de o invitatie. E ok fetele pt voi, ca stiu ca nu putetzi ajunge personal si atzi zic ca donatzi invitatia)?!


Andreia




Da Helbi, e ok mai ales ca vor ajunge oameni care nu sunt membri DC si vor afla ce facem noi aici...poate vor fi impresionate si vor dori sa ni se alature.
Vizionare placuta la spectacol si distractie placuta dupa.
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Gabby am ridicat si la Cluj coletul cu "martisoarele". Superbe...multumesc mult pentru cerceii deosebiti achizitionati creatia lui Bebelushi si pentru setul minunat creat de Ada_coman.
Absolut minunati.
Multumesc si pentru cadoul primit care e la fel de minunat, dar nu stiu pe cine sa nominalizez ca fiind creatoarea acestei brose.
Va pup si sa aveti o zi minunata si o seara pe masura sufletului vostru.
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Si invitatia mea o puteti folosi fara probleme. Sa aveti distractie placuta la spectacol cu copilasii!


Lumea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Multumec Laura! Pt ca nick-ul tau e mai usor de retinut, i-am spus de tine,. Nu stiu dac ava intreba cineva tu cine esti sau din partea cui vii Dar,la fel am gindit si eu ca e o ocazie ca si altii sa afle ce lucruri minunate se fac aici, si de ce nu, sa se implice si ei pe mai departe.

Vizionare placuta tuturor si asteptam poze si filmulete.

Mergi la inceput