Povestea martisorului DC / la BILANT

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Buna ziua,

Am primit si eu astazi martisoarele. Imi pare rau ca nu am luat mai multe. Sunt minunate!!! Le voi darui impreuna cu mesajul emotionant.

Multumesc tuturor pentru implicare!!!

O si un gand bun pentru toti cei implicati in aceasta campanie!

gianina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Citat:
citat din mesajul lui dicirstea



Alinuk, cum e cu spectacolul? Cat e intrarea? E cu rezervare?



aici sunt detalii despre spectacolele Operei pentru Copii:
http://www.operacomica.ro/Contact.htm
(nu e cu rezervare dinainte)






Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

Povestea martisorului DC... / expozitie si bazar



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martisoareDC spune:

Citat:
citat din mesajul lui gianina

Buna ziua,

Am primit si eu astazi martisoarele. Imi pare rau ca nu am luat mai multe. Sunt minunate!!! Le voi darui impreuna cu mesajul emotionant.

Multumesc tuturor pentru implicare!!!

O si un gand bun pentru toti cei implicati in aceasta campanie!

gianina


Ne bucuram ca ti au placut.Sa stii ca sesiunea de cumparaturi nu s a incheiat pt Bucuresti mai ales , deci gianina te mai asteptam.....mai sunt multe martisoare frumoase........


gabby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Fetelor am mai pus la bazar felicitari facute de copiii ajutati de noi prin campania "Portocalele lui Mosh Nicolae', copiii de la Asociatia Robert Cole:


sunt mai multe dimensiuni
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=38982&n=Felicitari-De-ziua-ta-mamica-mea--mari mari 9 x 12,5 50 bucati
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=39467&n=Felicitari-De-ziua-ta-mamica-mea--medii medii 7,5 x10 20 bucati
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=39468&n=Felicitari-De-ziua-ta-mamica-mea--mici mici 6x6,5 15 bucati
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=39469&n=Felicitari---martisor--De-ziua-ta-mamica-mea--ovale ovale 35 bucati


Haideti sa-i ajutam si pe ei. Le-au facut cu manutzele lor mici sa stranga un banut pentru cele necesare.

Putem face recomandari firmelor care vor sa achizitioneze cu ocazia zilei de 8 martie ceva felicitari.
Poate chiar firmele pe la care lucram vreuna dintre noi.


Multumim Gustei si Crisei
ca ne intermediaza legatura cu ei

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

Povestea martisorului DC... / expozitie si bazar



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Am luat si eu ieri de la Gabi ce am cumparat de la bazar si sunt extrem de incantata! Sunt niste minunatii toate, mult mai frumoase in realitate decat in poze. De-abia astept sa vina 24 februarie, sa mai iau cate ceva!
Inbox, multumesc mult pentru cadoul foarte frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Alinuk multumesc mult de tot.

Nici nu stiu cu ce sa incep , Crisa ma intrebat daca ii pot ajuta pe copii sa vanda niste felicitari ca sa mai faca niste banuti ca de cand cu vremea asta urata de afara au avut centru inchis vreo 3 zile dar acuma vin ca aici are cine le da o masa calda si stau la caldura.Daca stiti de zona Asau unii dintre ei de pe acolo sunt si acuma stau saraci cu frica ca daca se va incalzi brusca vor fi inundati si ei sunt renumiti pentru asta.Eu m-am gandit si i-am scris lui Alinuk si ca de fiecare data ea m-a ajutat si mi-a raspuns imediat asa ca din partea mea un brat de flori.

Asa ca daca o sa vreti sa cumparati sa stiti ca veti face un copil fericit si cu banuti stransi am sa spun cuvintele lui Crisa: pot sa ma duc 5 km mai departe cu masina sa mai aduc un copil la centru, le mai dau la uni cate ceva de mancare si asa vor veni sa socializeze cu copii care au aceleasi probleme ca ei.



Eu va multumesc din tot sufletul meu ,iar mie sincer nu trebuie sa imi multumiti ca eu chiar nu am facut nimic.Daca as putea sa ii ajut mai mult as face acest lucru cu toata inima mea.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Fetele, vin si eu cu o intrebare, nu as vrea sa va suparati: credeti ca e posibil sa ne punetzi si noua luni pachetul la Amad, astfel incit sa plece marti (cred). Asa as avea timp sa-i trimis si lui Kari martisoarele, sa le aiba si ea de 1 Martie.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am depus si eu azi 45 lei pentru bratara aceasta.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Alina nu mi-a confirmat nimeni daca au intrat banii in cont. Si nici cand pleaca pachetelul. Sper ca nu sunt probleme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martisoareDC spune:

Citat:
citat din mesajul lui helbi

Fetele, vin si eu cu o intrebare, nu as vrea sa va suparati: credeti ca e posibil sa ne punetzi si noua luni pachetul la Amad, astfel incit sa plece marti (cred). Asa as avea timp sa-i trimis si lui Kari martisoarele, sa le aiba si ea de 1 Martie.



Andreia








Buna seara, uite cine s a trezit in miez de noapte cu gandul la voi
Andreia ai omis (ti am scris cred) ca doar sambata are acum Amadul plecari?Aveau si miercuri dar nu mai fac pe vremea asta........coletul tau a plecat ieri , sambata pt ca acum e duminica de 1 ora vad.Scuze ca doar lui kari cred am apucat sa i dau PM cu plecarea.Deci fii pe faza, nu stiu cat face pe drum.....


uitasem gabby

Mergi la inceput