Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***400***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

ILINCOOOO, noi nu putem inchide cap. vechi, numai aia cu rata la profil (ex. Laura, Marius, Viviana... ma rog, is peste 20) pot.
Eu nici nu mai indraznesc sa ma sui pe cantar. Am dormit un ceas la pranz si acum imi vine sa vomit.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Ilinca,

nuu, nu esti popandau obisnuit, din simplul motiv ca tu esti mai slaba decat mine [asa te-am vazut la hotel, na] iar eu, doar stii, sunt suava, blonda, slaba si cu ochi albastrii . Asa ca tu, ceeel mult, esti ACEL popandau din google, unde scrie: Popandaul are corpul suplu si alungit

Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 2 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

ANAMARIA, ce tare Eva mica! Superrrsimpatica!

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Sariti repede cu ceva, orice, ca-s in butoi pina peste grumaz; nu ma intrebati motive ca n-as sti ce sa va zic; poate mi s-a urit cu...binele
Am trimis copilu' la Jambo si io zac...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

ILINCOOOO, noi nu putem inchide cap. vechi, numai aia cu rata la profil (ex. Laura, Marius, Viviana... ma rog, is peste 20) pot.
Eu nici nu mai indraznesc sa ma sui pe cantar. Am dormit un ceas la pranz si acum imi vine sa vomit.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way


poate iese cu oki ca la mine poate asa mai pui si cateva kg.pe tine..

Eu ma simt rau, nu vomit dar sunt balonataaaa , garai (scuze) si dau vanturi (si mai multe scuze), nu inteleg de la ce... ma simt si f.obosita, abia ma tarai prin casa iar bietul Stefan tot sta pe capul meu pe canapele, ma mut de colo colo.

Am facut si eu crochete a la gianina, sunt la cuptor... am facut si spaghete cu branza dar nu cred ca ma voi atinge de ele...

Olga - stai cumintzica in pat si Leon vine luni
Pup !




Ramona - mami de Stefan - 27 aprilie 2009
+ 6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Seara cu tata:
-Tata, n' aie Ian penpen.
-Sa-ti dea tata alt pampers???
(io, strigind din dormitor) Vezi ca nu are pempers.
-Ce ai zis?
-Nu are pampers.
-Sa ma duc sa cumpar pampers?
(tot din dormitor, ei aflindu-se in living): Se pisha pe el!
-Ian, vrei sa faci pishu?
-Aham


Ii aud din baie:
-Pai ai facut pishu (era normal ) De ce n-ai spus inainte sa faci? Vrei sa faci baie?
-Aham.

Aud acum cum curge apa la dus

PS. Stiu ca-s denaturata. Dar am chef sa zac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Ramona, vantoaso:)))
Eh, nu-i bai cu capitolul, habar n-aveam cine le inchide, eu eram precum cainele lui Pavlov, numa daca vedeam lacatzel stiam ca nu e cazul sa postez acolo:))
GINA2008, bine ai revenit pe la noi, mi-a fost dor! Si Phiphi e tot scutecista;)
Io va citesc cu drag da' nu stiu cat am timp sa postez, cuscra a vazut pe FB cu ce prostii ma ocup:)))
Monnvas, am citit ceva pe net cu bursele POSDRU, ca se suspenda temporar, sau asa ceva...care e faza? Tu mai ai, nu?

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Gina, in gind, m-am bucurat ca te-am "vazut" dar, de zis, n-am zis; zic acum: sa nu mai pleci, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

ILINCO, e vorba de niste proiecte prin POSDRU. Nu cred ca e vorba de bursa mea. In schimb, ma tem sa nu fie printre ele si proiectul la care lucreaza soatza...

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Da, da, si eu am vrut sa scriu de Gina. Welcome back si sa nu mai lipsesti! Sanatate lui Calin!



CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput