Buburuze 2011 - LA MULTI ANI BUBURUZE! (131)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

LA MULTI ANI

ANDREI, pui de Vas

FELIX, pui de Ziki !



LA MULTI ANI BUBURUZELOR !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

Buna dimineata, fete dragi si va multumim din tot sufletul pentru urarile de ieri!
Catal_ina, sa stii ca postarea ta m-a induiosat pana peste poate!
Iti multumesc pentru urari si nu trebuie sa-ti ceri scuze, nimeni nu trebuie, a fost un episod urat care nu se va mai repeta, pentru ca raman inconjurata de oameni dragi si de calitate

Noi ne-am serbat ieri cu mamici frumoase si copii si mai si, cu un tort mesterit cu maiestrie de Ralu, si eu una m-am simtit super!

Vreau sa va urez numai bine in noua casuta, la Scutece, sa aveti toti copiii la fel de minunati ca si pana acum, sa aveti numai bucurii in viata si multa sanatate!

Si mai vreau, fara sa pic in patetisme, sa va multumesc pentru toate momentele frumoase petrecute in Odisee cu voi! Au fost emotii extrem de puternice pe care le-am impartasit cu oameni virtuali si nu numai, in jurul aceluiasi miracol - cel de a fi mamica!

Va multumesc pentru tot si va doresc tot binele din lume - voua si buburuzelor voastre, curand in scutece

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Neata!
Ziki mi-ai facut ziulica! Mi-a placut sa vin pe la "casuta virtuala" si sa gasesc o vorba de la tine! Multumim pentru aseara! Nu stiu ce le-ai facut dar a dormit ana de la 22 la 8.30 cu o singura trezire.

O saptamana minunata sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Doloress

ZUMZU - ai facut poze cu iarna in parc? Vrem sa le vedem!!

ANDRI - eu de la 1 ianuarie nu mai mananc carne, nu mi se pare deloc greu. Dar mananc si oua si lactate - dar destul de rar si astea. Si peste din cand in cand. Daca vrei retete, am o tona, sunt atatea mancaruri bune cu legume... Eu fac numa pe baza de legume, apoi carnea o fac separat si o adaug carnivorilor.



Mami de Patrick(29.04.2008) si Kevin (10.02.2011)
Victoria, fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!




doloress .... please.
arunca retetele pe PM please

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:


buburuze scumpe sa cresteti mari , sanatosi , sa va fie drumul neted si plin de soare , iar pasii nesiguri si privirea intrebatoare sa va transforme in oameni sinceri, destepti si siguri.

va iubesc pe toti , pe fiecare in parte.... si-mi face placere sa "defilez" cu mamicile de buburuze ian-feb.2011.



gata! vreau la copilasi .....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushali spune:

Neatza si de la noi.

La multi ani Andrei si Felix, mult noroc si fericire

s-a mai incheiat un capitol din minunata evolutie a comorilor noastre. Va doresc tuturor multa sanatate , fericire, iubire, implinire, noroc si sa ne bucuram in continuare de copilasii nostri.

Eu am renuntat la FB, asa ca voi fi activa din nou pe DC

Va pup si imbratisez cu drag si sa ne scriem lucrurile frumoase in noua casutza.


Alina, de Maria Raysa (17.02.2011) si 25+

povestea printesei de zapada
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushali spune:

azi ma duc cu pisica la vaccin

Alina, de Maria Raysa (17.02.2011) si 28+ cu Antonia

povestea printesei de zapada
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

LA MULTI ANI ANDREI!
LA MULTI ANI FELIX!


SA FITI SANATOSI SI NOROCOSI!!


Daca am fost alaturi de voi din umbra cand ati predat stafeta acum un an...de data asta sunt AICI cand trecem la Clubul Scutecelor. Am zis!

Va pup, comoarelor, ma intorc la inventar. As mai avea chesii de zis, da' n-am timp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

La multi ani fericiti Felix si Andrei!..sa cresteti mari si sanatosi..

ma prezint si eu repede, repede sa nu ratez incheierea unui frumos capitol, dar nu cu tristete... pentru ca sunt sigura ca urmeaza unul plin de surprize placute care ne vor incanta viata..

eu va urmaresc asa mai din umbra dar asta nu inseamna ca v-am parasit cu totul..n-as putea, doar sunteti prietenele mele virtuale de la care am invatat atatea lucruri folositoare si cu care am plans sau am ras in hohote de multe ori..

deci..sunteti urmarite..nu scapati asa de usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

La multi ani prichindeilor care se sarbatoresc!!!
Deja trecem la copii mai mari?? Of....pot sa intru un pic in butoi?

Mergi la inceput