Buburuze 2011 - LA MULTI ANI BUBURUZE! (131)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Pregatiti-va sufleteste! Maine se "nasc" ultimii bebei de la odiseea noastra.




"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

In curand pe ecrane: www.pufletzel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Bun gasit dragi mamici!
de cand nu am avut internet... a trecut o gramada de timp; am gasit casa(o sa pun poze pe FB), ne-am mutat; Carmen merge singura; a invatat relativ repede cu ajutorul cutiei cu jucarii pe care a plimbat-o prin casa vreo luna, dupa care a abandonat-o si a luat-o la picior.
In rest nimic nou.... peste vreo doua luni incep iar sa caut casa ca o sa se termine actualul contract:))

Va doresc o sambata placuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Raluca. CE bine ca sunteti bine! Chiar m-am gandit la voi ca ultima oara cand scrisesei erati in Italia si nu gaseati casa, agentiile imobiliare cereau o gramada de bani ... Bafta multa la urmatoarea cautare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Prezent si eu...cred! Tot vreau mereu sa scriu, apoi ma razgandesc...dar azi trebuie sa ma bag in seama. Azi toti copilasii nostri sunt mari, au implinit un anisor. Le doresc o viata minunata dragilor nostri FELIX si ANDREI!
Ii imbratisez cu drag pe toti buburuzii si toate buburuzele, sa fie sanatosi, fericiti, norocosi, sa creasca frumos si sa se uite cu drag si mandrie in urma la cei care le-au indrumat pasii, sa isi respecte mereu mamicile minunate - cele mai bune mamici din lume!!!

Imi vin acum in minte zeci de momente emotionante, din timpul sarcinii, preluarea stafetei in noaptea dintre 2010 si 2011, apoi din timpul nasterilor, primele gangureli, primele zambete, primii pasi...S-a incheiat primul an din viata micilor minuni. Si altii minunati urmeaza de acum incolo!

Felicitari, mamici dragi! Ne vedem (care ne-om mai vedea!)la Clubul scutecelor. Eu una mi-am promis sa fiu zen, sa nu ma mai implic sufleteste asa tare in nici un fel de proiect virtual ca sa nu ma mai dezumflu ca un balon apoi, si sa incerc, incet-incet, sa revin aici cu acelasi drag ca odinioara!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

mi-aduc eu aminte ca vas si ziki ramasesera ultimele, da' chiar in aceeasi zi au nascut?
atunci zicem LA MULTI ANI ANDREI!! si LA MULTI ANI FELIX!!

va pup pe toate si pe buburuzele maaaari de cel putin 1 an!
ma duc sa culc burtzocul!



Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (ian 2011) si 22s
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:


La multi ani Andrei!
La multi ani Felix!
Sa fiti iubiti, fericiti si sanatosi!


Gata se sarbatoresc si cele mai tinerele buburuzele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:


LA MULTI ANI !
ANDREI

LA MULTI ANI !
FELIX


SA CRESTETI MARI, FRUMOSI, SANATOSI,
SA FITI IUBITI SI NOROCOSI!




"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

In curand pe ecrane: www.pufletzel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:



LA MULTI ANI
B U B U R U Z E
DE IANUARIE-FEBRUARIE
2011





"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

In curand pe ecrane: www.pufletzel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

La multi ani Felix, michimaus dragalas!! Te pupam cu drag si iti uram tot binele din lume! Si din univers!!!

La multi ani Andrei, fratior mic si scump! Sa cresti mare, frumos si sanatos!!

La multi ani buburuze!! Ati facut toate un anisor!! Sa aveti parte de muuuuulti, multi anisori frumosi, insoriti, fericiti!!!!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

La multi ani Felix si Andrei!!! sa cresteti mari, sanatosi si voiosi!!!

La multi ani buburuze dragi!!!

Mergi la inceput