HAI Olga, puiutza, Anca,noce!(67)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

BRAVO Biancabia! FELICITARI! refacere rapida!

Motate pentru tine, carpediem. O sa fie bine! Ai incredere in doctorul tau!


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Felicitari din tot sufletul, Bianca! Sa traiesti, minune mica!
Alice, mi-a scazut febra, nu mai fac deloc, nu ma mai doare la fel de tare, dar s-a inrosit un pic zona respectiva iar la palpat se simte ca o vena groasa...
Danezza, confirm si eu ce a zis Cristina, fornaitul e normal, nu trebuie sa te sperii. Am fost avertizata si eu din maternitate despre asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelaradu spune:

Permiteti-mi sa ma manifest cu toata bucuria la venirea pe lume a tizei fiicei mele





Iris bine ai venit!!!






38+ cu pisicutza Iris
http://flowerspeaking.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelaradu spune:






Hai Olga! Hai Carpediem!






38+ cu pisicutza Iris
http://flowerspeaking.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iaura21 spune:

BIANCA ,felicitari ,ai reusit sa nasti natural ,super

OLGA bafta maine !

CARPEDIEM ,doamne ajuta sa fiti bine maine amandoi ,curaj ,nu are de ce sa nu fie ok

Sara mie mi-au inceput sangerarile la aproape 5 sapt ,acum am aproape 7 si inca mai am mici sangerari ,dar nu mai am nervi pt. ele nu le mai bag in seama ,ma pregatesc de botez si nu vreau sa ma mai gandesc ce si cum si DE CE??

Ica eu am ales sa nu fac radiografie de sold(noua ni s-a recomandat eco de sold) desi la externare ,si dr. de familie mi-a spus ca nu se simte luxatie de sold ,ii mai fac si eu manevra ortolani si nu simt sa scartaie sau sa trosneasca nimik...controlul dupa, se face asa preventiv ca daca ar simti ceva la externare ,ar zice atunci ,dar pt. linistea ta poti face.

Sophia ,voi cum va prezentati ,intra pe la noi cand ai timp,cu impresii ..la fel si Matza ,ce mai faceti voi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Felicitari Bia!!! Sa fiti sanatoase, sa ajungeti repede acasa!!!

Multumesc tare mult pentru majorete

Adriana multumesc frumos, am vb deja cu Alina si o sa-i trimit ei un sms

Aerlilian sanatate multa

Carpediem tin pumnii pentru maine sa fie totul bine, o sa avem puiutii nascuti in aceeasi zi

Mihaela ce bine ca vine mama ta Conteaza foarte mult sa ai pe cineva drag alaturi care sa te ajute si sa te sustina. Eu nu stiu ce m-as fi facut fara a mea, desi si soacra ma ajuta, dar nici nu se compara. Mama te intelege, iti intelege toanele, stie cum sa te ia etc. Drum bun sa aibe si sa ajunga fara peripetii

Eu nu stiu ce-i cu mine fetelor, dar nu am deloc emotii

Olga, mamica lui David iepurasul si 39+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ica7 spune:

sara si eu tot in marsupi plus luat tot de pe hiphip.ro il tin atunci cand e marait si am ceva de facut prin casa. se simte bine in el si de cele mai multe ori adoarme.
suzieq si al meu sughita, dar am citit in una din cartile pe care le am ca e normal si ca sugitul nu-i deranjeaza pe bebelusi ci pe parinti. acolo scrie ca e normal sa sughita, stranute, tuseasca...binenteles daca are febra e altceva.
danezza si al meu e fornait, chiar daca ii aspir in fiecare seara nasucul.
alina am vazut pozele iar tortul e ..
anahadasa am vazut si ultimele poze..sunteti tare draguti asa cu totii...
ileana offf..sa te faci bine repede. mady si tu la fel.
felicitari biancabia! sa fie bebe sanatos, cuminte si mancacios!
dr anca am inteles ca daca mergem pe varianta infarix, adica platim i se face 1 singura injectie in picior si ca sansele sa faca temepratura, sau sa aibe alte reactii sunt mult mai mici. mai trebuie sa ma informez, dar mai am 2 saptamani pana atunci, deci am timp.
altesa gata pregatirile de botez?
olga carpediem deci vine ziua cea mare. pai atunci zic sa scoatem niste motate





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Ica multumesc

Ai reusit sa iei legatura cu sora mea?

Olga, mamica lui David iepurasul si 39+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutza27 spune:

Anastasia, Bia Felicitari!!!! Sa fiti sanatoase si voi si puiutii vostri!!!

carpediem, olga, multa bafta maine!






38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Olga

carpediem


Bia, felicitari




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput