La Multi Ani Catalina Ioana!!!Fluturasi 2011(126)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

alina, intreaba-le daca iti mai zic, daca la ele ar veni cineva de 2 ori mai inalt si de 5 ori mai gras si le-ar lua in bratze fara sa-l cunoasca inainte cum s-ar simti?
unde ti-a miscat prima oara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

alina te mai intrebasem si ieri dar probabil nu ai vazut: saptamana asta mergi la eco???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Yasmi, saptamana viitoare avem eco. Marti sau joi, sa vedem cand e dr mai liber. Trebuie sa il sun luni. De obicei, raspunsul lui e: vino maine!

Delia, am simtit in partea stanga a buricului, putin mai jos de buric . Pe Luca l-am simtit prima data in dreapta, dar mult mai energic, ba chiar se vedea si cum se ridica burtica acol unde lovea. Bine, ca era si mai mare, pe la 19 saptamani aproape, 18 si ceva.

Mami fericita: Luca 12.04.2011 si 16+
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Am intrat si eu sa-i spun LA MULTI ANI Catalinei. Mada sa-ti traiasca printesa si sa fiti fericiti toti 4, ca sunteti o familie superba.

La multi ani si pentru David de lalely, multe lunite sanatoase.

Ufff ce dor mi-e de voi, nu mai apuc sa intru. Acu am cerut la sefa pauza de forum ca intru in sevraj si fac urat.

Miki sa stii ca eu port caciulita aia alba de la tine. asa ca ma gandesc de cateva ori pe zi la voi.

Alina ma trec fiori pe sirea spinarii cand te citesc. Ce frumos ca a miscat bebe. Desi nu-mi mai doresc copii, sentimentele alea minunate parca mi-e dor de ele.

Delia la noi tortul n-a avut succes prea mare. Cica se simtea gustul de unt. Mie una mi-a placut.

Gata pauza ca striga sefa dupa mine.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

La Multi Ani fericiti Catalina Ioana !!!

Sa cresti mare si sanatoasa si sa aduci in sufletele parintilor tai numai bucurii si fericire!









Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

stiti ce fac eu??? pregatesc ce voi pune pe tava lui L sa aleaga duminica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

stiti ce fac eu??? pregatesc ce voi pune pe tava lui L sa aleaga duminica


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


sa nu uiti sa-i pui o tastatura, niste unelte... etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulina_mica spune:

LA MULTI ANI FERICITI! CATALINA IOANA alaturi de parintii si de fratiorul tau

Apropo de ou si eu i-am dat intreg cu tot cu albus fiert dimineata facut soldatie cu paine si unt.

Nu prea am idei pentru cina... am facut aseara budinca postata de roxy si a scuipat tot din gurita, a trebuit sa-i dau repede cereale ca ii era foame si azi dimineta am incercat din nou sa i-o dau, de data aceasta amestecata cu banana si a papat tot mai stii ce mofturi mai au si copiii astia.

Azi pentru pranz i-am facut mazare cu legume si cu pulpe de pui, facuta exact ca pentru noi, dar cu foarte putina sare, sper sa-i placa.

Postati si voi fetele meniul zilnic sa ma mai inspir si eu, va rog.

Acum va pup pe toate ca ma pregatesc sa mamanc si sa plec la lucru si la ora 13 vine bona.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia...de as avea o tastatura in minuatura ....eee....mi-a venit ideea: un mouse si ce unelte???
am prega: o carticica de buzunar de matematica, o seringa (poate se face dr juniorul meu .. avem o prietena dr si ma gandeam sa pun "chestia" aia cu care se asculta la plamani..step....nu mai stiu cum se cheama ), ata , parfum (eventual un piaptam, oglinda). voi mai pune: chei, bani, telefon (apropo ce semnifica daca alege telefonul?? ) forfecuta??



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

bate un vant afara de spulbera toata zapada din curte

pont:pt party de duminica am cumparat pt fiecare copilasi "chestie" de facut balonase de sapun

Mergi la inceput