Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(125)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui MaryM85

BUNA! AM fost la doctor cu Anda si are otita la ambele urechi of si ma bucuram ca pana acum nu am racit delocacu avem o multime de medicamente de luat si ea se instramba si inchide gurita offf. intru mai deseara sa citesc din urma ca ma duc sa culc piscoasa. Pup

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)


Imi pare tare rau...Sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

miki ai doua comori

Mamici, am adormit la 11.30 si m-a trezit I la 1.30

Am iesit afara, soare...zapada....superba vreme. Am papat amandoua, a facut una alta ...acum fugim la joaca si il asteptam pe tati de la servici.

Va pupic si ne auzim maine!

Aaaaaaaa roxy, ma orientam la tortulete ptr ziua I

pup toate mamicile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Hello,

Am sosit si noi de afara, a fost ff frumos si am ajuns acasa cu bujori in obrajori
Multumim fetelor de urari! Sper ca v-au placut praji!

Yasmi- cu casuta suntem cam in stand-by din cauza vremii. am amanatbucataria pt vinerea asta,deci mai tarziu cu o sapt Noi speram sa ne mutam pana la 1 apr. am gasit si chiriasi

viss- hmmm nu stiu dc zici ca eu cred ca cineva judeca nu am pus niciodata problema asta. acum daca tot ai deschis subiectul acesta - este unul care este unic pt fiecare parinte in parte cum isi alinta copilul,cum il mangaie, cum il educa etc.aici nu se poate baga nimeni si mai mult nu are nimeni voie sa ma acuze intr-un fel. adica eu daca ii dau pup Teei pe gurita asta are conotatie sexuala sau taicasu e libidinos? hai sa fim serioase.crezi ca eu sunt vreo ciudata ceva daca mama ma pupa si acum pe gura cand ne intalnim dupa 6 luni? sa stii ca sunt familii si familii, educatii si educatii si fiecare alinta copilul cum simte. asta nu inseamna ca suntem de pe alta lume.

subiectul asta e unul de genul: religie,politica.....nu are nici o concluzie. fiecare face cum vrea si educa copilul cum simte.
si nu se compara cu sfaturile date la raceli,mancarica,somnic etc.

sper ca nu te-ai suparat,dar am fost si eu,sincera ca tine



Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

mary- imi pare rau ca ati facut tocmai otita si noi care vorbeam de niste muculeti
sa va faceti bine

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

pauza pt cap nou

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

capitol nou-nout

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Alexina, sterge link-ul ca este cu trimitere la capitolul actual!

Mergi la inceput