Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(125)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Lavinia, duminica este petrecerea juniorului?


Strumpitz, te cam ”compatimesc„ la cata alergatura ati tras pana acum si plus ceea ce mai urmeaza doar tu si Sophia . Si mai esti treaza si de la 6 dimineata...si o noaptte treaza din jumatate in jumatate de ora...Eu stiu ca esti descurcareata dar, daca vezi ca nu se ofera nici un domn sa te ajute la metrou cu,carutul...trage-i tu de maneca si spune-le ca ai nevoie de o mana barbateasca. Poate reusesti sa te odihnesti la noapte...Hai ca iti tin pumnii sa ajungi cu bine la Ambasada si apoi inapoi acasa.Sa va mearga bine in toate si sa rezolvi acolo totul in timp util !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Micki, am reusit si eu sa intru pe Picassa sa-ti vad copilasii...Sunt dementiali!!! Imi place fff mult poza cu Vlad, aceea de la geam in care se vede afara pesajul minunat de iarna. Si Andra este o minunata si o finuta! Ai doi copilasi in permanenta veseli !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

strumf sa treaca cat mai usor restul zilei!

da ally duminica la ora 11.20 avem 1 anisor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Suuuuper Lavinia !!! Te-ai hotarat ce feluri de papa pu.i pe masa? Aperitive speciale? Sa ne spui pana la urma ce tinuta ai ales...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ally daca as putea as merge in trening

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Am uitat sa va dau doua mari vesti:

1, Eddy are 4 dintisori !!! Vineri au spart gingiuta si cei doi de sus...Si urmeaza caninul din stanga!

2. Am terminat ”calatoria„ cu regimul!!! Gata, am ajuns iarasi la 49 kg dupa aproape 2 luni de mancat sanatos, abdomene+ gimnastica si masaj de 2-3 ori pe sapt. Burtica a scazut ffff vizibil, dar tot mai este ceva acolo. Am sa continui cu abdomenele de cateva ori pe saptamana + masaj. Si ma bucur ca vine primavara si incep alergarile+bicicleta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

si eu care ziceam ca"rup netu'n doua" cu roxy si cu delia.... m-am "melancolit" toata citind saptamana dinaintea si de dupa nastere iar roxy si delia m au lasat balta

merg sa imi intind parul sa ma aranjez nitel ca mai e putin si merg dupa mogaldeata mea la gradi apoi diseara in oras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, distractie placuta!
pe mine nu m-a lasat andra sa fac nimik... ce faceam eu ea desfacea, a dormit 20 min si acum tb sa ne pregatim , ca ne scoate tati in oras
strumph, naspa cu actele, da era coada mare de ati intrat dupa 1 ora?, iti urezsucces sa termini repede
roxy, am incercat eu porcherii nici numai incerc
miki, hai sa-ti explic eu am oameni care imi plac si unii care nu-mi plac, asa la prima vedere, fie ei mari sau mici, am eu o chestie mai zen, asa. Mie imi plac copii vorbareti una peste alta,si cei nazdravani.Nu am zis ca nu-mi place copilul cum se comporta sau ca e urat.Doar ca nu-mi place.Uite nu-mi place Bianca Dragusanu, spre ex. Nu pot sa-ti spun dc.Dar nu-mi place, desi e aranjata, tunata, slaba etc.Pup.
viss, cand le descarca sotul iti pun poza cu negresa, cu dedicatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

ally, felicitari mami, eu dupa cantar nu prea reusesc sa dau jos, dar nici nu m-am oprit din mancat dulce, dar de cand fac exercitiile s-a asezat altfel burtica si simt cum se intind muschiuletii acolo unde e mai lasata burtica, sper sa reusesc sa fac burtica plata...
De luni inchei si eu mancatul de dulce , pana la ziua Andrei(cu o pauza de mucenici)
miki, cum ai convins printesa cu ochi verzi sa tina bentitza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Alina, mi l-am imaginat pe Luca socializand

Mergi la inceput