Strumfi & prichindei de iul-aug 2011 (48)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns v_florina spune:

Stefan a dormit acum la pranz, pe burta, si cand s-a trezit am vazut ca dintr-o naraicurs putin sange. Nu era nimic patat in jur, nu avea sange nici pe manutze. Nu este zgariat. I-a curs f putin sange din nara, suficient sa se usuce pe marginea narii la exterior. Pediatra zice ca poate de la aspirat, dar eu nu l-am mai aspirat de ieri de la pranz.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Citat:
citat din mesajul lui anda82
... Miha ...haideti nu malasati singura!!!


Noi inca nu ne am decis, dar tare mi ar placea!!!! Anda[/red][/b], hai fa ti si tu un cont FB si vino acolo!!! Te rog!!!

Ma bucur ca sarcina este bine. Te ai inscris intr o noua odisee?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabrielita81

FETELOR scuze nu prea sunt in stare de scris raceala m-a doborat tare de tot si mai am si musafiri in perioada asta rog sa-mi motivati absentele
PROMIT sa vin cu toate noutatile cand sunt mai bine


Gabrielita, imi pare tare rau!!!!
Hai fa te bine repede, repede!!!!! Pupici si multa sanatate!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Citat:
citat din mesajul lui LORIALEX

Citat:
citat din mesajul lui mihahegarty

Lori, uite tu ce constiincioasa esti!!! Tu inca perseverezi in a raspunde la toata lumea, eu m am mutat mai mult pe FB. Sorry!! :(




Eu nu tradez Miha!Si ,sincer,aici ma simt cel mai bine!
Ah,si felicitari pentru Imogen care a inceput sa doarma mai bine!Pupici si pentru tati care o mai lasa pe mami sa se odihneasca noaptea!

Loredana,
mamica fericita de Alexia(20 Iulie 2003) si Luca(4 Iulie 2011)
http://lb1f.lilypie.com/tTMmm4.png
http://lbyf.lilypie.com/a3iqm4.png




Sper sa nu mi o luati in nume de rau ca nu prea postez aici!! Am pe cineva care citeste forum ul si nu prea am chef sa stie prea multe despre noi!!!
Dar am sa revin, caci se pare ca s au suparat fetele pe mine si nu vreau asta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Citat:
citat din mesajul lui LORIALEX

Citat:
citat din mesajul lui mihahegarty


Mada, imi pare rau ca ai aceasta state rea, uite ce fain si optimist a zis o Lori!!! Sa luam exemplul aceastei oaze de fericire!!!




se vede ca esti odihnita!

Loredana,
mamica fericita de Alexia(20 Iulie 2003) si Luca(4 Iulie 2011)
http://lb1f.lilypie.com/tTMmm4.png
http://lbyf.lilypie.com/a3iqm4.png




Da... it's not too bad!!!
Si azi sper din tot sufletul sa fac si o sauna!!!
Dupa asta ma pot considera super fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihahegarty

Citat:
citat din mesajul lui anda82
... Miha ...haideti nu malasati singura!!!


Noi inca nu ne am decis, dar tare mi ar placea!!!! Anda, hai fa ti si tu un cont FB si vino acolo!!! Te rog!!!

Ma bucur ca sarcina este bine. Te ai inscris intr o noua odisee?




Nu am realizat ca s a facut totul rosu!!! Eu am vrut sa scriu in rosu doar numele tau Andra[/red][/b]!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda82 spune:

MIha, mi-am facut special pt voi cont, am incarcat si cateva poze, ultimele facute la 5 luni, insa o sa pun si noutati.Am dat numele acum ceva vreme , insa nu m-a introdus nimeni.Anda Mares, nascuta in iulie nu am poza inca.Sper sa ma descurc sa conversez si pe FB nu prea am experienta...


Sd_Cristian multumesc!Sper sa ma ajute Dumnezeu sa duc sarcina, avand in vedere ca e f putin de la cezariana...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORIALEX spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihahegarty

Citat:
citat din mesajul lui LORIALEX

Citat:
citat din mesajul lui mihahegarty


Mada, imi pare rau ca ai aceasta state rea, uite ce fain si optimist a zis o Lori!!! Sa luam exemplul aceastei oaze de fericire!!!

Mihaela, cea mai fericita cu mic Imogen Tara
21.07.2011
Sfintii Arhangheli Mihail si Gavril ne vor proteja pe tot parcursul vietii.


se vede ca esti odihnita!




Da... it's not too bad!!!
Si azi sper din tot sufletul sa fac si o sauna!!!
Dupa asta ma pot considera super fericita!!

Mihaela, cea mai fericita cu mic Imogen Tara
21.07.2011
Sfintii Arhangheli Mihail si Gavril ne vor proteja pe tot parcursul vietii.


Spor si sti ca te invidiez pt sauna,da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cereline

Buna dimineata!Va servesc cu o cafea virtuala,cine are nevoie, eu cu siguranta nu mai pot,am avut o noapte grea cu treziri dese din ora in ora,se linistea numai cand o puneam la san!De vreo 3zile este asa,nici ziua nu doarme cum trebuie!Gingia nu este umflata,asa ca nici vb de vreun dintisor!De abia astept sa si revina cu programul de somn de dinainte,avea numai o trezire pentru papa!
Mamici voi scoateti bebei la plimbare in fiecare zi? Eu o scot uneori si la 3zile,din cauza gerului care este!
La cat mai multe lunite sarbatoritilor de azi!
Multa sanatate bebeilor bolnaviori!






nu mai tin minte de cand nu a iesit la plimbare. max 15 min in brate si cat mai iesim la unii si la altii. in rest in casa. nu risc pt ca imediat ii curge nasucul si e ragusit, prefer sa stau cu aerisitul, mai ales la temp astea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORIALEX spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura13

Citat:
citat din mesajul lui cereline

Buna dimineata!Va servesc cu o cafea virtuala,cine are nevoie, eu cu siguranta nu mai pot,am avut o noapte grea cu treziri dese din ora in ora,se linistea numai cand o puneam la san!De vreo 3zile este asa,nici ziua nu doarme cum trebuie!Gingia nu este umflata,asa ca nici vb de vreun dintisor!De abia astept sa si revina cu programul de somn de dinainte,avea numai o trezire pentru papa!
Mamici voi scoateti bebei la plimbare in fiecare zi? Eu o scot uneori si la 3zile,din cauza gerului care este!
La cat mai multe lunite sarbatoritilor de azi!
Multa sanatate bebeilor bolnaviori!






nu mai tin minte de cand nu a iesit la plimbare. max 15 min in brate si cat mai iesim la unii si la altii. in rest in casa. nu risc pt ca imediat ii curge nasucul si e ragusit, prefer sa stau cu aerisitul, mai ales la temp astea

Laura lui Daniel - 14.11.2006 si Alexandru 01.07.2011

Poze Daniel

Mamici din Iasi


Copilul iti ia tot ce ai avut, dar iti da ce n-ai avut niciodata.


FFFFF frumoasa poza de la avatar!

Mergi la inceput