Strugurasi de Sept-Oct2011 *34*

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

Inutsa, nici nu stiu ce sa zic in situatia asta, ca orice as zice mi se pare inutil. Dar totusi spun o si ii doresc sanatate si putere.

mamica de Iannis (25.02.2009) + si de bebe Dimitris (21.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

Pinky, as vrea sa mai ajung la sala si la piscina (mai ales ca sunt proaspat epilata), dar sa vad ce fac cu somnul. Ca nu am nici masina deszapezita, asa ca ar tb sa merg cu transportul in comun si pe jos destul de multisor. La cat de greu se merge acum si pe jos, din cauza zapezii si ghetei de sub ea, ajung la sala cu miscarea deja facuta

Dar ne sms-uim mai pe la 11/12 ca am vb si cu Nanna de sala, daca reusim sa ne mobilizam una pe alta



mamica de Iannis (25.02.2009) + si de bebe Dimitris (21.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

Fetelor care ati avut la reconstituirea venitului din ultimele 12 luni si cateva luni din CCC1, in cat timp ati obtinut adeverinta de venit ptr perioada respectiva de la Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului?
Spre rusinea mea am tot amanat sa-mi depun actele ptr indemnizatie si deja a trecut o luna si mai am doar o luna la dispozitie sa depun actele ptr a nu pierde indemnizatia.
Dar acum m-am trezit sa-mi pun problema ca poate dureaza pana imi elibereaza adeverinta...

multam in avans!

mamica de Iannis (25.02.2009) + si de bebe Dimitris (21.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_b spune:

Lali tare faza cu Paul si alaptatul.

Rox si eu ma gandeam sa-l tund. Dar nu la -20. abia vara trecuta dupa ce a implinit un an, am citit ca de fapt caderea excesiva a parului e o caracteristica a rasei. Dar stand la curte, in vara nu m-a deranjat prea tare ca statea mai mult pe afara. In iarna asta in schimb m-a disperat. Plus ca fii-mea se tavaleste cu el non stop. Si ma gandesc ce fac cand incepe cel mic sa o ia de-a busilea.
La noi sunt dormitoarele la etaj si de cand ne-am mutat i-am explicat ca nu are voie acolo. Si a inteles. Cat eram noi acasa nici nu incearca. Numai ca prindea momentul in ultimele 2, 3 luni, cum plecam noi de acasa direct sus in paturile noastre se tavalea. Asa ca am inceput sa-l inchid in bucatarie cand plecam.
Cu toate astea si sus ajunge parul fara probleme. Innebunesc.
Eu fumez! N-am fumat pana in 7 luni de sarcina. apoi am inceput cu cate un fum. cand am nascut fumam cam 5 tigari/zi de kent 1. am ramas pe kent 1 dar acum fumez normal. si raman pe kent 1 pana termin cu alaptatul. apoi revin la marlboro, vechea mea dragoste

Inutsa sanatate multa surorii tale!

Oana de la 2 camere am plecat si noi. Fiind 5 cu animal cu tot, nu se mai putea. Desi acolo eram deasupra maica-mii si trai neica pe vatrai. Aici trag singura. Singurul avantaj e ca ma pot plange de orice, mai putin de spatiu.
Eu m-am gandit sa iau un aspirator din ala care merge singur prin casa. Am inteles ca e destul de scump, dar mi l-a laudat o cunoastinta. Inca nu m-am uitat dupa el. Dar daca chiar isi face treaba, la mine merita investitia.

Sei … multyway!

Racheel care 12? Noaptea, nu? Ca altfel imi tai venele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Helena pai ce faci mami? Vine un anume individ si cere poze,noi ne facem leoaice si nu aratam nimic si tu ce faci? Pui filmulete publice direct aici ? Sincer,mie mi se pare provocare ,dar e treaba ta cum si ce faci. .


Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)


subscriu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_b spune:

mi-a aratat barbata-miu intr-un ziar din olanda zilele trecute ca au facut, nu stiu cine, un studiu, cum ca daca mananci dulce dimineata slabesti

asa ca iata-ma la 7 dimineata cu platoul de prajituri libaneze in fata :D

oare e direct proportional? adica cu cat manaci mai mult, slabesti mai mult?!? abia astept sa vad ce iese

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_b spune:

oana acum am admirat pozele cu Mur. doamne ce frumos e! e carpatin?

auzi si poze cu galusca mica?!? ca n-ai mai pus de mult ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_b spune:

ce-mi place sa vorbesc singura la 7 dimineata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2011 spune:

Elly, nu eti singura eu tot cu dulcele de dimineata, sperand sa slabesc direct proportional cu cantitatea de lapte condensat lins direct din conserva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alex2011

Elly, nu eti singura eu tot cu dulcele de dimineata, sperand sa slabesc direct proportional cu cantitatea de lapte condensat lins direct din conserva

Fericita mamica a Mariei Clara, nascuta pe 20 septembrie 2011, si a Mirunei, nascuta pe 19 ianuarie 2000.





alex nu stiu cum e slabitul .... dar acum mi-e o greata de mor



Mergi la inceput