Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(123)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

ina si zici ca daca n-a primit lapte nu s-a mai trezit...?
ca ma bate gandul....




cred ca era vorba ca n-a mai cerut tata pt ca n-a mai simtit-o langa el si buni nu avea

mami de 2 prichindei

mie imi vine sa-l mut pe sotz cu fata mare in camera sa incepem operatiunea fara lp noaptea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Mary, dai ceiutz de menta, pe langa ce ti-a zis Deea!

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)
delia ai incurcat borcanele bebe de Miha are diaree nu al meu

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota


mie imi vine sa-l mut pe sotz cu fata mare in camera sa incepem operatiunea fara lp noaptea

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


da, eu am inteles..dar vroiam sa zic ca cei alaptati se trezesc in general de f multe ori pe noatpe de dragul taticii..nu neaparat sa suga ci de dor, un fel de suzi naturalala cei care dau pe gat un bibe doua de lp noaptea, adica chiar mananca..mi se pare mai greu sa renunti..
la primii e suficient pur si simplu sa nu mai simta tata aproape..la ceilalti insa, care chiar vor lapte de foame nu stiu cu ce ar putea fi pacaliti..poate cu suzi si mai depinde si cat e foame si cat obisnuinta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

catank tortul e, dar crema nu leaga de piscoturi, o fi de \anuca? si mi se pare prea vartoasa crema, unde am gresit?

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


de la nuca? pai nu trebuia nuca. La mine s-au legat super

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Delia, Micki, si Duracell-ul meu se trezeste noaptea de foame. Papa 3 sticlute cu lapte din FIX 3 in 3 ore . Am incercat sa-l dezvat dandu-i apa, ceai si nimic. De suzeta nici nu se pune problema ca nu i-am dat decat cand avea cateva zile si acum o scuipa imediat. Dar ceea ce ma bucura este ca papa cu ochisorii inchisi, ca in somn...si cum termina de mancat il pun in patut si gata, ma mai vad cu el peste alte 3 ore. Cel putin un alt lucru bun este ca doarme de seara de la 22.30-23.00 pana a doua zi la ora 10.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Ziua buna mamici!

Doar va salut sunt in priza...epeilat gata, pensat gata, mane plus pedi...urmeaza....

Va pup, va citesc sunt prin zona!
roxyvb vine ca ma intorc, la servici facand naveta nu cred ca voi mai fi in stare...dupa curatenieeee, spalat, mancare...Ioana...
Voi vedea, nu fug, imi dau silinta dar daca nu-mi iese tot pe sot pica sau gasim noi pe cineva sa ne ajute, asa am mai procedat...
simonacip o mamica luptatoare!
strumphy iti simt lipsa!
hapines ce faci mami? nu ne mai dai nici un semn mic-mic?

Ioana s-a trezit o singura data la 11.30 adormita de la 22, apoi la 8 dimineata mi-a dat desteptarea. Vad ca e mai ok din ce in ce mai bine, pana ce va veni vreun dintisor nou peste noi

pupici tutror

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarApr2011 spune:

capitol nou

Mergi la inceput