Buburuze- LMA buburuze de 9-16 februarie! (130)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Ankule ziceai ca la laptele Junior e mai apa de ploaie decat anteriorul. Asa o fi la toate marcile sau numai la ce ii dai tu? Ma pregatesc si eu de schimbat laptele si sa stiu la ce sa ma astept. Ma uitam ca asta Junior e semnificativ mai ieftin decat celelalte.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Andutzo sa nu te prind in butoi ! Nu ocolii petrecerile si TB-urile, exerseaza, si o sa gasesti echilibrul intre mamicie si veselie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Am luat carut sport. Am fost la magazin si am facut test drive intre Maclaren Triumph si Peg Perego Pliko Mini. Castigatorul a fost Per Pergo. Mult mai confortabil, sezutul si capotina mai mari, mai usor de strans si deschis. Imi place!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Doloress si eu am trecut prin ce treci tu. Desi erau cateva luni de cand ziceam ca vreau la servici, cu vreo 2 saptamani inainte m-a apucat disperarea. As fi dat orice sa mai stau acasa. Odata ce am inceput, insa, am fost atat de fericita sa fiu acolo, chiar imi lipsise mult de tot. Cu timpul 'liber' insa sunt praf. In timpul saptamanii nu reusesc sa fac decat foarte putine lucruri: mai pun o masina de rufe, mai dau cu un mop si atat. Grosul il fac in w-e: curatenie, spalat, gatit, cumparaturi. Poate mai spre primavara o sa reusesc sa ma organizez mai bine, sa reusesc sa fac mai multe lucruri cand sunt acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Gata, am 'fugeat' ca mor de somn. Azi am scris numai eu . Maine al cui e randul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

Capul sus, Doloress! Incepi facultatea, faci scoala de soferi in vacanta sau termini intai scoala si apoi te inscrii la facultate; nu poti sa lucrezi cu program redus (pt Kevin)? In Ro, poti lucra 6 ore in loc de 8 pana face bebe 2 ani. Ai putea sa ajungi o ora si la biblioteca intr-o seara, in alta la sport..

Mie mi-e imposibil sa tin pasul cu voi pe FB, io-s aia ciudata care zice o replica pe saptamana Haideti, mai scrieti si aici, va rog eu.. Ca am inceput sa citesc pe la alte odisei sa vad care mai e evolutia unui bebe, cati dinti au, ce boli mai fac..

Si iar vine vichendu' si-o sa scrieti si mai putin! Of, of, mai, mai..

Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (ian 2011) si 20s
think pink

Mergi la inceput
Mergi la inceput