Buburuze- LMA buburuze de 9-16 februarie! (130)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

La multi ani Marc!!

La multi ani Ilinca!!!



La multi ani Alexandra!!!

Sa cresteti mari, fericiti si sa aveti viata plina de bucurii!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Mada, pic de somn, dar nu pot pleca fara sa zic: m-ai impresionat teribil cu mesajul tau! Te pup cu drag!

Nopticica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluKara spune:

maimutzica felicitari pentru micul maimutel! sa fie sanatos, sa stea in burtica la mami pana la termen!

madalina fular i-am pus mereu dar la gat nu la gura! si daca as fi incercat sa il pun peste nas si gura in secunda nr 2 ar fi fost smuls si aruncat...daca ai stii de cate ori in timpul iesirilor trebuie sa ne oprim ca sa ii leg iar caciula..efectiv nu le suporta, orice model sunt, orice stil de a se prinde au.. si le smulge...si daca continui si continui, la un momen se pune pe un urlat de se uita toata strada la noi...nu sunt genul de om care sa faca lupte greco-romane cu copilul pentru a ii impune ceva, pur si simplu nu pot...si nu am scos-o la temperaturi exagerate...ca ma indoiesc ca au fost in vreo zi la 1 dupa amiaza -20 de grade, sau - 15., si da, intr-un fel mi-am fortat norocul , nu prin prisma fularului ci prin prisma iesirii afara propriu zise dupa un episod de rubeola, cand imunitatea e la pamant.

azi am fost la o gramada de cumparaturi, am dardait ca vai de mine...Maia e mult mai bine, cu tuse putine si cu febra 38,3, si asta doar o data pe zi. indraznesc sa zic ca raul cel mai rau a trecut.acuma, daca n-o fi asa, om vedea ce-o iesi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluKara spune:

maimutzica felicitari pentru micul maimutel! sa fie sanatos, sa stea in burtica la mami pana la termen!

madalina fular i-am pus mereu dar la gat nu la gura! si daca as fi incercat sa il pun peste nas si gura in secunda nr 2 ar fi fost smuls si aruncat...daca ai stii de cate ori in timpul iesirilor trebuie sa ne oprim ca sa ii leg iar caciula..efectiv nu le suporta, orice model sunt, orice stil de a se prinde au.. si le smulge...si daca continui si continui, la un momen se pune pe un urlat de se uita toata strada la noi...nu sunt genul de om care sa faca lupte greco-romane cu copilul pentru a ii impune ceva, pur si simplu nu pot...si nu am scos-o la temperaturi exagerate...ca ma indoiesc ca au fost in vreo zi la 1 dupa amiaza -20 de grade, sau - 15., si da, intr-un fel mi-am fortat norocul , nu prin prisma fularului ci prin prisma iesirii afara propriu zise dupa un episod de rubeola, cand imunitatea e la pamant.

azi am fost la o gramada de cumparaturi, am dardait ca vai de mine...Maia e mult mai bine, cu tuse putine si cu febra 38,3, si asta doar o data pe zi. indraznesc sa zic ca raul cel mai rau a trecut.acuma, daca n-o fi asa, om vedea ce-o iesi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

LA MULTI ANI !

ILINCA, pui de PufoasaLaura

ALEXANDRA, pui de Iubita_2007

MARC, pui de Sherbi




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

neata
Maimutica..felicitari pt micul printisorde frumosabia astept sa-l vad..pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata fetelor

la mine e concert de miauneli, care mai de care
maimuticule felicitari pt caruciorul albastru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Intrebare intrebatoare: voi ce stiti, cat poate fi amanat rapelul vaccinului facut la 2, 4, 6 luni? Deocamdata e cam greu sa ajungem la doctor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

maimutic - felicitari mami ptr cocoselsa fie sanatos!

catalina - din pacate nu stiu cat poate fi amanat!

mada - urat din partea mamei...macar acu a realizat?

pupici

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Catal_ina, noi l-am amanat pentru 1 an si 1 luna, dar uite ca se facu 1 an si 2 luni si nu l-am facut. N-am vorbit cu dr. Sper ca peste o saptamana sa reusim sa ajungem si noi.

Mergi la inceput