Buburuze- LMA buburuze de 9-16 februarie! (130)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:




LA MULTI ANI EDUARD ANDREI!
LA MULTI ANI SONIA DIANA!
LA MULTI ANI ANA ELENA!
LA MULTI ANI KEVIN!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

LA MULTI ANI EDUARD ANDREI!
LA MULTI ANI SONIA DIANA!
LA MULTI ANI ANA ELENA!
LA MULTI ANI KEVIN!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

Multumim de urari!
Abia acum ma bag in bucatarie asa ca va servim acusi cu salata de creveti, de quinoa, mini-pizza, canapele cu avocado, branza de capra si somon fume. Daca ma lasa si Kevin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

LA MULTI ANI SONIUC,KEVIN,ANA SI EDUARD!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

LA MULTI ANI SONIUC FRUMOS!



LA MULTI ANI KEVIN!



LA MULTI ANI ANA ELENA!



LA MULTI ANI EDUARD ANDREI!


SA FITI SANATOSI, FRUMOSI SI CUMINTI!

Noi am facut priorixul...deocamdata suntem bine!

Raluca,Simis sanatate la bebei! Sa treceti cu bine peste bolejnite!

Vazut aseara No strings attached...super..sarna doloress ptr site...in seara asta vad miezul noptii in paris, o singura zi si A naibii dragoste...daca ma lasa piscot...

si maine intalneala...abia astept...parca am aripi...

va puuuuuuuuuuuuuup





Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Trebuie sa scriu chiar daca n-am terminat de citit.

Un buchet de floricele pentru fetele sincere, dar Mimo tu meriti o duzina. Ce dulce ai fost... auzi la ea sa muste copchilul :)) mai grav e ca mi te si imaginez!

Si daca la tine zice ca "te cearta mama" pe mine m-a tampit cu "te bate mama/ tata" Pana m-a luat isteria si i-am zis mai in gluma mai in serios ca NU-L BATE NIMENI, sa inceteze ca e deranjant. S-a conformat. A dat-o si ea pe certat ceea ce e muuuulr mai bine ca batutul, corect?

Revin - dar a trebuit sa intervin!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:


LA MULTI ANI EDUARD ANDREI!
LA MULTI ANI SONIA DIANA!
LA MULTI ANI ANA ELENA!
LA MULTI ANI KEVINUT!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Buna feteleeee!
Nu am terminat de citit dar sa mai raspund la niste intrebari sa nu uit:
- suzeta e prietena noastra de somn! M-am chinuit mult sa il conving sa o ia pt ca nu am vrut sa fiu eu suzeta lui si a acceptat-o pe la 4-5 luni. Ma bucur ca o ia si il linisteste. Nu sta cu ea decat cand ii e somn.
- compot nu am dat, nici noi nu bem
- smantana ii dau. In principiu, toate lactatele care i le dau sunt de la Napolact, fara un motiv anume
- in w-e mancam in 3, asa cum povesteau Raluka si Zumzu iar in timpul saptamanii mancam dupa ce se culca el
- Andri voi reusiti sa o culcati ziua la ora la care vreti voi? La noi e jale cu somnul de zi. Daca nu vrea el sa doarma pai nu doarme orice am face.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Am revenit.
De acord cu tine Mada cu ultima fraza... el isi face programul, eu doar mai intervin pe-aici, pe-colo... dar cand nu vrea sa doarma pai nu doarme, pot sta eu si-n cap si-n fund.

Lori si povestea ta m-a distrat, dar te cred ca pentru tine a fost asa de rau'-plansu' mai mult! Ti-a copt-o Robertel! :)

La multi ani buburuze scumpe: Sonia, Ana, Kevin si nu in ultimul rand Eduard! Multa sanatate!

Nici eu nu-s de acord cu datul peste maini, fund... Cel putin nu acum - si sper sa ma tina cat mai mult. Dar dupa cum zicea si Doloress imi vine in cap ce am invatat mai bine... sa-i dau una la fund cand ma scoate din sarite (ca asa-mi facea si mama mie) sau sa tip la el (ceea ce si fac si din pacate nu ma pot controla tot timpul).


Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Maine avem zi de cumparat carut. M-am gandit io ca Stokkele e prea mare si cum prin primavara-vara vrem sa facem schimb de apartamente cu ai mei si sa ne mutam la et 3 fara lift ar deveni de-a dreptul inutil, am zis sa testez piata si sa dau un anunt pe Okazii. Nu aveam mari asteptari pt ca pusesem un pret marisor pt un carut pe care il luasem si eu la mana a doua. Pana ma intreaba un tip care e ultimul pret, eu mai scad ceva din suma si in secunda 2 liciteaza. Seara a venit sa il vada, impreuna cu sotia gravidutza in 8 luni si au plecat cu carutul. Dupa ce au plecat ma gandeam ce pana mea am facut? Am lasat copilul fara carut? Si ne placea atat de mult!!! Dar m-am adunat si maine plecam la vanatoare de carucioare sport. Eu am studiat piata, stiu ce vreau, dar merg si cu sot si cu copil sa alegem impreuna.

Mergi la inceput