Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(122)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

miha bine ai venit la noi. dupa cum vezi noi suntem vorbarete tare asa ca da-i drumul la trancanit si tu

bb_yasmi acum zi...ca poate imi dai si mie o idee

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

, nu vrea sa doarmaaaa! am incercat toate metodeleeeee!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Yasmi nu ne lasa asa....... spune-ne

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

, nu vrea sa doarmaaaa! am incercat toate metodeleeeee!


mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


Poate nu ii este somn. Mai las-o sa se joace! sau e prea obo si nu adoarme greu?

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-buna fetelor!
- eu am vb la telefon taota dim. cu prietene, plus cu nasa- apropo- mi-a placut enorm cami cum ai descris indatoririle materiale si spirituale ale nasilor.eu le stiam asa- cred ptr ca suntem de prin dobrogea amandoua, iar la mine in familie roxy-asa se venea cu o cutie mare de carton-plina de hainute de diverse marini, si diversificate- nu de firma neaparat, dar si cate un dres, si o palariuta, si o bluzita, plus o jucarioara, sau /si un samponel
-din punctul meu personal de vedere -ar conta mai mult partea spirituala /morala-ar fi fain sa avem aproape inca o persoana, sa stim ca nu o deranjam dc dam un telefon in miez de noapte sa cerem ajutor..sau un sfatsi invers, musaiimi pare rau ca nu am insistat mai mult atunci pe langa o buna prietena de facultate, care nascuse de 6 luni,ca uite trecura 12 ani, si suntem la fel de apropiate, si deschisi unii fata de altii..zic eu- ca nu aveam mintea de acum
- ally- please, cat costa kg de tort postat de dna viorica? eu ii trimit mail azi oricum, s-o intreb pretul, sa vedem dc si cand imi raspunde. sau poate tu stii deja?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi pe tava se pune absolut orice, orice. orice vezi prin casa si ti se pare mai asa...de viitor....pune pe tava

lalely de ce sa nu tai motul de Paste, ce are? sanatate multa lui David

alexina suna super...gratar in curte, poate putin soare...
super ideea cu pozele, si eu am in plan

mandreeac ce face Rares? ca te vad pe net, de aia te intreb

ailed las-o daca nu vrea sa doarma, nu i-o fi somn. las-o sa se mai joace si sa mai oboseasca. eu nici n-o mai fortez sa doarma, cand vad ca este obosita si ii este somn atunci o duc si o adorm, pana atunci joaca


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Roxy doarme, iar eu nu am chef de facut nimic, desi e o dezordine , dar mai poate astepta, ca sunt complet lipsita de chef......Insa tastez usor, ca e in camera cu mine si sa nu se trezeasca.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

viss vad ca la noi nasii sunt mai zgarciti la noi am vazut ca se vine cu acel rand de hainute si cel de a doua zi. dar apoi vin mereu cu cate ceva la bebe. dar nici asa....sa iti aduca la botez o cutie si apoi sa nu-i mai vezi la fata

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

, nu vrea sa doarmaaaa! am incercat toate metodeleeeee!


mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


mai las-o, mai joacate cu ea si incerci mai tarziu..eu asa am facut azi, am dus-o la somn si n-a vrut, a bombanit vreo 15 min prin patut dupa care m-am dus si am luat-o ca se impingea singura spre usa..daca ii zic hai la nani si ea nu vrea, pune buza si da sa planga asa ca ne-am mai jucat, am pus si eu un aspirator pe sus si pe urma a cerut singurica..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

mandreeac sterge link-ul de la aspirante. este contul nostru de picassa acolo ce l-ai pus la fete.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput