Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(122)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

andreea pup mami frumoasa!
alehiam pupic si pt tine!esti o enciclopedie..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Delia, eu i-as da pilaful. Daca crezi ca e prea tarziu, poti sa nu-i dai si carnea. Ca alternativa ce ai avea?
Andra, imi pare rau cu negul



Mad cu Robert Stefan (09.09.2007) si Luiza Alexandra (05.03.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

mandreeac

delia - pupici pentru dodo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

am pus masa la sot, buburuza este cu el in bucatarie si rontaie un biscuite dupa ce a papat grisulet cu lapte si eu hop pe net

ailed dar ce-i aia?

miha scrie mesaje peste mesaje, vreo 10 parca trebuie sa scrii, ca sa apari sa te vedem. eu n-am vazut ce-ai scris, noi tot scriem si mesajele tale apar tarziu si nu le vedem.



Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

strumph- dc asa rarut pe aici :( ce tot mesteresti? shopping iar? aveti si voi zapada nu?

uffffff....avem cod MARO in pampers
azi am rupt si eu net-ul...am cam exagerat

a papat branzica fagaras teiuta si i-am dat si picaturile cu apa

fetele e posibil deja sa rupa mucozitatile? deja tuseste muuuult mai expectorant. tratament cu ambroxol ii dau azi de la 14

ma duc sa ma joc cu iubirica mea

catank- am salivat si eu la bunatatile alea. mie mi-au placut insa Ioana este dementiala. e frumoasa foc maaaaaaaaaaai! a mea cand musca din mar ia 1/2 din el si se inneaca si vomita

ailed- of nu scapati de arderea negului. lasa ca trece. e mica si nu tine minte

fuuuuuug


Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed si eu i-as da pilaful. nu-i tarziu, doar n-o culci acum

madutza bravo ca te abtii unde sunt pozele cu dezordinea?

fetelor, merg sa faci un dus luuung si apoi sa facem baita si buburuzei.
noi am inceout sa facem baita la 3 zile. voi cum faceti?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

roxy, e o deshidratare ff tare a pielii insotita de necuratarea autoamata a celulelor moarte si eu am avut cand eram mica si acum fac cand e frig , se face de la diferente de temp, apa calda folosita indelungat , cald in casa etc soi factor genetic...
si da tocmai l-=am incalzit ca la ce ore se culca ea... merge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

am pus cateva poze

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

hop si eu ..nu mi-a luat vajul tastatura ,dar cand e S acasa parca nu mai prind si eu loc la calculici
clar trebuie sa-mi cumpar si eu un laptop...ca bun mai era notebookul ala..dar daca s-o imbolnavit....cuel va mai citeam si eu noaptea...dar asa slabe sanse sa va mai prind din urma...am incecar acum sa recuperez ceva ..dar pe sarite ca e deja 18.22 si se trezeste A ,insa parca citesc si nu retin nimic
Alexina ,nu ,noi nu mergem..desi nu credeam sa faca 11l si sa o prinda tot in 4 labute..e mai tarshaloasa...bine ca a si cazut aproape din picioare de 2 ori cand va ziceam eu ca a inceput sa faca cativa pasi....adica cand s-a dezechilibrat in loc sa se lase pe picioare in jos ea a vrut sa puna maile si si-a dat drumul ca un bolovan ,dar nu in mani,ca nu a nimerit ci fix cu fata de parchet....va imaginati cum si cred ca de aici frica ei,ca altfel se catara peste tot....si pe massutza din living
imi patre rau ca T e sau a fost asa bolnavioara..eu as merge pe un sirop expectorant daca toarce ca o matza..carbocisteina e ff indicata....si as Sontrazicea o pe Somleac cu eurespalul..e mai bun cand e tuse uscatasi gat iritat/inflamat....Teea are nevoe sa-i fluidifice mucozitatile din gat...sanatate multa!!!

Multumim pt urarile de ieri....off daca ma credeti ca totul trece asa repede pe langa mine si sunt tot cu una alta de facut si ieri pana cand nu am auzit la 19 la stiri ca suntem in 7 eu nu ii urasem si nu o pupacisem pe A de 11l...imi propusesem si sa-i tin un album/jurnal cu inse,mnari si poze dar si in asta e nescris de pe la 7l

mai cu scz de rigoare nu mai scriu ca nu mai stiu ce sa mai zic....
Mada spor la gatit..

Simona
de cand am citit tot am vrut sa iti transmit si eu Sincere COndoleante!!!abia astept sa se incalzeasca sa ne mai vedem...off parca sunt un urs in barlog si astept primavara asa mult imi doresc sa o iau la opas cu carutul prin cartier





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-ioana- multiptr voi.am citit cate aventuri ati avut cu nasii si finii, asa ca- m-ai luat, deci ma simt mai binema bucur ca am detaliat subiectul, ptr ca uite si tu ti-ai descarcat sufletul..
- madutza--ai vb tare la obiect si elegant-cu "medicina" mea vai, nici nu mi-am dat seama ca ziua catalinei se apropie..si a multor altora, am verificat si eu lista.simt furnici in stomac, ca inainte de botez
-

Mergi la inceput