Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(120)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

urez "LA MULTI ANI!" sarbatoritilor de astazi Radu-Andrei de DanaMi,Maria de moulineta,Luiza-Alexandra de Alehiam si Petra-Adriana de Cami


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

offf Delia, de la ce i-o fi aparut??? vorbeste cu pediatra si vezi ce sfat iti da
multi ptr Dodo


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Ally, multumim si felicitari !

delia, sigur este neg?off

irinuca, bine ai revenit acasa. Si 55 de kg dupa parerea mea sunt f bine pt inaltimea ta eu nici nu visez sa ajung la atat

yasmi, eu ma voi vopsi sapt viitoare. La mine firele de par alb si-au facut aparitia de la 20 de ani fff dulce domnisoara iasmina, iar fraiorul ei este un smecher


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Scrish, ma bucur ca v-ati simtit bine la munte si spor la bucatareala
Irinuca, ce sa mai ai fost rasfatata de soacra lasa ca scapi tu de kg in plus
Ally, gata baitza???


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

iony, pup o Sara dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

iony, pup o Sara dulce

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!

pupam si noi pe scumpul Cristi si printesa Cata
Mada, chiar ma faci curioasa de la cate kg ai plecat cu dieta ? din cate stiu ai slabit pana acum vreo 20 si acum spui ca nici nu visezi sa ajungi la 55
si eu destuuuuule kg de dat jos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

pediatra ma trimite la dermatolog, astia aici nu se incurca cu ce nu e pe specialitate
irinuka, las ca are Daria grija sa-l dai jos pe kg ala
scrish, pai ce vrei sa mai slabesti mami?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am ajuns si noi acasa de la vecini ne-am obisnuit sa ne vedem in wk intr-o seara la noi in cealalta seara la ei la un vin, o poveste! e asa frumos!

mary felicitari pt cei 10 cm dati jos. si daca te linisteste cu ceva aceleasi complimente cu "muma paduri" de cand am slabit le primesc si eu de la a mea mama pt ea aratam perfect la 70 kg

multumim pt complimente la adresa puiutilor mei!! sunt comorile mele cele mai de pret!

woww mada de la 20 ani?? inseamna ca sunt norocoasa!

cris astazi ma gandeam la voi....nu ati mai dat nici un semn si nici o pozica noua cu lucutza nu am mai vazut!!

strumf pe unde va plimbariti??

ally vadca te-ai specializat in deschiderea de noi capitole!! multumim si felicitari!

roxy daca dai un search pe google vezi cum este belly..imi este greu sa explic...seamana si cu un dans oriental.

delia despre negi nu stiu absolut nimic....:(

iony o scumpica sara!!

eu categoric as vrea cu avionul in concediu....nu pierzi timp pe drum, ajungi rapid, comod , nu este obositor....si altele....si as prefera un ultra all inclusive sa nu am grija mancarii, a banilor dupa mine, etc

am plecat sa culc buburuza ca am pierdut notiunea timpului in aceasta seara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

noapte buna fetelor
maine tati e liber asa maine am absenta motivata
mi-am propus sa-mi fac timp sa intru macar sa va salut
va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

iony, am plecat de la fff multe kg..asta e...nu pot spune cat poate doar cand voi fi multumita de felul cum arat voi spune de la cat am plecat

yasmi, ma bucur ca aveti prieteni aproape

mary, super compliment Mama imi spune ca arat f bine asa, dar ca mai tb sa dau jos din burta

Mergi la inceput